Miał być raj a okazała się chała, a gdzie moje pieniądze?

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Miał być raj a okazała się chała, a gdzie moje pieniądze?

Postautor: ajlo » 23 cze 2016, 22:22

Cześć, właśnie wróciłam z przyjaciółmi, z organizowanej z biura podróży wycieczki do Szkocji. Wszystko zapowiadało się wspaniale, jednak już autokar „trochę” odbiegał od ideału. Później było już coraz gorzej, zakwaterowanie fatalne, wyżywienie lepiej samemu było sobie załatwiać, a poślizgi z organizacją nie do zniesienia. Zamiast wycieczki, wypoczynku i wspaniałych wrażeń, nasze biuro podróży zafundowało nam tydzień męki. Dlatego chcemy jakoś uzyskać zadośćuczynienie https://www.tuodszkodowania.pl/zadoscuczynienie/ , ale niestety biuro nie chce współpracować. Zaczęłam więc szukać jakiejś kancelarii, która by nam pomogła. Może mieliście podobne przypadki i wiecie jak sobie radzić w takiej sytuacji. Albo możecie polecić jakichś specjalistów od odszkodowań?
Ostatnio zmieniony 12 lip 2016, 11:08 przez ajlo, łącznie zmieniany 1 raz.
ajlo
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 13 cze 2016, 11:17


Re: Miał być raj a okazała się chała, a gdzie moje pieniądze?

Postautor: nalanca » 24 cze 2016, 7:14

Dlatego własnie jestem przeciwniczką wycieczek zorganizowanych, na dobrą sprawe nigdy nie wiesz co Cię na nich spotka.
nalanca
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 22 cze 2016, 13:56

Re: Miał być raj a okazała się chała, a gdzie moje pieniądze?

Postautor: ciocia ela » 18 gru 2016, 16:54

ja korzystałam kiedyś z firmy http://servitutes.pl/ i wszystko było ok. Co prawda chodziło o odszkodowanie innego typu, bo za błąd lekarski, więc nie wiem jak to wygląda w Twojej sprawie, ale skontaktować się możesz. Nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś to brali tylko % od wygranej, więc ryzyka stracenia kolejnych pieniędzy nie masz :)
ciocia ela
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2016, 16:50



Re: Miał być raj a okazała się chała, a gdzie moje pieniądze?

Postautor: vlord » 01 cze 2022, 10:36

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości