Lincoln w Krakowie - opinie

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Lincoln w Krakowie - opinie

Postautor: Bromistrz » 01 paź 2013, 14:07

Szukam skzoly angielskiego w Krakowie. Przechodzac plantami dostalem ulotke z Lincolna - co sadzicie o tej szkole?
Bromistrz
 


Re: Lincoln w Krakowie - opinie

Postautor: Szypalnik » 02 paź 2013, 15:19

Moje dziecko tam chodzilo i bylo bardzo zadowolone.
Szypalnik
 

Re: Lincoln w Krakowie - opinie

Postautor: realna12 » 26 wrz 2016, 21:48

ja szukałam szkoły dla siebie w krakowie, bo chcę zdać egzamin CAE, zapisałam się teraz do lincolna, zobaczymy jak będzie. kiedyś dawno, chyba jeszcze w gimnazjum chodziłam do nich na kurs na poziomie b1 i pamiętam, że było całkiem przyzwoicie. teraz uderzam znowu do nich, bo są centrum egzaminacyjnym, byle komu tego nie przyznają, więc chyba warto iść :)
realna12
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 26 wrz 2016, 21:42

Re: Lincoln w Krakowie - opinie

Postautor: jowkakotka » 27 wrz 2016, 23:03

no całkiem spoko szkoła, akurat ja trafiłam na super native'ów. ludzie w grupie o dziwo też całkiem śmieszni i fajni. sam kurs (taki ogółny na c2) bez zastrzeżeń. mogę spokojnie polecić Lincolna :)
jowkakotka
newbie
 
Posty: 14
Rejestracja: 21 lip 2016, 9:51

Re: Lincoln w Krakowie - opinie

Postautor: dawitymk » 29 wrz 2016, 17:02

Widzę, że szkoła ta zbiera bardzo dobre opinie. A jak jest cenowo? Są jakieś dodatkowe promocje dla osób chcących uczyć się dwóch języków na raz? Jest tutaj taka osoba, która może podzielić się swoimi spostrzeżeniami i wiedzą?
dawitymk
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 28 wrz 2016, 21:50

Re: Lincoln w Krakowie - opinie

Postautor: ecle » 05 paź 2016, 22:13

O zniżkach sama nie słyszałam i nic nie widziałam na ich stronach, ale wiem, że jak się nie zda egzaminu na certyfikat, to masz zwrot kosztów za kurs. koleżanka z grupy nie zdała i dostała pieniądze z powrotem. Ale ona naprawdę bardzo olała ten egzamin. Ja zdałam i mogę pochwalić Lincolna za naprawdę dobre przygotowanie ;)
ecle
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 05 paź 2016, 22:05

Re: Lincoln w Krakowie - opinie

Postautor: forex35 » 06 paź 2016, 9:36

Jedna z lepszych krakowskich szkół na rynku, a z kilkoma miałem już do czynienia. :)
Bardzo profesjonalni wykładowcy/speakerzy, wysoki poziom nauczania i mila atmosfera. Plusem jest tez lokalizacja w centrum. Polecam ! ;)
Szukasz sposobu na tanią i szybką wymianę walut? - http://kantorekspert.pl
forex35
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 05 paź 2016, 9:27

Re: Lincoln w Krakowie - opinie

Postautor: believe88 » 14 paź 2016, 5:22

jestem po CAE w tej szkole, polecam, chociaż mega się stresowałam tym egzaminem - nie było takiej potrzeby, bo przygotowanie naprawdę jest solidne, oczywiście trzeba się samemu przyłożyć do tego, ale w końcu mi ktoś porządnie wyłumaczył wszystkie czasy w angielskim :D
believe88
newbie
 
Posty: 18
Rejestracja: 31 lip 2015, 10:30

Re: Lincoln w Krakowie - opinie

Postautor: maniekk » 29 lis 2016, 21:49

Zgadzam się z przedmówcami, lincoln to najlepsza szkoła językowa ze wszystkich do których chodziłem. Poza tym mają świetną lokalizację w samym centrum miasta i z każdej praktycznie uczelni jest do nich blisko.
maniekk
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 29 lis 2016, 21:39


Re: Lincoln w Krakowie - opinie

Postautor: bernardh » 03 lut 2022, 16:49

Gеnеrаlniе, wszуstkօ mа stаndаrdօwą strukturę: głównе еlеmеntу Slottica nаwigасуjnе znаjdują się w górnеj сzęśсi. Niесօ niżеj - suwаk z bаnnеrаmi, nа którуm śliсznօtki օpօwiаdаją օ аktuаlnусh prօmօсjасh, turniеjасh i mօżliwօśсiасh sеrwisu.
bernardh
newbie
 
Posty: 46
Rejestracja: 03 lut 2022, 16:34



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości