Pożyczki od 18 lat

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Pożyczki od 18 lat

Postautor: Luki881 » 03 lis 2015, 22:05

Cześć. Zastanawiam się nad wyborem firmy, która udziela pożyczek od 18 roku życia. Co sądzicie na temat np. tego zestawienia http://www.portfel24.eu/forum/Pozyczka-od-18-lat ? Są one według Was warte uwagi?
By the sea, wouldn't be that smashing
Luki881
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 29 paź 2015, 23:49


Re: Pożyczki od 18 lat

Postautor: guziol » 05 lis 2015, 7:53

pożyczki od 18 lat? Który osiemnastolatek wykazuje dochody pozwalające mu zaciągnąć jakąkolwiek pożyczkę?
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow
 
Posty: 334
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:52

Re: Pożyczki od 18 lat

Postautor: HaPe858 » 10 lis 2015, 12:12

W młodym wieku lepiej zrezygnować z pożyczek. Tym bardziej jak nie wiesz czy dasz radę ją spłacić.
Mózg jest najbardziej przecenianym z ludzkich organów.
HaPe858
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 09 lis 2015, 15:47

Re: Pożyczki od 18 lat

Postautor: Ludomir » 16 lis 2015, 21:54

Nie ma to jak się zadłużać u progu dorosłości. Jeśli chcesz w miarę tanią pożyczkę to lepiej poszukaj w internecie portali obsługujących pożyczki społecznościowe, jak np. kokos. Warunki są lepsze niż w bankach (zazwyczaj), nie mówiąc już o tzw. instytucjach parabankowych, które mają odsetki na kosmicznym poziomie. Mimo wszystko na Twoim miejscu zapytałbym sam siebie czy taka pożyczka jest mi naprawdę niezbędna. Nie ma co zadłużać się jeżeli sytuacja nas do tego nie zmusza. Taka konsumencka pożyczka może sprawić kłopoty.
Awatar użytkownika
Ludomir
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 14 lis 2015, 1:07

Re: Pożyczki od 18 lat

Postautor: kiepur » 18 cze 2016, 21:10

Nie wszystkie firmy chcą dawać pożyczki od 18 lat. Większość wymaga ukończenia 21 lat. W sumie to logiczne, ale jest to pewien rodzaj dyskryminacji.
kiepur
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 17 kwie 2015, 18:23

Re: Pożyczki od 18 lat

Postautor: guziol » 19 cze 2016, 12:34

ja nie ufam żadnym pożyckom
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow
 
Posty: 334
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:52

Re: Pożyczki od 18 lat

Postautor: piotrek5467 » 19 cze 2016, 21:40

Zawsze warto postarać się o kredyt, bo jest to bezpieczniejsze rozwiązanie od chwilówek. Chociaż wiele, w przypadku kredytu zależy od naszej historii w bik, a o tym można trochę poczytać tutaj
piotrek5467
junior fellow
 
Posty: 196
Rejestracja: 12 cze 2013, 17:00

Re: Pożyczki od 18 lat

Postautor: oewonga » 04 sty 2017, 18:33

Witam! Aragz666, dziękuję za wspomnienie o ofercie pożyczki w wonga.com. W swojej ofercie mamy standardową pożyczkę do 60 dni, której maksymalna kwota wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł (pierwsza pożyczka). Mamy także pożyczkę ratalną - do 3000 zł, którą można spłacić w 12 miesięcznych ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga.pl . Dodam, że podejmując decyzję o udzieleniu pożyczki bierzemy pod uwagę m.in. informacje w Biurze informacji Gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej S.A. oraz ocenę zdolności kredytowej Klienta.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=edu.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
oewonga
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 17 gru 2016, 20:27

Re: Pożyczki od 18 lat

Postautor: necron217 » 26 sty 2017, 16:07

Zgodzę się z tym że Wonga to jedna z bardziej korzystnych propozycji pożyczek dostępnych obecnie na rynku, ale zarazem nie jest to jedyna propozycja dla osób młodych które dopiero co ukończyły 18 lat. Faktycznie do nie dawna trzeba było takich ofert pożyczek szukać z zapałką w ręku, teraz sytuacja nieco się poprawiła i jest w czym wybierać - http://www.banki24.com.pl/pozyczki-18-lat/ , choć trzeba dokładnie sprawdzić koszty pożyczek i inne potencjalne opłaty bo te różnią się w każdej jednej firmie. Ogólnie jednak znacznie taniej, niż w czasach gdy na rynku pozabankowym trzeba było wybierać pomiędzy providentem i bocianem a każda z firm oferowała drogie w spłacie pożyczki domowe.

Moim zdaniem, jeśli ktoś nie ma takiej potrzeby, to lepiej w wieku 18 czy 19 lat się nie zadłużać choć wiem że łatwo mówić, ale człowiek jak zaczyna pracę w tym wieku chce sobie kupić coś konkretnego a pensję nie zawsze można. Dlatego ja wspominam dobrze mojego pierwszego pracodawcę ponieważ oferowała każdemu pracowniki pożyczkę zakładową 0 procentową.
necron217
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 23 sty 2017, 15:44

Re: Pożyczki od 18 lat

Postautor: candy6 » 21 lut 2017, 15:50

Uważajcie na kredyty, zwłaszcza tzw. „chwilówki”. Wiele osób miało później problem z ich spłatą i wpadało w pętlę finansową. Groźba komornika stawała się wtedy wyjątkowo realna... Ale czytałam, że w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest ogłoszenie upadłości konsumenckiej: https://kredyt123.pl/upadlosc-konsumencka
Podobno może zatrzymać postępowanie egzekucyjne i gwarantuje pełne oddłużenie.
candy6
junior fellow
 
Posty: 145
Rejestracja: 17 lut 2017, 10:25

Re: Pożyczki od 18 lat

Postautor: rumunek » 21 lut 2017, 18:36

ja to bym za żadne skarby chwilówek nie brała...z deszczu pod rynne
rumunek
newbie
 
Posty: 22
Rejestracja: 21 lut 2017, 18:31

Re: Pożyczki od 18 lat

Postautor: Ryty » 31 sty 2019, 23:37

Dla tak młodych kredytobiorców banki maja swoje propozycje https://hotmoney.pl/kredyty-dla-mlodych-jak-dostac-kredyt-majac-mniej-niz-20-lat/. Nie wszyscy mogą wypełnić warunki, ale próbować trzeba. Kredyt najpierw, później pożyczka, moim zdaniem oczywiście :)
Ryty
junior fellow
 
Posty: 199
Rejestracja: 02 cze 2016, 15:11

Re: Pożyczki od 18 lat

Postautor: pasetta » 27 lut 2019, 11:02

Może w kredyt OK? ja tam brałam, mam co prawda trochę więcej lat ale też szczególnych dochodów u mnie nie było. I nie było problemów z wzięciem kaski na wyjazd. Oddałam na szczęście z pomocą stypendium :)
pasetta
junior fellow
 
Posty: 227
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:43

Re: Pożyczki od 18 lat

Postautor: zlociutenko » 28 lut 2019, 21:59

jeśli chodzi o pozyczki, to dobre opinie ma moneyman. Tutaj mozna sobie przeczytać dobre zestawienie: jakie koszty, kiedy darmowa, kto dostanie, ile się czeka: https://www.czerwona-skarbonka.pl/moneyman-opinie/ - jak dla mnie spoko
zlociutenko
newbie
 
Posty: 14
Rejestracja: 08 sty 2019, 14:05

Re: Pożyczki od 18 lat

Postautor: Kubeczek11 » 07 mar 2019, 7:31

Witam. Ja ostatnio słysząłam o świetnej [AasaDlaBiznesu słyszeliście coś o niej. Znajomi opowiadali mi, że jest to jedna z lepszych ofert na rynku jeśli chodzi kredyty dla firm. Moja koleżanka w przeciągu godziny dostała odpowiedź, czy została udzielona pożyczka. Jestem mega pozytywnie nastawiona do tej oferty, a Wy mieliście szanse z niej skorzystać ?
Kubeczek11
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 04 mar 2019, 20:49

Re: Pożyczki od 18 lat

Postautor: Janek345 » 11 mar 2019, 21:28

Tu jest spore zestawienie i u mnie zadziałało: pożyczki od 18 lat
Janek345
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2019, 21:26

Re: Pożyczki od 18 lat

Postautor: Kassia340 » 12 mar 2019, 11:45

Ja bym się wcale tak nie bała tych chwilówek, jeśli ktoś faktycznie wie, że będzie miał kasę za tydzień, czy dwa, a musi zapłacić rachunki, to powinien pożyczyć, szczególnie, że niektóre firmy udzielają pierwszych kredytów za darmo. Warto najpierw zajrzeć na stronę pozyczka-online.info i sprawdzić dostępne opcje. Tam jest od groma ocenionych firm, więc wiadomo, która nie oszuka tak od razu
Kassia340
junior fellow
 
Posty: 199
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:11

Re: Pożyczki od 18 lat

Postautor: grochal » 25 mar 2019, 5:46

Pożyczki od 18 lat udzielane są w kilkunastu instytucjach pozabankowych działających online. Do najbardziej znanych firm udzielających chwilówek osobom, które dopiero co wkroczyły w dorosłość należą: Wonga, Monedo Now, HapiPożyczki, Provident oraz SuperGrosz. Warto zwrócić uwagę, że niektóre z tego typu firm, jak wynika z zestawienia na https://chwilowapozyczka.pl, udzielają pierwszej pożyczki gratis - należą do nich między innymi Szybka Gotówka czy Wonga.com.
grochal
newbie
 
Posty: 12
Rejestracja: 24 paź 2014, 4:52

Re: Pożyczki od 18 lat

Postautor: marcin2000 » 16 kwie 2019, 15:42

Młodzi ludzie, którzy dopiero co kończą 18 lat powinni korzystać z pożyczek z dużą ostrożnością. Jeśli jednak pożyczka jest konieczna to najlepiej wybrać ta bezpłatną. Ostatnio też szukałem takiej chwilówki i pomogła mi strona - https://lisekfinansowy.pl/najlepsze-chwilowki/
marcin2000
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2019, 15:39

Re: Pożyczki od 18 lat

Postautor: kajtek89 » 18 kwie 2019, 8:03

Nie da się ukryć, że pożyczkodawcy podchodzą z dużą ostrożnością do wnioskodawców, którzy dopiero co stali się pełnoletni. Tak samo takie osoby powinny zwracać szczególną uwagę na warunki proponowane przez danego pożyczkodawcę. Jeżeli chcemy skorzystać z wiarygodnej firmy i nie żałować decyzji, warto skorzystać z rankingów pożyczek zamieszczanych na porównywarkach, przykładowo ja korzystam z tej strony : https://pozyczkowy-portal.pl/ranking/ch ... od-18-lat/
kajtek89
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2019, 8:00

Re: Pożyczki od 18 lat

Postautor: maniekwolszczyk » 19 kwie 2019, 15:17

A próbowałeś może wziąć pożyczkę z https://pozyczkalux.pl/? Mają bardzo dogodne warunki spłaty dla kredytobiorców, szczególnie tych nowych. Wiek nie powinien być żadną przeszkodą, ważne że osiągnięta jest pełnoletność. To jest praktycznie jedyny wymóg który musi być spełniony.
maniekwolszczyk
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 08 mar 2019, 11:47

Re: Pożyczki w Vivus granice wiekowe

Postautor: Megatester » 03 wrz 2019, 13:01

Nie da się ukryć, że pożyczkodawcy podchodzą z dużą ostrożnością do wnioskodawców, którzy dopiero co stali się pełnoletni. Tak samo takie osoby powinny zwracać szczególną uwagę na warunki proponowane przez danego pożyczkodawcę.
Czy ktoś z Was zna granice wiekowe firmy Vivus, podobno tam łatwo dostać pożyczkę, wręcz najłatwiej.

https://www.ibiznes.katowice.pl/vivus-c ... -prywatna/

Czy ta pierwsza jest naprawdę za darmo?
Megatester
greenhorn
 
Posty: 72
Rejestracja: 24 sty 2017, 22:11

Re: Pożyczki od 18 lat

Postautor: Sojkax » 03 wrz 2019, 19:52

Uważam, że osiemnastoletnia osoba nie powinna móc brać kredytu czy pożyczki.
Awatar użytkownika
Sojkax
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 03 wrz 2019, 19:46



Re: Pożyczki od 18 lat

Postautor: aoala2345 » 31 maja 2022, 20:01

Cześć,
też uważam, że 18 lat to jeszcze troszkę za wcześnie na pożyczkę i wielu pożyczkodawców wymaga ukończenia 20 czy 21 lat. Jeżeli jednak zdecydujesz się na taki krok, pamiętaj, by korzystać z ofert odpowiedzialnie. W wyborze najlepszego rozwiązania mogą Ci pomóc porównywarki pożyczek na przykład Comparer.pl. Znajdziesz tam rankingi dostępnych ofert takie jak: https://comparer.pl/chwilowki
aoala2345
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2022, 19:43

Re: Pożyczki od 18 lat

Postautor: fetuz » 31 maja 2022, 22:11

Nie wiem czy bardziej opłacalna nie będzie konsolidacja kredytów bez zdolności kredytowej Wrocław. Moim zdaniem lepiej z takimi rzeczami do sądu nie iść, to ostatnia deska ratunku
fetuz
junior fellow
 
Posty: 299
Rejestracja: 16 lut 2016, 0:32

Re: Pożyczki od 18 lat

Postautor: vlord » 01 cze 2022, 21:43

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości