A British Curriculum Vitae - proszę o sprawdzenie CV.

Ty odrabiasz, my sprawdzamy.

A British Curriculum Vitae - proszę o sprawdzenie CV.

Postautor: Jarosław Olejniczak » 25 gru 2015, 15:01

Witam Państwa,
Postanowiłem wyjechać do Anglii. Znalazłem ciekawe ogłoszenie o pracę na produkcji bez znajomości języka. Praca jest na 3 miesiące z możliwością przedłużenia już bezpośrednio u pracodawcy. Myślę że zostaną tylko ci, którzy będą w stanie się porozumieć w języku angielskim.
Przez 3 miesiące postaram się podszkolić z angielskiego, ale nie o to chodzi. Domyślam się, że po 3 miesiącach pracodawca chciałby mieć u siebie w dokumentach, CV pracownika i to najlepiej w angielskiej wersji. Dlatego postanowiłem uprzedzić ten fakt i choć nie jest to teraz niezbędne w procesie rekrutacji, to później może okazać się konieczne. Lepiej być przygotowanym. Jeśli nawet nie będzie konieczne dostarczenie angielskiej wersji CV, to i tak może mi się przydać gdy będę zmieniał pracę na lepszą.
Wtedy tylko mały EDIT i gotowe. :spoko:
Napisałem jak umiałem, korzystałem też z internetowego translatora. Wiemy jednak wszyscy jak one wspaniale tłumaczą.
Proszę o dużą wyrozumiałość. Przeczytałem mnóstwo poradników odnośnie pisania angielskiego CV. Nie korzystałem z szablonów. Zacząłem od pustego arkusza.

Wiem ile czasu zajęło mi pisanie tych obu CV i domyślam się ile czasu może zejść na jego sprawdzaniu.
Bardzo to doceniam i szanuję Państwa czas.
Dzięki takim ludziom jak Wy, świat jest lepszy :kiss:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

INFORMACJA DLA ADMINISTRACJI FORUM:
Zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych może być uznane jako naruszenie regulaminu. Dlatego też zamazałem swoje dane kontaktowe i są one niewidoczne. Nazwy firm, oraz ich dane adresowe zostawiłem bez maskowania. Są one powszechnie dostępne dla każdego.
Awatar użytkownika
Jarosław Olejniczak
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 25 gru 2015, 14:12


Re: A British Curriculum Vitae - proszę o sprawdzenie CV.

Postautor: Jarosław Olejniczak » 27 gru 2015, 8:09

Jeśli widzicie błędy, ale nie chce Wam się ich tutaj poprawiać (przepisywanie), to proszę o podanie swojego adresu e-mail. Wyślę CV w wersji do edytowania, będzie szybciej, prościej i wygodniej. Bardzo proszę o odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Jarosław Olejniczak
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 25 gru 2015, 14:12



Re: A British Curriculum Vitae - proszę o sprawdzenie CV.

Postautor: vlord » 05 cze 2022, 12:59

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości