Najłatwiejszy certyfikat

egzaminy językowe, olimpiady, konkursy

Najłatwiejszy certyfikat

Postautor: Nemeczek » 16 gru 2014, 9:01

Witam,

marzę sobie o studiach na Uniwerku w Kopenhadze tylko mam jeden problem z moją aplikacją.
Otóż to wymagają czegoś takiego:

"
IELTS-test (British Council) with a minimum score of 6.5
Computer-based TOEFL-test with a minimum score of 213 points
Paper-based TOEFL-test with a minimum score of 560 points
Internet-based TOEFL-test with a min score of 83 points
Cambridge English: Proficiency (CPE) passed at level C1 or C2
"

Niestety. Jedyny certyfikat jaki posiadam do C1 SJO UG. Czyli nic. Deadline mam do kwietnia. Stąd moje pytanie:
Co z tej listy można machnąć najłatwiej/najszybciej/najtaniej. Powiem szczerze nie zależy mi na prestiżu tego co zdam tylko na spełnieniu tego wymogu.

Dodam tylko że termin mam do kwietnia.
Nemeczek
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2014, 8:54


Re: Najłatwiejszy certyfikat

Postautor: Personicus » 08 sty 2016, 9:38

Nie wiem jak reszta ale bardzo korzystny jest egzamin CPE. Świadczy on nie tylko najwyższy poziom umiejętności języka angielskiego ale jeśli chodzi o egzaminy Cambridge to jest on bezterminowy i honorowany na niemal wszystkich najlepszych uczelniach świata. Sprawdź wymagania dla CPE i innych egzaminów Cambridge English na http://fce.pl/certyfikaty-egzaminy bo może się okazać, że wystarczy Ci egzamin CAE.
Knowledge is a better weapon than a sword.
Patricia Briggs
Awatar użytkownika
Personicus
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 08 sty 2016, 9:29

Re: Najłatwiejszy certyfikat

Postautor: dawitymk » 29 wrz 2016, 16:57

Personicus pisze:Nie wiem jak reszta ale bardzo korzystny jest egzamin CPE. Świadczy on nie tylko najwyższy poziom umiejętności języka angielskiego ale jeśli chodzi o egzaminy Cambridge to jest on bezterminowy i honorowany na niemal wszystkich najlepszych uczelniach świata. Sprawdź wymagania dla CPE i innych egzaminów Cambridge English na http://fce.pl/certyfikaty-egzaminy bo może się okazać, że wystarczy Ci egzamin CAE.


Dziękuję bardzo za informację jest bardzo przydatna. Hmm a jeśli chodzi o poziom trudności tego egzaminu. Do jakiego poziomu językowego jest on adekwatny? B2, C1?
dawitymk
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 28 wrz 2016, 21:50

Re: Najłatwiejszy certyfikat

Postautor: karwalczyk » 11 paź 2016, 14:23

Może i łatwy ale czy ten papierek teraz cokolwiek daje? Bo nie jestem co do tego przekonana.
karwalczyk
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 11 paź 2016, 13:36

Re: Najłatwiejszy certyfikat

Postautor: wasap » 01 gru 2016, 20:41

Nice article, thanks for the info. I will share with my friends by wassap gratis
wasap
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 01 gru 2016, 20:33

Re: Najłatwiejszy certyfikat

Postautor: Piotr51p » 29 gru 2016, 14:01

ja tez okropnie cienki z angielskiego jestem
Piotr51p
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 20 gru 2016, 12:26

Re: Najłatwiejszy certyfikat

Postautor: jowkakotka » 01 lut 2017, 10:58

ja zaliczałam wszystkie certyfikaty z pomocą http://www.lincoln.edu.pl/ dlatego wszystkie były łatwe :) ogólnie co do zasadności zdawania egzaminów językowych mam mieszane uczucia. ale w sumie dobrze wyglądają w cv. Rozmowa kwalifikacyjna i tak wszystko zweryfikuje ale chyba są jednak jakimś plusikiem żeby na taka rozmowę zaprosić.
jowkakotka
newbie
 
Posty: 14
Rejestracja: 21 lip 2016, 9:51

Re: Najłatwiejszy certyfikat

Postautor: alexander10 » 16 lut 2017, 13:23

I like this post, tue info is so interesting and useful. I´ll share this post with my friends: Thanks. Kingroot
alexander10
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2017, 13:17

Re: Najłatwiejszy certyfikat

Postautor: komalshah » 01 lip 2019, 12:14

Awesome article. this article is really awesome. i like this post. thanks for share it. :)
free gift code generator and free gift card generator and free gift code generator and free gift cards generator and youtube video downloader
komalshah
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 01 lip 2019, 11:58



Re: Najłatwiejszy certyfikat

Postautor: vlord » 29 maja 2022, 8:19

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości