
Smutne, staram się zawsze pracować nad tym, ale nie zawsze wychodzi. Ostatnio, uczęszczam na kursy językowe w Hiszpanii i staram się naśladować jak mówią inni, ale chyba w każdym języku słychać, że jestem Polką
Nie wiem, jak inni się uczą, że wcale nie słychać różnicy ??
znać lekką różnicę, ale wiesz.
Fajny pomysł ogólnie na coś takiego. Pozdro. 

te czytania w szkole, to zawsze było takie naciągane.
już chyba google translator lepiej czyta.
A co do projektu wydaje się bardzo OK, moim zdaniem.
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości