powrót do polskich miejsc

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

powrót do polskich miejsc

Postautor: Vitaxyz77 » 22 gru 2014, 21:47

Witajcie!
Do nie tak dawna mieszkałam w Londynie - tam poznawałam uroki języka angielskiego i kultury angielskiej. Teraz postanowiłam wrócić do kraju i rozpocząć jakąś własną przygodę z pracą - moze jakaś własna firma? dobrze opanowałam język więc myślę, że coś uda się znaleźc. udało mi się tam odłożyć także dość sporo kasy - chciałabym więc dobrze ją wykorzystać i kupić mieszkanie. idealnym miejscem bedzie Warszawa - dużo ofert pracy ale i tłoczno a to lubię. chciałabym kupić coś nowego, jakieś małe mieszkanko, może jesteście w stanie polecić jakiś dobry punkt w którym deweloper sprzedaje mieszkania?
Vitaxyz77
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 13 paź 2014, 8:09


Re: powrót do polskich miejsc

Postautor: anli » 23 gru 2014, 15:23

Takich miejsc w stolicy zdecydowanie nie brakuje. Poszukaj w sieci, jakie są aktualnie oferty.
anli
junior fellow
 
Posty: 324
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:37

Re: powrót do polskich miejsc

Postautor: HiperMaslaw1814 » 25 gru 2014, 17:33

Wspaniale, że wracasz ko korzeni! Pewnie bardzo tęskniłaś za rodziną ;) Jeśli szukasz mieszkania w Warszawie, wydaje mi się, że warto grzebać w ofertach usytuowanych w centrum lub po prostu przy liniach metra. W przyszłości z pewnością, gdybyś chciała je sprzedać, bez trudności znalazłabyś kupców. Poza tym metrem dojedziesz do najważniejszych punktów znacznie szybciej niż samochodem.
HiperMaslaw1814
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 11 wrz 2014, 15:55

Re: powrót do polskich miejsc

Postautor: Kerri88 » 29 gru 2014, 2:16

Wydaje mi się, że Kabaty są dobrą opcją. Dzielnica powoli się rozwija ale nadal jest względnie spokojnie, las kabacki w pobliżu, jeździ tam też już metro. No i najważniejsze: Cena. Bo ceny za metr kwadratowy w tamtej okolicy jeszcze nie zostały mocno wywindowane, zatem dla mnie jest to teraz najlepsze miejsce do zamieszkania, ewentualnie dobra inwestycja by sprzedać potem mieszkanie drożej
Kerri88
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 03 wrz 2014, 20:25

Re: powrót do polskich miejsc

Postautor: Buforduk96 » 03 sty 2015, 18:12

Świetny pomysł - dobrze, że ciężko zarobioną kasę inwestujesz w coś sensownego. nieruchomości to jak dla mnie najlepsza inwestycja. wydaje mi się, że w warszawie wielu jest deweloperów a dodatkowo jeśli jesteś młodą osobą to proponuję skorzystać z programu mdm i kupić cos większego. masz swój wkład własny to może Ci się udać zyskać większe mieszkanie i lepsze
Buforduk96
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 21 sie 2014, 16:07

Re: powrót do polskich miejsc

Postautor: Merle2128 » 04 sty 2015, 14:56

Vitaxyz77 pisze:Witajcie!
Do nie tak dawna mieszkałam w Londynie - tam poznawałam uroki języka angielskiego i kultury angielskiej. Teraz postanowiłam wrócić do kraju i rozpocząć jakąś własną przygodę z pracą - moze jakaś własna firma? dobrze opanowałam język więc myślę, że coś uda się znaleźc. udało mi się tam odłożyć także dość sporo kasy - chciałabym więc dobrze ją wykorzystać i kupić mieszkanie. idealnym miejscem bedzie Warszawa - dużo ofert pracy ale i tłoczno a to lubię. chciałabym kupić coś nowego, jakieś małe mieszkanko, może jesteście w stanie polecić jakiś dobry punkt w którym deweloper sprzedaje mieszkania?



Ja na Twoim miejscu najpierw rozejrzałabym się za pracą, a dopiero potem dostosowała do tego mieszkanie. Chodzi mi o to, żeby nie okazało się, że dojazd z mieszkania do pracy zajmuje Ci np. godzinę czasu. Idealnie gdyby istniało bezpośrednie połączenie komunikacją miejską. Samochodem w warszawie ciężko się jeździ. W każdym razie pomyśl o tym, że najpierw załatw sobie pracę, a potem mieszkanie na stałe.
Merle2128
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 11 lut 2014, 15:15

Re: powrót do polskich miejsc

Postautor: BenicjuszEvil72 » 04 sty 2015, 20:10

jak już ktoś wspomniał mieszkania w dobrej, popularnej lokalizacji mogą być drogie. Przejrzyj rozkład inwestycji np na bardzo popularnym i prestiżowym Mokotowie na stronie http://apm-development.com.pl/. mam wrażenie, że jesteś młodą osobą więc wydaje mi się, że warto jednak zainwestować w dobrej jakości mieszkanie - wiadomo, może być cieżko z kasą ale domyślam się, ze będziesz brać kredyt. spróboj skorzystac z programu mdm - zawsze to jakaś dopłata ze strony rządu.no i powodzenia w szukaniu
BenicjuszEvil72
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 27 lip 2014, 8:36

Re: powrót do polskich miejsc

Postautor: Karol84 » 08 sty 2015, 8:30

faktycznie Kabaty to dobry, chyba najlepszy, pomysł
Awatar użytkownika
Karol84
newbie
 
Posty: 13
Rejestracja: 18 gru 2014, 12:46

Re: powrót do polskich miejsc

Postautor: racio » 28 lis 2016, 17:38

Tylko jak chcesz dom/ mieszkanie to zawsze patrz na szczegóły w budowaniu. Jak wykorzystywane akcesoria dachowe i ogólnie pokrycie dachowe. Jak wyglądają ściany
racio
greenhorn
 
Posty: 57
Rejestracja: 25 wrz 2016, 20:49

Re: powrót do polskich miejsc

Postautor: Fuzz » 14 kwie 2017, 14:34

A nie lepiej zostać za granicą i tam założyć firmę? Ja bym na Twoim miejscu się z trzy razy zastanowiła. Pomysłów jest masa, zobacz sobie choćby tu http://firmawestonii.pl/5-pomyslow-maly-biznes-estonii/ Myślę, że na pewno byś tej decyzji nie żałowała. W Polsce nie jest za ciekawie dla przedsiębiorców.
Fuzz
junior fellow
 
Posty: 197
Rejestracja: 19 lip 2015, 14:52



Re: powrót do polskich miejsc

Postautor: vlord » 01 cze 2022, 23:58

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości