kalendarze w języku angielskim

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

kalendarze w języku angielskim

Postautor: Mrjohnette1491 » 09 cze 2015, 9:47

Witam serdecznie

Czy ktoś z szanownych Forumowiczów ma wiedzę, czy któryś rodzimy producent kalendarzy ma w swojej ofercie produkty anglojęzyczne?!?
Może ktoś ma taką wiedzę lub jakieś doświadczenie :)...potrzebuje ich kilkanaście i to ze zdjęciami. Jest mi w sumie obojętne, czy będą trójdzielne, czy pojedyncze.
Oby były po angielsku (mogą być dwujęzyczne) i ładnie się prezentowały na ścianie...plus na czym mi zależy, to żeby zdjęcie było wyraźne i dobrej jakości.
Ktoś coś?!?

Z góry bardzo dziękuję za odzew.
Mrjohnette1491
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 03 wrz 2014, 21:05


Re: kalendarze w języku angielskim

Postautor: NajDoreen71 » 09 cze 2015, 17:10

Hej :-) napewno takie kalendarze oferują w sieci firmy, wiem o tym ponieważ mój mąż miał dylemat ponieważ składali się szefowi na prezent, a on ostatnio jako ich boss podszkolił się w angielskim i chcieli coś właśnie związanego z językiem kupić i wiem ze fajny kalendarz waśnie taki jak piszesz znaleźli i zamówili on - line.
NajDoreen71
newbie
 
Posty: 12
Rejestracja: 26 lip 2014, 17:11

Re: kalendarze w języku angielskim

Postautor: Eldora2911 » 09 cze 2015, 18:57

Takie kalendarze sam możesz zaprojektować, wszystko takie, jak chcesz i potem dać ten projekt do drukarni cyfrowej, u was na miejscu lub też poszukać w necie jakiejś takiej drukarni:-) po co szukać dodatkowych schodów, takich jak producent kalendarzy, jak w sumie rozwiązanie jest proste:-) teraz drukarnie są bardziej ogarnięte i czasami lepiej wiedzą o co chodzi klientowi niż sam klient:-)
Ostatnio zmieniony 18 cze 2015, 13:56 przez Eldora2911, łącznie zmieniany 1 raz.
Eldora2911
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 11 lip 2014, 23:30

Re: kalendarze w języku angielskim

Postautor: EKenisha76 » 10 cze 2015, 6:49

Teraz na zamówienie mozesz mieć kalendarz nawet po chińsku;) , tylko po co. Faktycznie lepsze są drukarnie internetowe , w dużej mierze dlatego , że to nowe twory , a więc i technologia i wykonanie lepsze. I na pewno maja w asortymencie coś więcej niż kalendarze ścienne czy trójdzielne , mam na mysli własne projekty i zdjęcia , dostałam taki ze zdjęciam z teeleskopu Hubble'a.
EKenisha76
newbie
 
Posty: 9
Rejestracja: 22 wrz 2014, 11:16

Re: kalendarze w języku angielskim

Postautor: Sobieslawa2551 » 10 cze 2015, 8:38

Witaj, moim zdaniem mnóstwo kalendarzy jest w języku angielskim. Nazwy miesięcy, dni tygodnia często są napisane nawet nie tylko po polsku i angielsku, ale często jeszcze w języku niemieckim. Jeśli to Ciebie nie zadowala to możesz pomyśleć nad projektem własnego kalendarza. Najlepiej skontaktuj się z jakąś drukarnią kalendarzy, oni najlepiej odpowiedzą na Twoje pytania.
Sobieslawa2551
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 31 lip 2014, 23:11

Re: kalendarze w języku angielskim

Postautor: alanb » 11 paź 2016, 10:20

Dzień dobry, to mój pierwszy post na forum. Spieszę donieść że wykonujemy takie kalendarze trójdzielne. Zarówno główka jak i same body może być dopasowane do gustu Zamawiającego. Więcej na https://www.aledrukujemy.pl/kalendarze-trojdzielne
"Prawda kole w aureole"
https://www.aledrukujemy.pl
alanb
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2016, 10:10

Re: kalendarze w języku angielskim

Postautor: anitka12 » 08 lis 2017, 15:34

Tutaj http://drukpolska.pl/project/kalendarze-trojdzielne/ zrobią Ci kalendarz w każdym języku ;-)
anitka12
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 03 paź 2016, 18:54



Re: kalendarze w języku angielskim

Postautor: vlord » 01 cze 2022, 3:29

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości