gdzie skutecznie nauczyć się angielskiego w Bydgoszczy????

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

gdzie skutecznie nauczyć się angielskiego w Bydgoszczy????

Postautor: nickkki » 03 lut 2012, 2:57

Cześć wszystkim, szukam jakieś szkoły językowej z Bydgoszczy (w sumie mogą być zajęcia indywidualne) i znajomy polecił mi szkołę Fast Way w Bydgoszczy -podaje link: http://www.fastway.com.pl/
Czy ktoś słyszał o nich?podobno znajomy jest bardzo zadowolony - uczy się częściowo metodą callana i częściowo normalnie - tradycyjnie...
z góry dzięki za podpowiedzi
nickkki
 


Re: gdzie skutecznie nauczyć się angielskiego w Bydgoszczy??

Postautor: bartuś3 » 12 lut 2012, 17:52

nickkki pisze:Cześć wszystkim, szukam jakieś szkoły językowej z Bydgoszczy (w sumie mogą być zajęcia indywidualne) i znajomy polecił mi szkołę Fast Way w Bydgoszczy -podaje link: http://www.fastway.com.pl/
Czy ktoś słyszał o nich?podobno znajomy jest bardzo zadowolony - uczy się częściowo metodą callana i częściowo normalnie - tradycyjnie...
z góry dzięki za podpowiedzi


Ciekawa propzycja
bartuś3
 

Re: gdzie skutecznie nauczyć się angielskiego w Bydgoszczy????

Postautor: Agata J. » 23 wrz 2012, 21:49

Z takich co uczą kombinowanymi metodami, mogę polecić www.ebc.edu.pl Tam uczyłam się w połowie normalnie, a w połowie to były konwersacje i tez fajnie.
Agata J.
 

Re: gdzie skutecznie nauczyć się angielskiego w Bydgoszczy????

Postautor: sikoiw » 12 paź 2012, 8:39

Alternatywnie uderzaj do english by phone, wiedzą jak uczyć angielskiego on - line
sikoiw
 

CLM

Postautor: magpie » 27 lis 2012, 15:27

Jeśli zależ…y Ci na niestandardowych, skutecznych metodach, to sprawdź ofertę CLM (Centrum Lingwistyczno-Mnemotechniczne) w Bydgoszczy. Tam uczą z wykorzystaniem metod mnemotechnicznych - jest tak, jakbyś zarazem chodził na dwa kursy - językowy i trening pamięci. Super sprawa! :)
magpie
 

Re: gdzie skutecznie nauczyć się angielskiego w Bydgoszczy????

Postautor: miko1 » 07 gru 2012, 10:05

ilonasz22 pisze:w profi-lingua




______________
mauersteine preise
trockenmauer



Moze uzasadnij troszkę
miko1
 

Re: gdzie skutecznie nauczyć się angielskiego w Bydgoszczy????

Postautor: marbnam » 11 kwie 2013, 0:38

bez sensu profi-lingua, z rozsądnych szkół to tylko tfls w warszawie, duż…o promocji, najlepsi lektorzy i wszystkie certyfikaty
marbnam
 

Re: gdzie skutecznie nauczyć się angielskiego w Bydgoszczy????

Postautor: kola34 » 10 maja 2013, 8:20

Ja też… polecam szkołę TFLS z Warszawy.
Duż…a szkoła, miła obsługa, pełen profesjonalizm....no i jeszcze co jest najważ…niejsze to jest to, ż…e dają gwarancję zdania egzaminów
kola34
 

Re: gdzie skutecznie nauczyć się angielskiego w Bydgoszczy????

Postautor: INSPECT » 01 cze 2013, 18:09

Miałem przyjemność uczęszczać na kurs do TFLS z polecenia znajomego. Nie ż…ałuje, super szkoła, profesjonalni lektorzy. Najbardziej chwalę sobie konwersacje z native speakerem Kevinem. Poprawiłem swój akcent i ogólnie mówienie w języku angielskim nie sprawia mi tylu trudności co wcześniej. Polecam TFLS!
INSPECT
 

angielski najlepszy w Bydgoszczy!!

Postautor: roksana2013 » 24 cze 2013, 22:37

polecam serdecznie Centrum Naucznia Języków DuYou w wiezowcu obok Fokus Parku!! Pełen profesjonalizm i szybkie efekty nauczania oraz kameralne grupy,: TYLKO 6 osobowe!! jest superr


www.duyou.pl
roksana2013
 

Re: gdzie skutecznie nauczyć się angielskiego w Bydgoszczy????

Postautor: fasolka00 » 15 lip 2013, 14:07

ja uczyłam się w szkole tfls w warszawie i szczerze polecam tę szkołe, bardzo duż…o się nauczyłam podczas kursu i egzamin CAE zdałam z dobrą notą
fasolka00
 

Re: gdzie skutecznie nauczyć się angielskiego w Bydgoszczy????

Postautor: gigusek » 05 sie 2013, 13:20

najlepsza szkoła językowa to tfls, chodziłem do tfls na kurs przygotowawczy do egzaminu TOEFL, kurs był świetnie zorganizowany, mało osób w grupie, lektorka doświadczona, gdyż… zajęcia były ciekawe i przede wszystkim dobrze mnie przygotowały do egzaminu, polecam tfls
gigusek
 

Re: gdzie skutecznie nauczyć się angielskiego w Bydgoszczy????

Postautor: myuumyuu » 23 wrz 2013, 12:08

ze wszystkich szkół jakie znam w warszawie to bardzo dobrze spisuje sie tfls - ucza konkretnie pod egzamin.
myuumyuu
 

Re: gdzie skutecznie nauczyć się angielskiego w Bydgoszczy????

Postautor: pinkowa90 » 24 wrz 2013, 7:13

myuumyuu pisze:ze wszystkich szkół jakie znam w warszawie to bardzo dobrze spisuje sie tfls - ucza konkretnie pod egzamin.


potwierdzam, co więcej w TFLS dają gwarancję zdania egzaminu, a jeśli się nie powiedzie to moż…na go ponowić za darmo
pinkowa90
 

Re: gdzie skutecznie nauczyć się angielskiego w Bydgoszczy????

Postautor: zulugulaaaa » 24 paź 2013, 8:18

ja wybrałem szkołę TFLS, ponieważ… jako jedyna w Warszawie wydaje zaświadczenia Men o ukończonym kursie, polecam, takie zaświdczenia są bardzo przydatne
zulugulaaaa
 

UoviXiAOJRTwMaW

Postautor: Lyzbeth » 05 lut 2014, 3:30

Your answer shows real ingellitence.
Lyzbeth
 

Re: gdzie skutecznie nauczyć się angielskiego w Bydgoszczy????

Postautor: trellson86 » 24 kwie 2014, 11:15

To zależ…y jaką formę zajęć wolisz - indywidualne lub grupowe.
trellson86
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 23 kwie 2014, 13:38

:)

Postautor: Julka_Ja » 28 kwie 2014, 13:21

Przez telefon??? Telefon to nie online :-D
Uczę się online od jakiegoś czasu i jest super, ale nie wyobraż…am sobie jak moż…na przez telefon się uczyć - lektor opisuje ci co widać w materiałach i puszcza słuchanie do słuchawki telefonu hahaha :-D Nie da się tak sensownie uczyć.

sikoiw pisze:Alternatywnie uderzaj do english by phone, wiedzą jak uczyć angielskiego on - line
Julka_Ja
newbie
 
Posty: 15
Rejestracja: 14 kwie 2014, 10:15

Re: gdzie skutecznie nauczyć się angielskiego w Bydgoszczy????

Postautor: Bartek1982 » 25 sie 2016, 11:28

Ja np. uczę się języka angielskiego tu: http://www.szkolagoodday.pl/ i bardzo sobie chwalę. Trochę na uboczu ale nauczyciele są po prostu super. Fajna atmosfera, kawa na stole, przerabiamy zajęcia i rozmawiamy po angielsku w grupce 5 osób (+ nauczyciel); a max mają 6 osób w grupie. Dla mnie extra więc polecam.
Bartek1982
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 25 sie 2016, 11:17

Re: gdzie skutecznie nauczyć się angielskiego w Bydgoszczy????

Postautor: Megatester » 15 wrz 2017, 14:11

Good Day rzeczywiście podobno fajna szkoła, mój syn się tam uczyła i również sobie chwalił.


_________________
Blaber.pl
Ostatnio zmieniony 21 cze 2018, 11:51 przez Megatester, łącznie zmieniany 1 raz.
Megatester
greenhorn
 
Posty: 72
Rejestracja: 24 sty 2017, 22:11

Re: gdzie skutecznie nauczyć się angielskiego w Bydgoszczy????

Postautor: piter2 » 08 lis 2017, 8:59

No to i ja dorzucę coś od siebie. Polecam Speak up:
https://speak-up.pl/pl/szkoly-angielskiego/bydgoszcz

Szkoła znajduje się na Focha czyli praktycznie w samym centrum. Aktualnie mają tam dość dobre promocje. NO i organizują zapisy od stycznia podczas gdy w większości szkół można zapisać się na angielski wyłączenie od wcześnia. To co mi się tam podoba to ilość zajęć z native speakerami. O ile w wielu szkołach takie zajęcia są albo rzadkością, albo zupełnie ich nie ma. To tutaj mamy je bardzo często ( szkoła stawia na komunikowanie się).
piter2
newbie
 
Posty: 37
Rejestracja: 16 paź 2014, 5:30

Re: gdzie skutecznie nauczyć się angielskiego w Bydgoszczy????

Postautor: Cypryska » 20 sie 2019, 14:50

W Bydgoszczy jest wiele szkół językowych. Mi w wyborze pomógł https://www.bydgoszczak.pl
Cypryska
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 03 lip 2019, 13:23


Re: gdzie skutecznie nauczyć się angielskiego w Bydgoszczy????

Postautor: ada1212 » 27 sty 2020, 12:40

Długo szukałam i doszłam do wniosku, że kursy online będą dla mnie lepszym rozwiązaniem. Ten wątek zmotywował mnie do nauki w domu https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angie ... zy-opinie/ myślę, że warto uczyć się tak języka w domu.
Dlatego warto szukać i nie ma co się poddawać na wstępie.

Warto też dużo oglądać yt, myślę że każdy znajdzie coś wartościowego :)
ada1212
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:56

Re: gdzie skutecznie nauczyć się angielskiego w Bydgoszczy????

Postautor: Peter666 » 02 sie 2020, 15:00

tam malo nauczycieli, ktorzy sa profesjonalni, wiec zdecydowalem sie na nauke online w #AngielskiNaWynos by CHOICES, poniewaz maja najlepszych lektorow z calej Polski i nawet zagranicy!

polecam https://choices.com.pl/dlczego-online/
Peter666
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 02 sie 2020, 14:26



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości