Nie przyznano mi kredytu na mieszkanie

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Nie przyznano mi kredytu na mieszkanie

Postautor: nataliagli » 10 wrz 2017, 9:01

Dostałam email ,że nie przyznano mi kredytu ,ze mam spróbować za 90dni.
Spodziewałam sie takiej decyzji ,bo konsultant do mnie dzwonił zeby wpłacić 500zł prowizji to ja zadałam mu parę pytań na które nie umiał mi odpowiedzieć .

Chodziło oczywiście dlaczego prowizja przed ma być wpłacona.
Ja spłaciłam swój dług ,przyjaciólka z pracy wzieła mi kredyt -uffff
Awatar użytkownika
nataliagli
greenhorn
 
Posty: 52
Rejestracja: 04 kwie 2016, 5:34


Re: Nie przyznano mi kredytu na mieszkanie

Postautor: kasia24o » 11 wrz 2017, 7:11

Dostałam email ,że nie przyznano mi kredytu ,ze mam spróbować za 90dni.
Spodziewałam sie takiej decyzji ,bo konsultant do mnie dzwonił zeby wpłacić 500zł prowizji to ja zadałam mu parę pytań na które nie umiał mi odpowiedzieć .

Chodziło oczywiście dlaczego prowizja przed ma być wpłacona.
Ja spłaciłam swój dług ,przyjaciólka z pracy wzieła mi kredyt -uffff
Niczego nie płać doradcy... Jest bardzo wielu doradców, którzy dordzą Ci za darmo w temacie który kredyt hipoteczny jest najkorzystniejszy. Nie ma tutaj konieczności płacenia prowizji. Kilka dobrych artykułów jest równiez tutaj:
http://www.kredyt-mieszkaniowy.info/por ... lub-zakup/
Na stronie jest równiez kontakt do doradcy.
Awatar użytkownika
kasia24o
greenhorn
 
Posty: 78
Rejestracja: 31 paź 2014, 10:43

Re: Nie przyznano mi kredytu na mieszkanie

Postautor: Laura_682 » 11 wrz 2017, 10:58

Ja jeszcze nie spotkałam się z czymś takim. Może faktycznie ktoś Cię naciął....
Laura_682
junior fellow
 
Posty: 126
Rejestracja: 17 cze 2016, 8:59

Re: Nie przyznano mi kredytu na mieszkanie

Postautor: angielskinaplus » 08 mar 2018, 13:46

Moja znajoma miała podobny problem i wtedy zgłosiła się do nich https://notusfinanse.pl Mają w swojej bazie ponad 25 banków, gdzie bez problemu znaleźli bank, który udzieli im kredytu hipotecznego a do tego ma o wiele lepsze warunki niż ten, w którym im odmówiono.
angielskinaplus
junior fellow
 
Posty: 133
Rejestracja: 02 mar 2017, 9:34



Re: Nie przyznano mi kredytu na mieszkanie

Postautor: vlord » 01 cze 2022, 13:53

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości