Borelioza leczenie

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Borelioza leczenie

Postautor: candy6 » 10 lis 2017, 17:35

Cześć! Chciałabym podpytac Was o leczenie boreliozy. Czy ktoś z Was miał? Bo czytałam nieco o czyms takim jak borelioza badanie krwi . Czy ono jest zawsze wymagane w diagnostyce? Będę wdzięczna za odpowiedź.
candy6
junior fellow
 
Posty: 145
Rejestracja: 17 lut 2017, 10:25


Re: Borelioza leczenie

Postautor: Laura_682 » 13 lis 2017, 9:18

Chyba takie leczenie częściowo polega na antybiotykoterapii.
Laura_682
junior fellow
 
Posty: 126
Rejestracja: 17 cze 2016, 8:59

Re: Borelioza leczenie

Postautor: preAnetka » 11 kwie 2018, 11:55

Na szczęście nie miałam z nią styczności, ale widzę, że coraz więcej ludzi na nią cierpi. Skoro w artykule masz taki informacje, to pewnie tak jest.
preAnetka
newbie
 
Posty: 18
Rejestracja: 16 gru 2016, 10:50

Re: Borelioza leczenie

Postautor: sokolik » 31 maja 2018, 21:16

CZYSTEK NA POTĘGĘ PIĆ! Sprawdzona sprawa, 2 lata męczenia się z boreliozą, w końcu wizyta u http://akupunkturapokrywka.pl/ , zabieg i pomoc, dobre w końcu prafione porady. I zdrowie na końcu. : )
sokolik
greenhorn
 
Posty: 67
Rejestracja: 13 lis 2015, 10:16

Re: Borelioza leczenie

Postautor: cruella3 » 15 cze 2018, 13:00

Naprawdę to pomaga??? Jestem jednak za profilaktyką, trzeba się spryskiwać preparatami odstraszającymi kleszcze i zdobyć wiedzę jak wyciągnąć kleszcza http://kobieta.interia.pl/zdrowie/news- ... Id,2593656 prawidłowo, bo nie wiem czy wiesz ale jeśli to zrobisz przed upływem 24h od ugryzienia ryzyko zakażenia jest niewielkie
cruella3
junior fellow
 
Posty: 179
Rejestracja: 15 kwie 2016, 15:51

Re: Borelioza leczenie

Postautor: Selenaa » 29 lip 2018, 7:25

Zauważyłam, że obecnie nie wszystkie metody leczenia farmakologiczne niestety nie zawsze działają na pacjentów w szpitalu. Mowa to często o boleriozie, zapaleniu żołądka czy padaczce. Ja teraz szukam alternatyw w postaci konopi. Znalazłam już nawet bardzo zdrowe i dobrej jakości nasiona https://panpestka.pl/ w tym sklepie. Mam nadzieje, że zadziałają na moją mamę która jest chora, a niestety lekarze nie mogą trafić z lekiem.
Selenaa
junior fellow
 
Posty: 144
Rejestracja: 28 mar 2016, 15:50

Re: Borelioza leczenie

Postautor: lozora123 » 03 sie 2019, 22:40

no ja jak wykupiłam sobie pakiet medyczny medyczny medicover,to w końcu mogłam się wybrać na badanie, bo od pewnego czasu podejrzewam u siebie boreliozę, a ze tam mamy poradnie leczenia boreliozy tez to stwierdziłam ze skorzystam
Ostatnio zmieniony 15 sie 2019, 2:26 przez lozora123, łącznie zmieniany 7 razy.
lozora123
junior fellow
 
Posty: 221
Rejestracja: 23 lut 2017, 18:09

Re: Borelioza leczenie

Postautor: awesome25 » 05 sie 2019, 8:11

Niestety borelioza nie jest łatwa w leczeniu.
awesome25
greenhorn
 
Posty: 82
Rejestracja: 22 lip 2014, 10:12


Re: Borelioza leczenie

Postautor: amelkaaa » 30 cze 2021, 7:29

Każdy z nas wie mniej więcej na czym polega borelioza i, że nie warto sobie ryzykować swojego zdrowia... Ja przykładowo mam zawsze ze sobą takie produkty, jak https://muggasklep.pl/2x-mugga-spray-st ... -p-12.html . Wówczas czuje się dużo spokojniej, mając zapewnioną taką ochronę nawet na kilka godzin.
amelkaaa
junior fellow
 
Posty: 388
Rejestracja: 28 lut 2019, 16:20

Re: Borelioza leczenie

Postautor: lozora123 » 23 lis 2021, 15:21

U nas niestety w ogrodzie było bardzo dużo kleszczy, więc zdecydowaliśmy się na https://protect24h.pl/dla-klientow-indy ... -kleszczy/ . Bardzo szybko zajęli się zwalczaniem kleszczy i co ważne ich działania okazały się naprawdę skuteczne
lozora123
junior fellow
 
Posty: 221
Rejestracja: 23 lut 2017, 18:09


Re: Borelioza leczenie

Postautor: vlord » 31 maja 2022, 5:29

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości