Założenie szkoły

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Założenie szkoły

Postautor: ExtraBruno83 » 13 sty 2015, 10:27

Witajcie!
Jakiś czas temu podjełam decyzję o założeniu szkoły językowej - posiadam odpowiednie wykształcenie i wiedzę także bez problemu mogę uczyć innych. Do tej pory zdarzało się, że znajomych uczyłam w domu jednak dużo wygodniej byłoby mieć przygotowaną do tego sale. jakieś biurka, krzesła, tablice it. No i o ile wszystko znalazłam o tyle nie wiem co z tablicą. Oferują mi takie z wyrywanymi kartkami ale też słyszałam, ze jednak tablica suchościeralna jest lepsza - mimo, ze więcej kosztuje to jednak nie ma kosztów eksploatacji. Znacie może jakiś sklep w którym byłyby takie tablice?
ExtraBruno83
newbie
 
Posty: 18
Rejestracja: 26 sie 2014, 18:47


Re: Założenie szkoły

Postautor: ProTerry1759 » 13 sty 2015, 15:50

Otworzenie takiej szkoły to faktycznie bardzo dobry i opłacalny pomysł :) Z pewnością będziesz zadowolona z efektów, jak już tylko ją dobrze rozreklamujesz i zdobędziesz klientów. Co do tablicy to najlepsza jest taka, na której piszę się właśnie ścieralnymi mazakami, posłuży Ci ona na wiele lat i nie nabawisz się pylicy, jak przy tablicach kredowych.
ProTerry1759
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 21 wrz 2014, 22:16

Re: Założenie szkoły

Postautor: DRSTELLA99 » 28 sty 2015, 18:35

każdy biznes wiąże się z jakimś ryzykiem, ale z drugiej strony kto nie ryzykuje ten nie ma :) nigdy nie interesowałam się gdzie można kupić tablice, dlatego nie wiem w którym miejscu konkretnie, ale wiem, że tablice suchościeralne jest na pewno lepszym rozwiązaniem i potem z mniejszymi kosztami i wygląda dużo profesjonalniej dla potencjalnych klientów :)
DRSTELLA99
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 26 lut 2014, 21:44

Re: Założenie szkoły

Postautor: Sobieslawa2551 » 30 sty 2015, 21:34

Na dłuższą metę bardziej opłaca się tablica suchościeralna :) Taka z wyrywanymi kartkami to studnia bez dna... ciągle trzeba kupować arkusze z kartkami. A taka zwykła tablica do ścierania kosztuje tyle co koszt pisaka. W dodatku możesz na niej bez ograniczeń pisać, a potem poprawiać to co napisałaś. Taka z kartkami nie ma możliwości korygowania blędów, które zdarzają się każdemu :)
Sobieslawa2551
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 31 lip 2014, 23:11

Re: Założenie szkoły

Postautor: justynast » 30 kwie 2015, 10:58

Pracowałam z tablicą suchościeralną i powiem, że to najlepsza rzecz, jaką mogli wymyślić dla nauczycieli ;) a w jaki sposób reklamujesz swoją szkołę? Mogę Ci polecić ciekawy sposób reklamy, jakim są wielkoformatowe siatki mesh. Tutaj masz info:http://www.vizer.pl/oferta/siatki-mesh/ Powodzenia w rozkręcaniu szkoły :)
justynast
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 03 cze 2014, 10:24

Re: Założenie szkoły

Postautor: Greengreen » 25 sie 2016, 8:25

Zdecydowanie lepsze są tablice suchościeralne. Trzeba tylko zwrócić uwagę na ich jakość, bo te niksiej klasy potrafią szybko się wycierać i przez to trudno jest usunąć ślady pisaka. Ja polecam tablice Swissboard - dla placówek edukacyjnych i szkół jest tam 10% zniżki, a same tablice są bardzo trwałe, mają długą żywotność, są lekki i wytrzymałe. Jest też bardzo duży wybór - można dopasować wielkość tablicy do własnych potrzeb i wymiarów sali. Powodzenia w zakładaniu szkoły!
Greengreen
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2016, 8:19

Re: Założenie szkoły

Postautor: łucja » 02 wrz 2017, 20:17

A ja uważam, że jest ogromna konkurencja w tej branży. Dzisiaj już nie wystarczy "założyć" szkoły, szkoła musi mieć odpowiednią renomę, przyciągać kadra i wynikami. Tak mi się wydaje. Patrzę zresztą na znajomych i swoje zachowania. Szukałam kiedyś kursu językowego i zwracałam baczną uwagę na rekomendacje odnośnie samego miejsca, ale i lektorów. Czytałam informacje o szkole i ostatecznie zdecydowałam się na wybór tej najbardziej renomowanej. Tak to chyba tez wygląda w przytłaczającej większości przypadków. Musisz chyba zacząć z przytupem, jak reklama w mediach, mediach społecznościowych, reklama typu: http://fabrykareklamy.pro/pl/ Może jakiś program lojalnościowy, rabaty, zniżki. Wydaje mis ie, że najważniejsze to się przebić przez ogrom konkurencji, później można dopiero się zastanawiać co poprawić, zmienić.
łucja
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 10 paź 2016, 19:33


Re: Założenie szkoły

Postautor: KevinNash » 06 mar 2020, 12:09

Te szkoły trzeba szybko zakładać! Szkoły publiczne to jest jedno wielkie oszustwo!
___________________________________
Pisanie licencjackich i magisterskich prac
Awatar użytkownika
KevinNash
junior fellow
 
Posty: 228
Rejestracja: 06 lut 2019, 11:44



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości