Akcja charytatywna dla stowarzyszeń i fundacji

Kultura i historia krajów anglojęzycznych. Praca zagranicą. Edukacja zagranicą.

Akcja charytatywna dla stowarzyszeń i fundacji

Postautor: wrongregor » 04 lis 2016, 16:22

Witam wszystkich,
To będzie małe ogłoszenie o charakterze społecznym. Wierzę, że nikt się nie obrazi – choć to może temat trochę z boku tematyki tego forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, z którą jestem związany proponuje działaczom społecznym uczestnictwo w całkowicie bezpłatnej Akademii Innowatora i Strategia NGO. Jest to program edukacyjny dla stowarzyszeń, fundacji, i klubów które planują projekty związane ze zdrowiem i ruchem fizycznym, sportem, zielone i przyrodnicze, artystyczne, nauki i edukacji, hospicja i charytatywne, podróżnicze, i inne – wszystkich, którzy aktywizują się wolontariacko. Cały program w 100% sponsoruje nasza fundacja. Na tej stronie zasady uczestnictwa : http://www.symulacje.edu.pl/ngo
Zjazdy prowadzone są w Beskidach, ale noclegi i wyżywienie i bilety za transport też pokrywa nasza Fundacja.
Jeśli zainteresowany kandydat nie zdąży aplikować w zimowej odsłonie kursu, zachęcamy do udziału w następnych. Nabór odbywa się co pół roku.
Czołem,
Rafal
PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako darmowej promocji – chodzi o niekomercyjne szkolenia dla organizacji charytatywnych.
wrongregor
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 28 wrz 2016, 11:25


Re: Akcja charytatywna dla stowarzyszeń i fundacji

Postautor: Bandrzej » 08 lis 2016, 10:28

czy każdy może wziąć w tym udział, czy są jednak jakieś ograniczenia?
Bandrzej
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 07 lis 2016, 15:36

Re: Akcja charytatywna dla stowarzyszeń i fundacji

Postautor: j.mor8 » 08 lis 2016, 12:58

witam,

mam pytanko, który raz takowa akcja ma już miejsce. Wstępnie jestem zainteresowany.
j.mor8
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 06 lis 2016, 17:45

Re: Akcja charytatywna dla stowarzyszeń i fundacji

Postautor: stonoga » 29 mar 2022, 18:57

A skoro już mowa o takich tematach, to może kogoś z Was zainteresowałaby jakaś zbiórka pieniędzy na cele charytatywne - dotuje to serwis internetowy, na którym bez problemu możecie taką zbiórkę utworzyć. Moim zdaniem warto w ten sposób pomagać potrzebującym. Dobro zawsze powraca.
stonoga
junior fellow
 
Posty: 428
Rejestracja: 29 cze 2020, 21:13


Re: Akcja charytatywna dla stowarzyszeń i fundacji

Postautor: vlord » 30 maja 2022, 19:48

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości