Szkoła j.angielskiego Kraków konwersacje

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Szkoła j.angielskiego Kraków konwersacje

Postautor: ciaper » 02 lip 2015, 21:04

Zamierzam zapisać się na kurs konwersacyjny j.angielskiego, w Krakowie...
Raczej taki semestralny, już po wakacjach, ponieważ te wakacyjne to codzienny galop zajęć ;)
Może ktoś z Was jest w stanie polecić jakąś szkołę ?

Ogólnie zależy mi na podtrzymanie (albo przywrócenie) znajomości języka, po kilkuletnim jego nieużywaniu...
ciaper
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2015, 16:12


Re: Szkoła j.angielskiego Kraków konwersacje

Postautor: bertel12 » 03 lip 2015, 7:15

No witam witam :) ta strona, którą to podałeś jest według mnie bardzo dobra. Naprawdę się tam powinieneś zapisać. Nie masz co się długo zastanawiać. Jak tyle czasu języka nie używałeś to możesz go użyć i możesz przede wszystkim być dumny z tego, że chcesz dalej się uczyć.
bertel12
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 25 cze 2015, 16:33

Re: Szkoła j.angielskiego Kraków konwersacje

Postautor: Aga9090 » 04 paź 2016, 20:41

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić sprawdzoną szkołę HydeParkSchool na osiedlu Dywizjonu 303. Chodzę tam razem ze swoim chłopakiem i jesteśmy bardzo zadowoleni. Znalazłem ich na http://hydepark.specjalnyrabat.pl/
Aga9090
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 04 paź 2016, 20:34

Re: Szkoła j.angielskiego Kraków konwersacje

Postautor: ecle » 05 paź 2016, 22:17

ja polecam kursy w lincolnie, nativi ogarnięci i bardzo pozytywni, ludzi w grupie też fajnych miałam, dużo treści było na tym moim kursie, otworzyłam się bardzo na ten język. z czysty sumieniem polecam :)
ecle
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 05 paź 2016, 22:05

Re: Szkoła j.angielskiego Kraków konwersacje

Postautor: maniekk » 29 lis 2016, 21:55

Ja też chodziłem do lincolna żeby podszlifować język z native speakerem i bardzo dużo się tam nauczyłem. Zajęcia są bardzo ciekawe a prowadzący przesympatyczni. Jeśli chcesz dobrze mówić po angielsku możesz się do nich spokojnie zgłosić :)
maniekk
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 29 lis 2016, 21:39

Re: Szkoła j.angielskiego Kraków konwersacje

Postautor: wotciarz » 26 lis 2017, 18:48

Jezeli chodzi o język angielski zabierzów ma na swoim terenie Centrum Edukacyjne EduMotiv. Zajecia tam sa prowadzone w bardzo malych grupach (max 10 osob), a moga byc i takze indywidualne. W ten sposob na pewno jest prosciej sie nauczyc jezyka, niz w szkole, gdzie w klasie jest po 25-30 osob.
wotciarz
junior fellow
 
Posty: 177
Rejestracja: 06 wrz 2016, 15:42




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości