Coursera, bardzo wartościowe darmowe kursy online

anglistyka, lingwistyka, NKJO, prace magisterskie, prace licencjackie, uczelnie

Coursera, bardzo wartościowe darmowe kursy online

Postautor: as_mamuni » 17 lut 2013, 14:03

Tak się zastanawiałem gdzie to dodać, a myślę, ż…e warto o tym wspomnieć tu na forum.
Znalazłem już… jakiś czas temu serwis coursera.org, na którym organizowane są w pełni darmowe kursy internetowe, prowadzone przez wykładowców z najlepszych uczelni świata w języku angielskim. Kursy kończą się egzaminami, zaliczeniami i jeż…eli uda je się zdać to otrzymuje się certyfikat. Być moż…e niektórym z Was wzbogaci to CV :). Tematyka jest bardzo róż…norodna, dlatego każ…dy moż…e znaleźć coś dla siebie. Pokazałem to współlokatorowi jakiś czas temu to już… szósty kurs zaczął. Myślę, ż…e jest to również… dobry sposób szlifowania angielskiego.
Więcej o tych kursach po polsku moż…na poczytać tutaj. Miłej lektury i powodzenia w nauce tym, którzy zdecydują się zapisać. :)
as_mamuni
 


Re: Coursera, bardzo wartościowe darmowe kursy online

Postautor: botok » 22 lut 2013, 17:40

W sumie ta coursera to ciekawy serwis. Korzysta z tego kilku moich zagranicznych i krajowych znajomych. Kumpel ostatnio zdał cały jeden kurs i czeka teraz na certyfikat.
botok
 

Re: Coursera, bardzo wartościowe darmowe kursy online

Postautor: Pitza » 01 mar 2013, 19:21

Poczytałem sobie historię tego serwisu i przyznam, ż…e jest to bardzo poż…yteczne przedsięwzięcie. Tym gościom co to wymyślili dałbym jakąś nagrodę za to. Moż…na ćwiczyć wszystko (przy czym język najbardziej). Ja akurat korzystam z tematów ekonomicznych, bo to moja ulubiona dziedzina nauki.
Pitza
 

Re: Coursera, bardzo wartościowe darmowe kursy online

Postautor: Piotre'fole » 10 mar 2013, 14:25

Ciekawe jak później w pracy patrzyliby na takie certyfikaty, ale samo kształcenie się za darmo na kursach robionych przez wykładowców z najlepszych uczelni USA mnie zachęca do spróbowania :)
Piotre'fole
 

Re: Coursera, bardzo wartościowe darmowe kursy online

Postautor: elliser » 20 lip 2016, 8:32

interesting post, thank you, found a lot of useful information 192.168.1.1
192.168.1.1
192.168.1.1
192.168.1.1
elliser
newbie
 
Posty: 12
Rejestracja: 19 lip 2016, 9:09



Re: Coursera, bardzo wartościowe darmowe kursy online

Postautor: vlord » 14 cze 2022, 13:17

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości