Firmy windykacyjne

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Firmy windykacyjne

Postautor: roksi55 » 28 lis 2016, 9:54

Witam. Proszę mi powiedzieć,gdzie mogę się dowiedzieć czegoś o działaniach firm windykacyjnych. Chciałabym podjąc współpracę z nimi https://www.aif.com.pl/windykacja/windy ... ytelnosci/ aby odzyskac dług.
roksi55
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 23 lis 2016, 11:20


Re: Firmy windykacyjne

Postautor: Foszanira » 16 lut 2017, 11:46

Chyba najlepiej poszukać sobie ich strony internetowe i poczytać… Przy okazji ostatnio trafiłem na takie pojęcie jak odzyskiwanie należności po ludzku, więc może najpierw poczytaj taki poradnik https://pl.kruk.eu/klienci/poradnik/por ... zadluzenie - może pomoże Ci zrozumieć dłużnika i znaleźć jakieś rozwiązanie ztej sytuacji?
Foszanira
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 24 sty 2017, 23:54

Re: Firmy windykacyjne

Postautor: guziol » 16 lut 2017, 14:18

dobrze, że są takie firmy bo przynajmniej jest się do kogo zgłosić po pomoc w ściąganiu należności.
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow
 
Posty: 334
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:52

Re: Firmy windykacyjne

Postautor: dunin89 » 27 lut 2017, 10:10

windykacja polubowna w Intrum Justitia - polecam sprawdzenie tej metody przy odzyskiwaniu swoich długów
dunin89
newbie
 
Posty: 15
Rejestracja: 14 mar 2016, 22:46

Re: Firmy windykacyjne

Postautor: gg83 » 30 lis 2018, 22:37

Taka windykacja polubowna nie zawsze przynosi efekty. Prawda jest taka, że w większości przypadków sprawy kończą się w sądzie lub nawet u komornika. Właśnie dlatego warto korzystać z usług tego typu kancelarii https://www.veriv.pl/index.php/windykacja-naleznosci/ . Gdy polubowne metody zawiodą kancelaria może reprezentować nas przed sądem i w postępowaniu egzekucyjnym.
gg83
junior fellow
 
Posty: 318
Rejestracja: 01 gru 2015, 0:22

Re: Firmy windykacyjne

Postautor: Dumka222 » 07 mar 2019, 11:22

Przede wszystkim stawiaj na sprawdzone firmy, które mają jasne warunki współpracy. My na przykład w razie problemów zawsze zgłaszamy się do http://www.kancelariaultimatum.pl/ - bardzo dobra firma i mają korzystne warunki
Dumka222
junior fellow
 
Posty: 120
Rejestracja: 06 lut 2019, 19:00


Re: Firmy windykacyjne

Postautor: stonoga » 28 kwie 2021, 9:13

A czy ktoś z Was ma może jakiś problem z długami i grozi mu windykacja? Czy myśleliście o tym, żeby zwrócić się w tej sprawie o profesjonalną pomoc prawną? Z tego, co wiem, to taką właśnie pomoc osobom zadłużonym oferuje na przykład kancelaria eurolege. Czy ktokolwiek z Was miał już z nią może do czynienia? Byliście zadowoleni ze współpracy?
stonoga
junior fellow
 
Posty: 428
Rejestracja: 29 cze 2020, 21:13

Re: Firmy windykacyjne

Postautor: offline » 07 maja 2021, 12:21

Ja korzystałem ale niestety jest to konieczne.
offline
junior fellow
 
Posty: 120
Rejestracja: 12 lut 2019, 15:49

Re: Firmy windykacyjne

Postautor: Ciastko81 » 13 gru 2021, 14:31

A czy ktoś z Was ma może jakiś problem z długami i grozi mu windykacja? Czy myśleliście o tym, żeby zwrócić się w tej sprawie o profesjonalną pomoc prawną? Z tego, co wiem, to taką właśnie pomoc osobom zadłużonym oferuje na przykład kancelaria eurolege. Czy ktokolwiek z Was miał już z nią może do czynienia? Byliście zadowoleni ze współpracy?
Sporo osób nie wie o tym że jest coś takiego jak antywindykacja, która chroni nas przed działaniami firm windykacyjnych, to tak w uproszczeniu, więcej na ten temat można przeczytać na stronie adwokatupadlosc.com
Ciastko81
greenhorn
 
Posty: 51
Rejestracja: 31 sie 2021, 17:07


Re: Firmy windykacyjne

Postautor: serela » 28 kwie 2022, 8:42

Mi niestety groziła windykacja a to przez to, że przerosła mnie spłata wszystkich zobowiązań. Na szczęście trafiłam na taką ofertę https://www.splatachwilowek.pl/konsolidacja-kredytow/ i udało się wszystkie kredyty skonsolidować
serela
greenhorn
 
Posty: 91
Rejestracja: 19 lis 2021, 12:25

Re: Firmy windykacyjne

Postautor: vlord » 31 maja 2022, 16:23

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości