UWAGA na Pi school !!!!!!!!!!!!!!!!

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

UWAGA na Pi school !!!!!!!!!!!!!!!!

Postautor: netzbi » 27 wrz 2011, 4:46

Uwazajcie na ta szkołe. Dla mnie to była najgorsza szkoła. Jak idziesz zapisac sie to jest miło i fajnie, ale jak idziesz zrezygnowac bo np.nie pasuje Ci lektor itp. to juz sie zaczynaja schody!!!! Wybierajcie sprawdzone szkoly mające certyfikaty i mające jakies pojecie o nauczaniu niz jakies nowe twory. Lepiej jest wydac wiecej pieniedzy a do renomowanej szkoły których jest wiele na rynku .
netzbi
 


fatalna szkoła pi school

Postautor: odradzam » 06 paź 2011, 14:40

potwierdzam, fatalna szkoła. strata czasu
odradzam
 

Re: UWAGA na Pi school !!!!!!!!!!!!!!!!

Postautor: aniołek1111 » 07 paź 2011, 2:05

Dokładnie, ja też… odradzam . Masakra
aniołek1111
 

Potwierdzam - pi school to strata czasu

Postautor: appapp » 07 paź 2011, 4:46

potwierdzam, pi school to strata czasu, zawiodłam sie na tej szkole
appapp
 

Pi School - świetni są!

Postautor: toliks » 03 sty 2012, 18:24

Ooo, ale bzdury piszecie- widać, ze konkurencja dostała po d.. od Pi School i teraz się mści w necie.
Świetna szkoła. Zdecydowanie polecam.
Nie wiem o jakie schody Ci chodzi w związku z rezygnacją- jest miesięczny okres wypowiedzenia (w innych szkołach chcieli nawet semestr wypowiedzenia).
Ponadto bzdury piszesz, ż…e to nowy twór- szkoła od 10 lat (sam chodziłem do nich 3 lata)
toliks
 

Re: UWAGA na Pi school !!!!!!!!!!!!!!!!

Postautor: ddr266 » 12 lip 2012, 18:19

A ile wynosi u nich okres wypowiedzenia ?
ddr266
 

Re: UWAGA na Pi school !!!!!!!!!!!!!!!!

Postautor: poliszhenglish » 13 lip 2012, 0:05

ddr266 pisze:A ile wynosi u nich okres wypowiedzenia ?


Dlaczego ludzie zapisując się do szkoły zaraz chcą się wypisywać
poliszhenglish
 

Re: UWAGA na Pi school !!!!!!!!!!!!!!!!

Postautor: miara » 16 lip 2012, 19:08

poliszhenglish pisze:Dlaczego ludzie zapisując się do szkoły zaraz chcą się wypisywać


Utrata pracy, zmiana sytuacji rodzinnej, zmiana grafiku zajęć na uczelni - powodów moż…e być mnóstwo, i to nawet w momencie gdy będziemy ze szkoły zadowoleni.

Dlatego zawsze warto przeczytać warunki wypowiedzenia. Bardzo duż…o szkół pisze w swoich warunkach ż…e nie zwracają za semestr jeż…eli ktoś się wypisze - co jest niezgodne z polskim prawodawstwem.

Szkoła moż…e ustanowić jakiś typowy okres wypowiedzenia (czyli np miesiąc czasu) ale potem musi oddać za wszystkie niewychodzone zajęcia. W tym kierunku idą wszystkie interpretacje UOKIK.
miara
 

Re: UWAGA na Pi school !!!!!!!!!!!!!!!!

Postautor: reload » 16 lip 2012, 19:30

miara pisze:
poliszhenglish pisze:Dlaczego ludzie zapisując się do szkoły zaraz chcą się wypisywać


Utrata pracy, zmiana sytuacji rodzinnej, zmiana grafiku zajęć na uczelni - powodów moż…e być mnóstwo, i to nawet w momencie gdy będziemy ze szkoły zadowoleni.

Dlatego zawsze warto przeczytać warunki wypowiedzenia. Bardzo duż…o szkół pisze w swoich warunkach ż…e nie zwracają za semestr jeż…eli ktoś się wypisze - co jest niezgodne z polskim prawodawstwem.

Szkoła moż…e ustanowić jakiś typowy okres wypowiedzenia (czyli np miesiąc czasu) ale potem musi oddać za wszystkie niewychodzone zajęcia. W tym kierunku idą wszystkie interpretacje UOKIK.


koleś ty pracujesz w jakiejś szkole, nawet wiem w jakiej , sieciowej...
reload
 

Re: UWAGA na Pi school !!!!!!!!!!!!!!!!

Postautor: buzia121 » 18 lip 2012, 18:14

Fakt , bardzo naukowo opisane, aż… dziwne i zbyt prawniczo jak na zwykłego forumowicza.

1) pracownik szkoły

2) pracownik UOKIK
buzia121
 

Re: UWAGA na Pi school !!!!!!!!!!!!!!!!

Postautor: miara » 24 lip 2012, 17:16

Prawo na poziomie I roku studiów się kłania (u mnie to się nazywało wstęp do prawodawstwa, czy jakoś tak). Dotyczy wszelkich usług świadczonych bodajż…e w 'trybie ciągłym', nie tylko językowych.

Warto znać przepisy choćby na tak podstawowym poziomie, aby znać swoje prawa.

Jak ktoś pracuje w szkole bądź UOKIK to pewnie będzie w stanie podać podstawę prawną.
miara
 

pomoc

Postautor: gość01010101 » 24 wrz 2013, 14:11

Witam. Znalazłem coś takiego http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,388581. Czy ktoś moż…e mi powiedzieć czy to co jest tam napisane to prawda?
gość01010101
 

HoZUBOcHXTNEP

Postautor: Jayson » 04 lut 2014, 7:51

This arcltie is a home run, pure and simple!
Jayson
 

TXSeOcutVoxiaJZC

Postautor: Josue » 04 lut 2014, 11:44

At last! Someone who undssetandr! Thanks for posting!
Josue
 

Zszokowany

Postautor: Sikstens » 31 lip 2014, 19:15

Zupełnie nie rozumiem tej nagonki na PiSchool. Chodzę tam od roku i mam mega pozytywne zdanie na ich temat. Wszystko wydaje się tam tak poukładane - niskie ceny -cennik nastronie www
- dojazdy do klienta
-układanie grafiku pod klienta.
Wszystko to zrealizowane w 100% w moim przypadku.
Niektórzy nawet nie spróbowali zapewne
Sikstens
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2014, 19:05

Re: UWAGA na Pi school !!!!!!!!!!!!!!!!

Postautor: wiola_mala » 17 sie 2014, 20:32

Oczywiście każ…dy ma prawo do swojego zdania. Ja chodzę do Pi i mi się podoba. Lektorzy są bardzo cierpliwi i dobrze tłumaczą. Nie zgodze się z tym ż…e lecą z materiałem tylko z książ…ki. Jak widzą ż…e są problemy z danym zagadnieniem to przygotowują dodatkowe materiały, czsem nawet po trzy razy. Widać, ż…e zalezy im przede wszystkim na efektach nauczania. Cenię sobie najbardziej to, ż…e się otworzyłam na mówienie.
wiola_mala
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2014, 20:01

Re: UWAGA na Pi school !!!!!!!!!!!!!!!!

Postautor: kolagen » 14 wrz 2014, 18:35

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Mnie PISchool przygotowywało do FCE i zdałem. Lektorzy byli bardzo mili i profesjonalni, a cena też… była bardzo dobra.
kolagen
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2014, 18:11

Re: UWAGA na Pi school !!!!!!!!!!!!!!!!

Postautor: Agatja » 25 cze 2015, 17:42

Rzeczywiście jakaś nagonka ;) Korzystałam i zerwałam umowę bez problemu ;)
Agatja
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 25 cze 2015, 17:23

Re: UWAGA na Pi school !!!!!!!!!!!!!!!!

Postautor: bezpardon » 10 lip 2015, 7:55

Ja też korzystałem i nic ciekawego..Jak najszybciej chciałem z tej szkoły zrezygnować i chciałem się właśnie przenieść do jakiejś to innej szkoły. Ta dla mnie nie była za dobra..Też wszystkim odradzam, w tym mieście jest tyle szkół i jak macie wybór to do tej nie idźcie :P
bezpardon
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 10 lip 2015, 7:52

Re: UWAGA na Pi school !!!!!!!!!!!!!!!!

Postautor: rokoko83 » 31 lip 2015, 11:59

Ja też nie wiem o co chodzi. Całe życie uczyłam się tylko niemieckiego, zapisałam się do Pischoola na angielski bo trochę problem w tych czasach nie znać tego języka i nauczyli mnie tak, że jak pojechałam do brata do Londynu to nie bałam się mówić i bez problemu się dogadałam.
rokoko83
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2015, 4:44

Re: UWAGA na Pi school !!!!!!!!!!!!!!!!

Postautor: michalis » 22 wrz 2015, 18:39

moze zależy na jaki humor się trafi? bo moi znajomi uczęszczają do Pi School od dłuzszego czasu i z tego co wiem to bardzo sobie chwalą nie tylko poziom ale też sposób prowadzenia zajęć. nauczyciele są bardzo profesjonalni więc myślę, że to kwestia trafienia na daną osobę
michalis
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 19 sie 2015, 17:52

Re: UWAGA na Pi school !!!!!!!!!!!!!!!!

Postautor: AnkaDro » 28 paź 2015, 20:15

Mnie w PiSchoolu nauczyli dobrze, lektorzy byli spoko, grupa nieduża, miło wspominam i ludzi z grupy i prowadzących, lektorzy każdego zachęcają do wypowiedzi i człowiek się przestaje krępować mówić
AnkaDro
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 28 paź 2015, 19:54

Re: UWAGA na Pi school !!!!!!!!!!!!!!!!

Postautor: Karuzel32 » 28 lip 2016, 19:09

Ja właśnie jestem na kursie wakacyjnym u nich i nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii... Ja jestem bardzo zadowolony ze szkoły Pi School. Chodzę na zajęcia 3 razy w tygodniu od lipca i już widzę po sobie, że podniosłem swój poziom języka. Nauczyciele w Pi School są bardzo kompetentni i mili. Z chęcią chodzę na zajęcia!
Karuzel32
newbie
 
Posty: 32
Rejestracja: 28 lip 2016, 19:04

Re: UWAGA na Pi school !!!!!!!!!!!!!!!!

Postautor: tatwoj12 » 29 lip 2016, 14:02

takich nagonek na różne dobre instytucje już w internecie niejednokrotnie widziałam , kiedy np bylam w jakims miejscu ,było mega fajnie , weszlam z ciekawości na opinie a tu klops , mnóstwo osób niby niezadowolonych . Przykład ? byłam ostatnio w Gdyni na wakacjach . byliśmy z męzem w takiej bardzo fajnej restauracji przy plazy .Polecało nam to miejsce mnóstwo znajomych , którzy tam mieszkają . w restauracji , super atmosfera, dobre jedzenie . Co przeczytałam na internecie ? ,ze to miejsce to masakra .i wgl pomyje wylewali ludzie . A co do pi school ? chodziłam do tej szkoły na kurs języka angielskiego i jakoś Niczego złego się w tej szkole nie dopatrzyłam . wiele dobrego z niej wyniosłam .lektorzy bardzo pomocni i mili . więc skąd ta nagonka na pi school ? wiadomo o co chodzi....
tatwoj12
junior fellow
 
Posty: 103
Rejestracja: 15 mar 2016, 16:10

Re: UWAGA na Pi school !!!!!!!!!!!!!!!!

Postautor: SzymonKK » 29 sie 2016, 14:53

Nie zgadzam się! Ja bardzo sobie chwalę szkołę Pi School. Od września zacznę u nich drugi rok nauki języka francuskiego. Z chęcią chodzę na zajęcia, lektorzy są bardzo mili a zajęcia ciekawi. Mam zamiar kontynuować naukę w tej szkole, trzeba podnosić swoje umiejętności jezykowe ;)
SzymonKK
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 29 sie 2016, 14:48

Re: UWAGA na Pi school !!!!!!!!!!!!!!!!

Postautor: Sumkoop » 28 wrz 2016, 17:10

Ja też bardzo sobie chwalę zajęcia z angielskiego w PiSchool. Dla mnie szkoła fajna, dobrze wyposażona no i lektorzy pracują tam naprawde dobrzy. Ja chodzę na angielski 2 razy w tygodniu i już widze u siebie postępy!
Sumkoop
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2016, 17:05

Re: UWAGA na Pi school !!!!!!!!!!!!!!!!

Postautor: basia37 » 09 lis 2016, 15:04

:D :D :D
basia37
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 09 lis 2016, 15:03

Re: UWAGA na Pi school !!!!!!!!!!!!!!!!

Postautor: pawel_k19 » 24 kwie 2017, 19:13

Jak można wypisywać takie brednie? Szkoła jest jedną z najlepszych! Uczę się w niej od dwóch lat i z zajęć jestem naprawdę zadowolony! Niedługo przystępuję do egzaminu certyfikacyjnego i jestem pewny, że go zdam, a wszystko dzięki Pi School!
pawel_k19
junior fellow
 
Posty: 217
Rejestracja: 24 lis 2016, 20:36




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości