Sextelefon - warto?

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Sextelefon - warto?

Postautor: adm » 25 kwie 2016, 15:19

Witam.
Czy takie seks telefony są według Was warte uwagi http://jarlew75.pl/? Co o tym myślicie? Byłby bardzo wdzięczny za wszelkie porady w tej materii :)
Do dobrego wychowania należy skromne zachowanie.
adm
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 02 kwie 2016, 18:55


Re: Sextelefon - warto?

Postautor: guziol » 27 kwie 2016, 9:34

zadam ironiczne pytani - jakim trzeba być desperatem, żeby w takie miejsca dzwonić?
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow
 
Posty: 334
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:52

Re: Sextelefon - warto?

Postautor: Jamila » 28 cze 2016, 13:12

Jak ktoś jest singlem to niech sobie korzysta. Moj maż czasem dzwonił jak już ze mną był ponieważ mu cos nie chciał w pełni penis wystać. Okazało się, ze ani filmy a ni telefony ani nawet moja osoba , nie działały. Poszedł do seksuologa i ten polecił mu erekton fast. Żadne sposoby na pól wzwód czy krótki stosunek nie działały tak dobrze jak ten suplement,
Jamila
junior fellow
 
Posty: 175
Rejestracja: 28 mar 2016, 15:52

Re: Sextelefon - warto?

Postautor: kolakinka » 22 sie 2016, 14:04

W takiej sytuacji ja jednak wole poszukac odpowiedniej osoby dla siebie na takim portalu https://www.mydwoje.pl/
kolakinka
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 22 sie 2016, 13:59

Re: Sextelefon - warto?

Postautor: Beatrycze5 » 25 sie 2016, 14:24

Nie ma sensu się w to w ogóle bawić. Lepiej zaangażować się w prawdziwy związek, niż udawać.
Beatrycze5
junior fellow
 
Posty: 167
Rejestracja: 25 sie 2016, 13:22

Re: Sextelefon - warto?

Postautor: Lejlor » 03 paź 2016, 11:21

Związek związkiem, ale wydaje mi się, że każdy potrzebuje jakiegoś urozmaicenia raz na jakiś czas. Dla mnie sekstelefon jest ciekawym doświadczeniem czasami. Uczy mnie też w pewnym sensie postępować w stosunkach damsko-męskich (chociaż niektórym pewnie wyda to się nieco dziwne). Wszystko zależy też od humoru, czasami wybieram lekkie telefony, gdzie wszystko jest subtelne, a czasami sięgam po takie np. wilgotne ci*peczki, gdzie są bardziej wyuzdane panie. Ale zawsze jest bardzo przyjemnie i moim zdaniem nie powinno się krytykować sekstelefonów bez spróbowania i przekonania się, jak to wygląda.
Lejlor
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2016, 10:37

Re: Sextelefon - warto?

Postautor: bolixcar » 18 lis 2016, 12:59

Moim zdaniem nie warto sobie zawracać sobie tym głowy
bolixcar
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 17 lis 2016, 21:55

Re: Sextelefon - warto?

Postautor: adrian568 » 19 lis 2016, 12:52

Lepiej pooglądaj filmiki zamiast sex telefonu :) sprawdź np: http://wanker.pl/
adrian568
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 19 lis 2016, 12:19

Re: Sextelefon - warto?

Postautor: Schala » 21 lis 2016, 1:07

Mam koleżanke która pracowała na takim telefonie :-) Później przy okazji jakies imprezki opowiadała co i jak:) Wychodzi na to ze nie tylko desperaci tam dzwonią, tylko tez tacy co chcą pogadac najzyklej pogadać:D
Schala
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2016, 23:12

Re: Sextelefon - warto?

Postautor: Fuzz » 14 gru 2017, 14:32

Wydaje mi się że warto, zwłaszcza jeżeli ktoś prowadzi samotny tryb życia. Ja ostatnio zastanawiałem się nad http://night-academy.pl Noc ami często nie mogę spać i z chęcią porozmawiałbym z sexowną kobietą. Wszystko jest dla ludzi, nie ma się czego wstydzić.
Fuzz
junior fellow
 
Posty: 197
Rejestracja: 19 lip 2015, 14:52

Re: Sextelefon - warto?

Postautor: pawel_k19 » 07 sie 2018, 21:18

Nie warto - no bo po co? Jeśli masz problem z potencją i w taki sposób chcesz się podniecić, proponuje Ci zaopatrzyć się w tabletki na potencję. Ich zakup pomoże Ci uporać się ze wstydliwym problemem. O tabletkach na potencję możesz przeczytać pod adresem http://abc-potencji.pl/tabletki-na-potencje/ :-).
pawel_k19
junior fellow
 
Posty: 217
Rejestracja: 24 lis 2016, 20:36

Re: Sextelefon - warto?

Postautor: Bodzio93 » 02 cze 2019, 22:59

Ja też czytając ten temat myślałem, że niewarto, ale kumpel z pracy polecił mi ten tani seks telefon i powiem Wam, że dziewczyny robią robotę, przynajmniej jeśli chodzi o studentki, ze starszych Pań nie korzystałem
Bodzio93
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2019, 22:57

Re: Sextelefon - warto?

Postautor: seo60 » 19 cze 2019, 6:12

ja często dzwonie na sex tel. mam atrakcyjną żonę ale raz na tydzien seksu to malo, dodatkowo zawsze polacza mnie z inna laską, ja odrazu pzrechodze do rzeczy nie pytam jak ma na imie tylko co zrobiła by mi z penisem i wtedy jeczy i mówi ze go ssa super uczucie, dzwonie do lasek ze strony http://sextelefonik.pl najlepsze laski nie nastawione tylko na hajs ale dobra zabawe
seo60
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 19 cze 2019, 6:10


Re: Sextelefon - warto?

Postautor: mirosek » 29 mar 2020, 10:28

Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że jest to super sprawa, jeśli lubicie dreszczyk emocji warto spróbować https://sexphone.pl/brunetki.html mogę potwierdzić, że zabawa jest wystrzałowa
mirosek
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2020, 10:25

Re: Sextelefon - warto?

Postautor: Kola90 » 30 mar 2020, 12:26

Nie ma co telefony.. umów sie z normalną dziewczyna pani pozna pana łódź :papa:
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2020, 10:52 przez Kola90, łącznie zmieniany 4 razy.
Kola90
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 10 gru 2019, 14:52

Re: Sextelefon - warto?

Postautor: Kusz » 01 kwie 2020, 23:52

Chyba nie warto ;/
_____________

fuga do polbruku
Kusz
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 01 kwie 2020, 22:57

Re: Sextelefon - warto?

Postautor: misskiss » 29 kwie 2020, 20:17

Nie ma co telefony.. umów sie z normalną dziewczyna pani pozna pana łódź :papa:
no... dokładnie :D
__________
szukam sponsora gniezno ktoś coś ?:D
misskiss
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 29 kwie 2020, 20:09

Re: Sextelefon - warto?

Postautor: ArkadiuszP2 » 14 cze 2020, 12:54

Absolutnie się z tym nie zgodzę odnośnie do desperacji. Sex telefon to bardzo ciekawe i podniecające doświadczenie, a jakość usług uległa poprawie z uwagi na konkurencje w sieci. Serwis taki jak przykładowo https://sextelefon.orgdostarcza wrażań na najwyższym możliwym poziomie i w rozsądnej cenie. Dziewczyny miłe i wygadane, chętnie wysyłają swoje zdjęcia.
ArkadiuszP2
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 14 cze 2020, 12:50

Re: Sextelefon - warto?

Postautor: zmigi » 24 cze 2020, 6:07

Jeżeli lubicie eksperymentować w tych sprawach to mogą Was zainteresować gadżety erotyczne. W kategorii takich zabawek dla mężczyzn największą popularnością cieszą się masturbatory.
zmigi
junior fellow
 
Posty: 211
Rejestracja: 23 kwie 2019, 6:20

Re: Sextelefon - warto?

Postautor: Kazikdobry » 12 paź 2021, 10:59

Nie ma sensu się w to w ogóle bawić. Lepiej zaangażować się w prawdziwy związek, niż udawać.
Prawdziwy związek w realu. Internet i sextelefon to tylko iluzja i namiastka prawdziwego życia.


--------------
polbruk

https://www.dom-pl.com/aranzacja-przestrzeni/

Obrazek
Kazikdobry
fellow
 
Posty: 549
Rejestracja: 21 mar 2019, 10:19

Re: Sextelefon - warto?

Postautor: hylia7044 » 25 paź 2021, 11:18

Wiele osób twierdzi że warto. Skoro tak twierdzą to może spróbuj. Wtedy sam sie przekonasz.

____________________________________
anonse erotyczne
hylia7044
junior fellow
 
Posty: 215
Rejestracja: 03 paź 2021, 13:35

Re: Sextelefon - warto?

Postautor: serkx » 14 sty 2022, 8:43

Sex telefon https://sex-telefon24.pl/#sextelefon dla dorosłych to świetne źródło rozrywki dla mężczyzn, którzy chcą porozmawiać z paniami 24 na dobę przez seks telefon.
serkx
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2022, 12:29


Re: Sextelefon - warto?

Postautor: vlord » 02 cze 2022, 8:35

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości