Szybkie pożyczki - opinie

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Szybkie pożyczki - opinie

Postautor: izabelaa93 » 30 kwie 2016, 9:57

Korzystaliście kiedyś z szybkich pożyczek "chwilówek"? Co sądzicie o takich pożyczkach?
izabelaa93
newbie
 
Posty: 29
Rejestracja: 29 paź 2015, 10:47


Re: Szybkie pożyczki - opinie

Postautor: edgarr89 » 30 kwie 2016, 10:33

Moim zdaniem nie wszystkie pożyczki są złe - choć niektóre są bardzo kosztowne, to i są takie stosunkowo tanie (widać to najlepiej porównując oprocentowanie RRSO). Poza tym sporo firm oferuje pierwszą pożyczkę za darmo, więc koszty takiej pożyczki są zerowe - radzę jednak pamiętać o terminie spłaty (inaczej doliczą wam dodatkowe opłaty). Tutaj terve.pl/pozyczki/pozyczka-przez-internet można porównać kilkanaście takich pożyczek od różnych firm - w przypadku większości nie trzeba żadnych zaświadczeń.
edgarr89
newbie
 
Posty: 29
Rejestracja: 12 lut 2016, 11:04

Re: Szybkie pożyczki - opinie

Postautor: tedmaster » 20 cze 2016, 15:47

Pożyczki nie są złe, ale trzeba najpierw poczytać opinie o firmach, na przykład na pierwszachwilowka.pl/opinie.php gdzie znajduje sie dość dużo informacji i poszczególnych pożyczkodawcach.
tedmaster
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 18 cze 2016, 21:26

Re: Szybkie pożyczki - opinie

Postautor: kommentator » 21 cze 2016, 12:23

Polecam poszukać w internecie jakichś niezależnych porównywarek. Może nawet fora tematyczne? Chyba tam jest najlepsze źródło informacji. Kto, jak nie klienci, powiedzą nam jak to wygląda? Ja ze swojej strony mogę polecić antylichwa.pl/ gdzie zawsze sprawdzam najnowsze oferty.
kommentator
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2016, 12:19

Re: Szybkie pożyczki - opinie

Postautor: guziol » 24 cze 2016, 7:15

ja nie ufam żadnym pożyczkom, to tylko drzwi do kolejnych problemów
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow
 
Posty: 334
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:52

Re: Szybkie pożyczki - opinie

Postautor: janinaoz » 01 lip 2016, 14:34

W zeszłym roku, przed świętami potrzebowałam niewielkiej kwoty i skorzystałam z szybkiej pożyczki, którą znalazłam w sieci. W zeszłym roku bank mi odmówił kredytu ze względu na niskie dochody. Nie tak dawno, bo dwa tygodnie temu, ponownie zwróciłam się do banku po pożyczkę gotówko i znowu to samo - domowa! Wg. banku mam za niskie dochody, za duże wydatki! Skorzystałam wiec z oferty pewnej firmy pożyczkowej, ale nie z chwilówki tylko z pożyczki na raty, którą znalazłam na get-money.pl/chwilowki i tam nie było najmniejszych problemów. Sprawdzili historię kredytową w BIK, którą mam dobrą bo zawsze wszystko na czas płaciłam i otrzymałam 4000 zł. Spłatę rozłożyli mi na 10 rat. Tak więc ja, jestem zadowolona z tej szybkiej pożyczki na raty.
janinaoz
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2016, 14:22

Re: Szybkie pożyczki - opinie

Postautor: guziol » 15 lip 2016, 12:29

szybkie pożyczki=szybkie problemy i długa spłata
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow
 
Posty: 334
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:52

Re: Szybkie pożyczki - opinie

Postautor: tedmaster » 15 lip 2016, 23:06

guziol pisze:szybkie pożyczki=szybkie problemy i długa spłata

I właśnie dla tego lepiej wybrać chwilówki na raty.
tedmaster
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 18 cze 2016, 21:26

Re: Szybkie pożyczki - opinie

Postautor: Adirana » 29 wrz 2016, 11:27

Opinii o firmach pożyczkowych najlepiej szukać właśnie na forach, bo na normalnych stronach często są sponsorowane artykuły, z resztą wszędzie są, ale to zwykle widać na pierwszy rzut oka, czy coś jest przesadnie chwalone, czy nie koniecznie. Trzeba odsiać te opinie pisane przez marketingowców do tych pisanych przez normalnych ludzi, tylko, że zadowoleni klienci mało piszą.

Ja korzystam tylko z tych promocyjnych darmowych, za każdym razem z innej firmy, ale trzeba uważać na te, które mają po kilka marek np. Ferratum Bank http://www.kredyciak.pl/chwilowki-przez ... -kasa.html
Ferratum Bank, Eskpres Kasa i KasaTAK oraz Ofin to praktycznie to samo i pierwszą pożyczkę za darmo można wziąć tylko jeden raz bez względu na nazwę firmy.
Adirana
newbie
 
Posty: 12
Rejestracja: 07 sie 2016, 9:22

Re: Szybkie pożyczki - opinie

Postautor: adrian568 » 19 lis 2016, 12:51

oczywiście nie polecam takiego rozwiązania
adrian568
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 19 lis 2016, 12:19

Re: Szybkie pożyczki - opinie

Postautor: guziol » 21 lis 2016, 12:35

ja od takich pożyczek wolę się trzymać na długi dystans.
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow
 
Posty: 334
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:52

Re: Szybkie pożyczki - opinie: Jak już to Vivus.

Postautor: Megatester » 02 lip 2018, 9:17

szybkie pożyczki=szybkie problemy i długa spłata
Nie koniecznie. Chyba, że pożyczasz i nie wiesz czy będziesz miał z czego dodać za miesiąc. Wszystko zależy jakie i gdzie.

Jak kiedyś skorzystałem z pożyczki Vivus - tej pierwszej darmowej. Mogę potwierdzić, że pierwsza pożyczka jest rzeczywiście za darmo, oddaje się tyle ile się pożyczyło. Tylko, że trzeba oddać w terminie. Jak na tego typu firmę to w sieci są względnie dobre opinie o Vivus http://www.eit-centrum.waw.pl/vivus-pozyczka-opinie/
Oczywiście Vivus nie jest jedyną firmą udzielającą pierwszej pożyczki za darmo, bo jest ich masę, ale Vivus chyba najpewniejszy jest. Co do pożyczek poza promocją, czyli zaczynając od drugiej, to już inna bajka, to się totalnie nie opłaca jak RRSO wynosi ile tam? 800%. To to jest moim zdaniem abstrakcja i chyba nie wiem jakby mnie musiało przycisnąć, żebym się zdecydował na drugą pożyczkę w Vivus, ale tak jak powiedziałem pierwsza pożyczka w Vivus jest naprawdę darmowa, jeśli dotrzymamy terminu spłaty.
Megatester
greenhorn
 
Posty: 72
Rejestracja: 24 sty 2017, 22:11

Re: Szybkie pożyczki - opinie

Postautor: pawel_k19 » 03 lip 2018, 20:02

Jeśli skorzystasz z oferty sprawdzonej firmy, nie masz się czego bać! Ja, słyszałem, że świetną alternatywą dla standardowych pożyczek są pożyczki prywatne. Jednym z portali, który umożliwia jej zaciągnięcie jest wygodnepozyczki.pl - serwis pośredniczy pomiędzy inwestorami prywatnymi, a pożyczkobiorcami.
pawel_k19
junior fellow
 
Posty: 217
Rejestracja: 24 lis 2016, 20:36

Re: Szybkie pożyczki - opinie

Postautor: grochal » 12 lip 2018, 5:12

Szybkie pożyczki mają zarówno zalety jak i wady. Może to banalne stwierdzenie, ale warto je wyartykułować, aby ani nie popadać w zachwyt ani nie potępiać w czambuł. Niewątpliwą zaletą takich chwilówek jest krótki czas potrzebny na wydanie decyzji przez firmę pożyczkową - często taka pożyczka otrzymywana jest w ciągu kilkudziesięciu minut na konto, przy czym od złożenia wniosku do decyzji mija 15 minut. Równie ważną zaletą jest często brak wymagań dotyczących zaświadczenia o dochodach - takie pożyczki na dowód to ułatwienie dla osób które nie mają czasu na załatwianie zaświadczeń z zakładu pracy, albo po prostu nie mają udokumentowanych dochodów. Kilka innych zalet tych produktów można poznać wchodząc na kalkulator pożyczek na kredytowykalkulator.com/kalkulator/pozyczki-przez-internet/. na Z kolei najważniejszą wadą pożyczek pozabankowych jest ich koszt - często oprocentowanie rzeczywiste takich produktów idzie w setki procent. Reasumując - wziąć taką pożyczkę jest łatwo, ale spłacić czasami trudno.
grochal
newbie
 
Posty: 12
Rejestracja: 24 paź 2014, 4:52

Re: Szybkie pożyczki - opinie

Postautor: monika49 » 20 lip 2018, 21:52

Czytałam na https://www.lm.pl/aktualnosci/informacja/112564/pozyczki_pozabankowe_dla_zadluzonych_bez_bik_i_krd_-_concashpl że możliwe jest uzyskanie szybkiej pożyczki także przez osoby, które maja długi i są w bazach dłużników.
monika49
junior fellow
 
Posty: 232
Rejestracja: 20 sty 2017, 12:33

Re: Szybkie pożyczki - opinie

Postautor: Ryty » 27 wrz 2018, 15:14

Korzystaliście kiedyś z szybkich pożyczek "chwilówek"? Co sądzicie o takich pożyczkach?
Sądzę, że wcześniej poczytałbym na czym polegają takie pożyczki, na co zwrócić uwagę jako klient. Może okaże się, że lepiej wziąć długoterminową, o takiej mowa [usunięto spamerski link] niż pożyczać mniejsze kwoty i częściej. Jest o czym myśleć, nim się człowiek zadłuży.
Ryty
junior fellow
 
Posty: 199
Rejestracja: 02 cze 2016, 15:11

Re: Szybkie pożyczki - opinie

Postautor: Loipeld » 23 lip 2019, 21:40

Od siebie dodam tylko, że jesli na forum jest jakaś osoba z Głogowa, która także chciałaby skorzystać z oferty dobrej i sprawdzonej firmy pożyczkowej, informacje na temat tego gdzie możecie taką znaleźć uzyskacie w tym artykule https://nasz-glogow.pl/wiadomosci/glogow/6405-szybka-pozyczka-na-2000-zl-gdzie-takiej-szukac-w-glogowie . Moim zdaniem na prawde warto go przeczytać
Loipeld
junior fellow
 
Posty: 168
Rejestracja: 19 mar 2019, 16:22


Re: Szybkie pożyczki - opinie

Postautor: vlord » 02 cze 2022, 14:39

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricatorjuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości