Jak promować szkołę językową?

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Jak promować szkołę językową?

Postautor: IvelisseWKS71 » 19 lis 2014, 11:34

Witajcie,
od jakiegoś czasu prowadzę szkołę języka angielskiego. Chętnych ostatnio trochę jest mniej więc pomyślałam, ze warto by zainwestować w promocję. Jakieś gadżety, może kalendarze ścienne dla uczniów - tak by więcej osób dowiedziało się o istnieniu szkoły. Niestety lokalna firma przygotowująca kalendarze rzuciła taką cenę że mnie na to nie stać. Moze znacie jakąś drukarnię internetową, która oferowałaby wykonanie kalendarza?
IvelisseWKS71
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 08 kwie 2014, 11:54


Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: ExtraSlawoj98 » 19 lis 2014, 20:12

Kalendarze to nie jedyny pomysł, ale oczywiście bardzo na czasie, bo przed końcem roku każda firma rozdaje je w ramach prezentu :) Spokojnie, nie musisz korzystać z usług lokalnej drukarni, tym bardziej, jeśli jest jedyną w okolicy i narzuca horrendalne ceny. Wystarczy poszukać drukarni internetowej, która oferuje składanie zamówień drogą elektroniczną. Wtedy jedynym kryterium wybory może być cena, a nie lokalizacja, bo gotowe materiały otrzymasz kurierem.
ExtraSlawoj98
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 29 lip 2014, 22:05

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: My71 » 20 lis 2014, 22:13

Bardzo dobry pomysł z tymi kalendarzami, ale może zamiast dla uczniów, rozdawajcie je szkołom typu podstawówki, gimnazja, licea, technika, bo to tam jest szansa, że najwięcej osób je zobaczy. Może zlecenie wytworzenia pendrivów z logo Twojej szkoły okaże się tańsze niż zrobienie kalendarza, a to już będzie realna forma reklamy dla Twojej placówki, bo na pewno nie jeden uczeń chętnie by się takim pochwalił!

Z drukarni online na pewno mogę polecić Polishdruk http://www.polishdruk.pl/, gdzie zamawiałam m. in. zaproszenia i kilka fotoksiążek. Głównie urzekli mnie projektami, które nie były oklepane jak to mi się wcześniej zdarzało.
Ostatnio zmieniony 02 gru 2014, 9:09 przez My71, łącznie zmieniany 1 raz.
My71
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 12 kwie 2014, 22:44

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: phadera » 20 lis 2014, 22:25

proponuje poprzez linkowanie na stronach www, blogach lub forach


------------------------------
http://www.klimatis.pl
phadera
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 16 mar 2013, 23:58

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: MegaDarlene97 » 23 lis 2014, 23:40

Moim zdaniem rozdawać tak, ale czy przed szkołami? Uczniowie wyrzucą. Może zakładki by im się przydały, choć też wątpię. Uczniowie nie płacą, trzeba dotrzeć do rodziców ;) A twojej lokalnej drukarni zdecydowanie przydałaby się lekcja pokory. Ale tak to jest jak się ma monopol w okolicy. Dobrze, że jest Internet. Człowiek ma jakiś wybór.
MegaDarlene97
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 24 kwie 2014, 13:12

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: Chan76 » 24 lis 2014, 8:06

Ja również oprócz kalendarzy zainwestowałabym raczej w reklamę, może jakieś plakaty ogłoszenia w gazecie, a najbardziej w takich sytuacjach sprawdza się metoda poczty pantoflowej dzieci przekazują dzieciom ... z tym że teraz powstaje coraz więcej szkół i na prawdę jest ciężko, jednak faktycznie dobrze byłoby zainwestować w jakaś reklamę w internecie ogłasza się mnóstwo takich drukarni
Chan76
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 09 wrz 2014, 13:11

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: warsztacik14 » 16 gru 2014, 23:09

Media społecznościowe plus tradycyjna forma reklamy np. ulotki
Angielski Mysłowice
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 15:19 przez warsztacik14, łącznie zmieniany 3 razy.
warsztacik14
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 21 lis 2014, 23:23

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: Majamiko » 17 gru 2014, 9:09

Ja tam ulotek nie czytam w ogóle, ... nie wiem czy to nie zbyt przestarzała forma
Majamiko
newbie
 
Posty: 19
Rejestracja: 08 wrz 2014, 8:07

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: anli » 19 gru 2014, 9:25

Świetną opcją promocji szkoły językowej jest moim zdaniem zainwestowanie w zdjęcia firmowe google. Potencjalni klienci będą mogli odwiedzić nas wirtualnie, a to z pewnością pomoże im podjąć decyzję o tym, czy chcą zapoznać się z naszą ofertą.
anli
junior fellow
 
Posty: 324
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:37

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: kate22 » 19 gru 2014, 9:28

ulotki rzeczywiście są przereklamowane
Awatar użytkownika
kate22
newbie
 
Posty: 12
Rejestracja: 19 gru 2014, 9:24

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: Withir » 22 sty 2015, 12:42

Również prowadzę szkołę językową. Na chwilę obecną posiadam banner przed domem. Dobrym pomysłem jest oklejenie tylnej szyby samochodu folią reklamową. Prawdopodobnie wykonam taką reklamę na własnym samochodzie na wiosnę.
http://www.lektoruciebie.pl - Mobilna Szkoła Językowa Oświęcim i Lekcje Angielskiego Online
Awatar użytkownika
Withir
newbie
 
Posty: 32
Rejestracja: 09 gru 2014, 16:48

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: anli » 31 mar 2015, 20:03

Ja też myślę, że marketing internetowy to dziś podstawa.
anli
junior fellow
 
Posty: 324
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:37

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: justynast » 16 kwie 2015, 12:13

Myślę, że chcąc dobrze zareklamować szkołę językową, należy skupić się po trochu na wszystkim: na reklamie internetowej, spotach telewizyjnych oraz plakatach i ulotkach rozdawanych na ulicy - dzięki temu dotrze się do dużo większej grupy klientów. A szukając pomysłu na reklamę poruszającą tłumy :P warto zwrócić się po pomoc do specjalistycznej agencji reklamowej. http://www.vizer.pl/
justynast
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 03 cze 2014, 10:24

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: anli » 10 lip 2015, 12:50

Jako że mało który właściciel szkoły językowej zna się na reklamie i promowaniu swojej firmy, warto postawić moim zdaniem na profesjonalne szkolenia marketingowe Trivo.pl, które zostaną dopasowane do naszych potrzeb i profilu biznesu oraz konkretnych odbiorców, których chcemy pozyskać.
anli
junior fellow
 
Posty: 324
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:37

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: cyborg91 » 23 lip 2015, 7:37

Witaj możesz spróbować stworzyć jakaś kampanię reklamową.Na pewno skorzystaj z jakiś promocji w internecie. W sieci jest wielu młodych ludzi, którzy skorzystają z Twojej oferty.
cyborg91
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:48

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: Kaśka123 » 15 paź 2015, 22:45

Podstawa to pozycjonowanie strony internetowej i obecność w mediach społecznościowych. Mogę polecić także narzędzie o nazwie https://serwersms.pl - platforma umożliwia wysyłkę powiadomień sms, łatwo zintegrować ją z systemem wewnętrznym firmy, koszty nie są duże, więc warto spróbować.
Kaśka123
newbie
 
Posty: 18
Rejestracja: 03 lip 2015, 8:45

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: Niunio » 23 paź 2015, 10:47

Warto też pomyśleć nie tylko nad tym jak nas klient znajdzie, tylko że jak już nas znajdzie, żeby pamiętał. Np przy zapisach lub po zajęciach dać fajny upominek. Taki uczeń bardziej zapamięta i lepiej zapamięta. Tego typu rzeczy np tutaj oferuja https://spark-promotions.pl/upominki-reklamowe/ ale jest tego dużo. Jak dobrze poszukasz znajdziesz coś dobrego dla siebie. :)
Niunio
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 30 sie 2015, 20:24

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: monikax88 » 23 paź 2015, 14:13

Pomysł z kalendarzami jest słaby... jeśli będę chciał kalendarz to sobie kupie kalendarz sam.
A jeśli chcę iść do szkoły językowej to ma ona mnie przyciągnąć ofertą, a nie kalendarzem.
Pomyśl o rozreklamowaniu oferty, jakieś zniżki, promocje itp :)
Życzę powodzenia!
monikax88
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 23 paź 2015, 14:08

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: Boleslaw22 » 24 paź 2015, 18:56

Witaj istnieje wiele możliwości wypromowania szkoły językowej. Generalnie wszystko zależy od Twoich pomysłów i finansów jakie posiadasz na promocje. Powiem Ci tak.Możesz zrobić jakieś ulotki, do tego jakiś gadżet ze szkoły. Dodatkowo jakiś baner reklamowy i promocja gotowa. Powodzenia.
Boleslaw22
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 20 paź 2015, 9:54

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: janowik20 » 30 paź 2015, 14:56

Skorzystaj z usług profesjonalnej agencji reklamowej mooka.pl - świetni specjaliści, kiedyś korzystałem z ich usług i są naprawdę godni polecenia. Wypromują Twoją szkołę językową za niewielkie pieniądze.
janowik20
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2015, 14:47

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: guziol » 05 lis 2015, 7:55

ja myślę, że najlepszą reklamą są banery, plakaty i ulotki. No i oczywiście zadowoleni kursanci :)
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow
 
Posty: 334
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:52

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: izabelaa93 » 19 lis 2015, 12:24

Jeśli chodzi o reklamę w internecie to dobrym pomysłem jest reklama na forach akademickich/uczelnianych, oraz biznesowych i w mediach społecznościowych, np. na Facebooku. Warto też rozważyć pozycjonowanie, gdyż sporo osób będzie szukało informacji o szkołach językowych w wyszukiwarce - jeśli chodzi o pozycjonowanie i reklamę w social media to dobrą ofertę mają tutaj http://www.eyedesign.com.pl
izabelaa93
newbie
 
Posty: 29
Rejestracja: 29 paź 2015, 10:47

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: panikep » 30 lis 2015, 17:44

Gdy sama prowadziłam kiedyś podobny biznes to wiem, że dużo daje współpraca z uczelniami - od rozwieszania plakatów aż po wręczanie kuponów zniżkowych na pierwsze zajęcia - ale oczywiście to daje małe pole manewru jeśli chodzi o reklamę :)
Inna sprawa to wiecznie działające ulotki i jednak strona internetowa to coś co przemawia do młodych, oni szukają informacji w Internecie i lepiej tam być. Tutaj masz opisane co i jak http://www.melonet.pl/blog/pozycjonowan ... -korzysci/ - myślę, że to jest dobry kierunek właśnie pod szkołę językową. Jak już zgromadzisz pewna bazę klientów to później możesz tylko liczyć na efekt kuli śniegowej, gdzie każdy będzie Ciebie polecał :)
panikep
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 30 lis 2015, 17:39

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: gg83 » 01 gru 2015, 0:24

Myślę, że najlepiej w Internecie.
gg83
junior fellow
 
Posty: 318
Rejestracja: 01 gru 2015, 0:22

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: renpac » 02 gru 2015, 12:52

najlepiej dobrymi rezultatami.
renpac
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 22 lip 2013, 7:59

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: storczyk1234 » 02 gru 2015, 14:57

Moim zdaniem teraz najlepszy jest marketing internetowy jak i tradycyjny.
storczyk1234
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 02 gru 2015, 14:27

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: annaas » 07 sty 2016, 21:21

Moje zdanie to też internet, sama korzystam z firmy http://www.nowapozycja.pl/ która pomaga mi w zdobyciu dobrych pozycji oczywiście jeżeli jest to szkoła językowa to wystarczy lokalnie. Dodatkowo właśnie jakieś naklejki i baner na płot:)
annaas
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 17 gru 2015, 20:47

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: rachunjola » 11 sty 2016, 17:36

Uważam że teraz podstawą jest reklama tradycyjna jak i elektroniczna:) Napewno portale społecznościowe, pozycjonowanie, marketing internetowy wszelaki, reklama mailowa, bilbordy, ulotki, na OLX
rachunjola
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 11 sty 2016, 16:53

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: modecop » 12 sty 2016, 12:31

Tradycyjny marketing odchodzi do lamusa. Oczywiście jest dobrym uzupełnieniem, ale największe źródło klientów mamy w internecie więc też reklama w internecie powinna być rozwijana najbardziej.
modecop
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 12 sty 2016, 9:53

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: Jarolo » 12 sty 2016, 12:58

No reklama w internecie, ale raczej lokalna :) Bo nikt z Krakowa nie przyjedzie do Gdańska na lekcje angielskiego, a jeżeli już będzie w tym Gdańsku to poszuka na frazę Gdańsk a nie Kraków. :) Także proponuję pozycjonowanie na frazy z nazwą miejscowości, ewentualnie województwa.
Jarolo
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 08 gru 2015, 14:48

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: izabelaa93 » 25 sty 2016, 12:28

Dobrym pomysłem może być reklama w formie filmu, który można puścić w lokalnej telewizji lub wrzucić na serwisy społecznościowe. Tutaj http://www.suffitfilms.com/filmy_reklamowe zajmują się produkcją różnych filmów reklamowych, gdyby ktoś był zainteresowany.
izabelaa93
newbie
 
Posty: 29
Rejestracja: 29 paź 2015, 10:47

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: BiLook » 17 lut 2016, 14:22

Jarolo pisze:No reklama w internecie, ale raczej lokalna :) Bo nikt z Krakowa nie przyjedzie do Gdańska na lekcje angielskiego, a jeżeli już będzie w tym Gdańsku to poszuka na frazę Gdańsk a nie Kraków. :) Także proponuję pozycjonowanie na frazy z nazwą miejscowości, ewentualnie województwa.


Przecież jest coś takiego jak geolokalizacja i ludziom z Gdańska po wpisaniu "szkoła językowa" na pierwszych pozycjach pojawią się szkoły z Gdańska ;) kanały reklamy w głównej mierze zależą od wielkości budżetu. Zanim zdecydujesz się na pozycjonowanie, proponowałbym zainteresować się taką usługą jak prowadzenie social media. Można samemu lub zlecić komuś prowadzenie naszego profilu w social media dzięki czemu kreujemy pozytywny wizerunek firmy, trafiamy do potencjalnych klientów i mamy z nimi stały kontakt. Wg mnie jeden z lepszych sposobów reklamy jak na początek ;)
BiLook
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 19 lis 2015, 15:17

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: monikax88 » 17 lut 2016, 14:28

W dzisiejszych czasach to strona internetowa jest wizytówka firmy i najlepszym sposobem na reklamę.
proponuję zapoznać się z tym artykułem: http://osnews.pl/projektowanie-stron-in ... y-na-2016/
by dowiedzieć się jakie elementy powinna zawierać strona by przyciągnąć potencjalnych klientów.
monikax88
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 23 paź 2015, 14:08

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: muchasty » 19 lut 2016, 9:05

Według mnie bardzo dobry pomysły znajdziesz na tym blogu - http://auchstudio.pl/blog/rebranding-marki. Szkół językowych na rynku jest mnóstwo i dobranie odpowiedniej strategii nie jest łatwe, a rzeczywiście właśnie od planów należy zacząć.
muchasty
greenhorn
 
Posty: 74
Rejestracja: 02 sty 2015, 15:07

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: stankowska » 22 lut 2016, 20:39

Jeśli chodzi o drukarnie internetową to zobacz sobie tutaj http://www.topcan.com.pl/plakaty/. Ogólnie to fajny pomysł z tymi kalendarzami., ale jesli mogę Ci coś doradzić to też ciekawym sposobem na pozyskiwanie klientów są gadżety, na przykład jakieś długopisy grawerowane.
stankowska
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 11 lut 2016, 15:53

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: Majestic » 23 lut 2016, 9:56

Jak polecam dobrze przygotowane projekty graficzne dzięki którym Twoja szkoła językowa będzie rozpoznawalna. Zobacz sobie przykładowe realizację i ofertę jak to może wyglądać: http://www.grupataka.pl/oferta/projektowanie-graficzne/
Majestic
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 13 paź 2015, 15:30

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: edgarr89 » 01 mar 2016, 10:35

Dobrym i w miarę tanim sposobem są z pewnością ulotki i plakaty. Warto też spróbować w reklamy na samochodach, na witrynach sklepowych, itp. - tutaj http://www.enaklejki.com/pl/naklejki-reklamowe-0 można zamówić naklejki reklamowe przydatne w takiej firmie promocji.
edgarr89
newbie
 
Posty: 29
Rejestracja: 12 lut 2016, 11:04

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: Liara » 02 mar 2016, 11:13

A może zostan sponsorem kilku imprez albo zaistniej na targach? Wbrew pozorom to naprawde skuteczna reklama, oczywiscie będziesz musial zadbac o odpowiednią oprawe, gadżety promujące szkołe, atrakcyjne stoisko czy nawet taki balon reklamowy: http://www.clevair.pl/pl/component/virt ... Itemid=102 ale myśle ze to gra warta świeczki.
Liara
greenhorn
 
Posty: 61
Rejestracja: 04 sty 2016, 12:58

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: muchasty » 02 mar 2016, 12:21

Na pewno w tej roli sprawdzą się profesjonalni lektorzy oraz native speakerzy, ważne jest aby przekazywać w social media wyniki swoich kursantów. Szybki czas nauki powinien być dobrą reklamą dla szkoły językowej. Pamiętaj, że budowa wizerunku firmy to działania wielokierunkowe, wymagające sporo poświecenia ze strony marki.
muchasty
greenhorn
 
Posty: 74
Rejestracja: 02 sty 2015, 15:07

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: Majestic » 15 mar 2016, 13:40

Na pewno przyda się dobrze wykonana i angażująca użytkowników strona internetowa oraz profesjonalnie wykonana identyfikacja wizualna, która pozwoli na budowę mocnej marki.
Ogólnie im bardziej zróżnicowana forma promocji i reklamy tym lepiej. Dzięki temu trafi się do bardziej zróżnicowanych grup docelowych, do których można trafić za pomocą różnych kanałów komunikacji.
Majestic
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 13 paź 2015, 15:30

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: BiLook » 15 mar 2016, 13:58

Zróżnicowanie kanałów komunikacji jest na pewno bardzo ważne.
Ja bym zwrócił uwagę na social media, wyniki wyszukiwania w wyszukiwarkach internetowych oraz artykułu sponsorowane.
Można również prowadzić własnego bloga który również powinien skierować ruch na naszą stronę dzięki czemu trafimy do większej liczby potencjalnych klientów.
BiLook
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 19 lis 2015, 15:17

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: Viafi » 15 mar 2016, 14:59

Teraz wszystkiego szukamy w necie. Proponuję zrobić stronę internetową i pozycjonować ją na frazy lokalne np. szkoła językowa Miasto.
Viafi
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 02 lut 2016, 14:26

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: fetuz » 21 mar 2016, 13:45

radio, gazety, konkursy , rabaty itd. sposobów jes pełno
fetuz
junior fellow
 
Posty: 299
Rejestracja: 16 lut 2016, 0:32

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: wiktorr123 » 21 mar 2016, 18:30

Marketing internetowy w dzisiejszych czasach jest w stanie zdziałać cuda. Możesz osobiście się tym zająć to i kosztów nie będzie.
Tak naprawdę to nie to, co robisz, wywołuje stres, ale myślenie o tym, czego nie robisz.
wiktorr123
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 19 mar 2016, 12:58

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: guziol » 30 mar 2016, 18:24

Jeśli taka szkoła ma doświadczenie, wielu zadowolonych klientów to skuteczną formą reklamy będzie dla niej publikacja artykułu w znanym i wysoce cenionym magazynie lifestyle silesiasmile.pl, gdzie poprzez wartościowe czy tematyczne rozmowy, może dać świadectwo swoich osiągnięć, zachęcając do skorzystania z jej usług.
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow
 
Posty: 334
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:52

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: Karol84 » 31 mar 2016, 11:52

Może sociale?
Awatar użytkownika
Karol84
newbie
 
Posty: 13
Rejestracja: 18 gru 2014, 12:46

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: maciek233 » 06 kwie 2016, 12:34

Czy twoja szkoła językowa posiada dobrą stronę internetową? Jeśli nie to skorzystaj z oferty http://ideointeractivede.wix.com/ideointeractive wykonają dla Ciebie spersonalizowaną stronę wraz z elementami jakie strona szkoły językowej powinna mieć. Możesz sobie popatrzeć na gotowe realizacje.
maciek233
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 16 mar 2016, 13:24

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: saigon3 » 18 maja 2016, 12:19

No właśnie sam ostatnio przerabiałem temat i obecnie jedną z najlepszych metod promowania czegoś w internecie są właśnie social media. podstawy księgowości intanetikuperekantchitomasambam'manjaakaonongeposachedwapakukhalametamdokutiyaitalihaitiapahitaiziine
Są to wyszystkie serwisy typu: google+, facebook, twitter itp.
saigon3
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:15

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: Grikkos » 18 maja 2016, 12:26

Ja myślę, że sprawdzi się promocja lokalna w Internecie. Chyba, że oferujecie też kursy online wtedy można rozszerzyć promocję też dla innych miast.
Grikkos
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:10

Re: Jak promować szkołę językową?

Postautor: anli » 18 maja 2016, 13:28

Moim zdaniem warto iść do szkół. Może jakiś rabat?
anli
junior fellow
 
Posty: 324
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:37


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości