Regulamin forum - przeczytaj zanim coś napiszesz

Wszystko o egzaminie CPE - Certificate of Proficiency in English

Regulamin forum - przeczytaj zanim coś napiszesz

Postautor: xeo » 18 gru 2007, 18:33

Regulamin forum

1. Moż…esz wyraż…ać każ…dy pogląd dopóki nie jest on pełen nienawiści lub celowo złośliwy.

2. Zakaz pisania treści o podłoż…u rasistowskim, seksistowskim, politycznym, religijnym i wulgarnym.

3. Jeśli nie zgadzasz się z jakąkolwiek opinią, a zamierzasz odpisać, zrób to w cywilizowany sposób z zachowaniem kultury.

4. Odpowiadaj konkretnie na pytanie w temacie zachowując zbędne komentarze dla siebie, forum nie służ…y do pisania o innych uż…ytkownikach, których i tak nie znasz.

5. Tolerujemy tylko konstruktywna krytykę, popartą konkretnymi argumentami.

6. Zawsze szanuj innych uż…ytkowników, po drugiej stronie kabla siedzi człowiek, nie potrzebujemy tutaj osobistych waśni.

7. Zakaz wszelkiego rodzaju reklamy (własna działalność, linki itp.) w postach i sygnaturkach (nie dotyczy angielski.edu.pl i portali partnerskich), ofert sprzedaż…y, prób szantaż…u, piractwa, linków o treści erotycznej itp.

8. Pamiętaj, aby posty pisać jasno i konkretnie w celu uniknięcia wszelkich niejasności bądź dwuznaczności, a co za tym idzie niepotrzebnych nieporozumień.

9. Pamiętaj, ż…e każ…dy uż…ytkownik interpretuje daną treść (i jej ton) na swój (niekoniecznie zgodny z prawdą) sposób, nie bierz wszystkiego na serio. Każ…de forum traktuj z przymruż…eniem oka i zdrowym dystansem.

10. Zakładając nowy wątek umieść go w odpowiedniej kategorii oraz postaraj sie jak najlepiej sprecyzować temat co ułatwi przeglądanie forum. Wszelkiego rodzaju tematy "please help, jak to przetłumaczyć, pomóż…cie, tylko dwa zdania" niczego nie precyzują.

11. Nie udawaj kilku osób na raz pisząc jako anonimowy gość, to jest bardzo łatwe do wykrycia przez administratorów/moderatorów, dla nich nigdy nie jesteś anonimowy.

12. Publikowanie cudzych materiałów jest zabronione! Mechaniczne przepisywanie haseł z innych słowników moż…e być naduż…yciem prawa do cytatu oraz prawa autorskiego (http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_autorskie). NIE KOPIUJ CUDZEJ WŁASNOŚCI! Jeż…eli zauważ…ysz przypadek naruszania praw autorskich - zgłoś go redakcji portalu angielski.edu.pl

13. Złamanie któregokolwiek punktu regulaminu jest równoznaczne z otrzymaniem bana i usunięciem postów lub całego wątku.

14. Nie miej ż…alu do administratorów, ż…e zostałeś zbanowany, taka ich rola, bez powodu tak by się nie stało.

15. Decyzja o usunięciu postów/wątku bądź zbanowaniu uż…ytkownika następuje bez ostrzeż…enia, jest ostateczna i nie podlega dyskusji.

16. Redakcja portalu angielski.edu.pl zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.
xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26


clash of clans free gems

Postautor: sam0071 » 16 lip 2016, 12:47

You all will be benefited very much when you will visit the given place as you will be able to get the clash of clans free gems which will be generated within a second and at no any effort through which you will enjoy very much in playing clash of clans as you will train your troops in much efficient way and you will defeat all your enemies in much efficient way.Getting these gems will allow you to play clash of clans with full freedom and you will enjoy from the bottom of your heart while playing it.
sam0071
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2016, 12:26

Re: Regulamin forum - przeczytaj zanim coś napiszesz

Postautor: niegazowana » 04 wrz 2016, 3:38

Bestest website with clash of clans hack is here and more pokemongo hack
niegazowana
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2016, 3:35

Re: Regulamin forum - przeczytaj zanim coś napiszesz

Postautor: Radiit » 21 lis 2016, 23:33

unlimited gems on clash royale hack
Radiit
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 23 maja 2016, 17:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości