olimpiada z ang- II etap

egzaminy językowe, olimpiady, konkursy

Re: olimpiada z ang- II etap

Postautor: Lilianeczka » 02 gru 2004, 21:29

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak wyglada drugi etap olimpiady z angielskiego?? jak rozumiec "zagadnienia" do przygotowania na egzamin ustny?? i jak on mniej wiecej wyglada??
Lilianeczka
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 02 gru 2004, 0:00


Re: olimpiada z ang- II etap

Postautor: Lilianeczka » 03 sty 2005, 18:43

Dzięki za informacje :) aktualnie tonę w wiedzy hist- naukowej, ale tak sie zastanawiam, czy jest sens na te zagadnienia dokladne opracowywac odpowiedzi, skoro pytania wlasciwie dodatkowo moga obejmowac takze jakies inne obszary :) etap mam w Ostrołęce- tzn to obejmuje woj. mazow. i podlaskie (bez warszawy). nie wiem czy to dobrze czy zle, ale 2 noce bede tam musiala spędzic :) w kazdym razie jeszcze raz dzięki za informacje, pozdrawiam
ania
Lilianeczka
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 02 gru 2004, 0:00

Re: olimpiada z ang- II etap

Postautor: Lilianeczka » 03 sty 2005, 22:24

Aha to jeszcze korzystając z okazji dopytam sie o pisemny: czy jest podobny do I etapu? podobne zadania czy inne rodzaje? i jak z poziomem trudnosci?? a wiesz moze ile osob odpada na II etapie ?( przechodzi chyba w tym roku 55, tylko nie wiem, jaki to procent ale pewnie maly :) to juz w pon. i jakas nerwowka mnie ogarnia ;) pozdrowionka czekam jeszcze na jakies informacje
ania
Lilianeczka
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 02 gru 2004, 0:00

Re: olimpiada z ang- II etap

Postautor: Lilianeczka » 05 sty 2005, 21:39

:) u mnie pewnie nie, choc to trudno przewidziec, no ale od Gdyni mozna wiele oczekiwac :))ja mieszkam b. blisko warszawy wiec w sumie mila niespodzianka ze stolica ma wlasny okreg ;) ale musze sporo dojechac do tej Ostrołęki i jeszcze nocleg brrr :) wlasnie juz tez sie dowiedzialam ze trzeba przejsc nie wiem jak to sie stalo, ze zylam w blogiej nieswiadomosci :)) to w takim razie zycze powodzenia :))
Papa pozdrawiam
ania
Lilianeczka
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 02 gru 2004, 0:00

Re: olimpiada z ang- II etap

Postautor: Hang99 » 30 kwie 2014, 12:36

Dzień dobry. Bardzo ciekawi mnie jak to wszystko działa. Jaka jest kolejność wykonywanych czynności i jakie jest prawdopodobieństwo popełnienia błędu, który rzutuje później na efekty końcowe. Czy ktoś coś wie?

____________________
Idziemy naprzód to widać http://oktawiasciskala.bloog.pl/ no i co ty na to!
Hang99
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 23 kwie 2014, 20:46

Re: olimpiada z ang- II etap

Postautor: iwo6526 » 15 gru 2016, 13:03

Gratuluje przejścia do drugiego etapu:)
iwo6526
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2016, 22:34

Re: olimpiada z ang- II etap

Postautor: komalshah » 01 lip 2019, 12:13

Awesome article. this article is really awesome. i like this post. thanks for share it. :)
free gift cards generator and free gift codes generator and free gift cards generator and free gift card generator and dailymotion video downloader
komalshah
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 01 lip 2019, 11:58



Re: olimpiada z ang- II etap

Postautor: vlord » 29 maja 2022, 11:03

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości