Koszulki z cytatami angielskimi - pomysł na biznes

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Koszulki z cytatami angielskimi - pomysł na biznes

Postautor: tlumacz1994 » 14 sty 2016, 17:29

Witam. Mam zamiar założyć sklep internetowy z ubraniami dla młodzieży. Jedyne co mi póki co potrzeba to producent odzieży młodzieżowej, no i będę mógł zacząć uzupełnianie sklepu. Chciałbym się skupić na koszulkach, a konkretnie na koszulkach z drukiem cytatów angielskich (jeżeli kojarzycie "Keep Calm i coś tam" - dosyć popularna fraza w internecie na memach etc.). Praktycznie większość młodzieży nosi teraz koszulki z angielskimi napisami zauważyłem, także prawdopodobnie jest to moim zdaniem popularny temat w który warto "wejść". Chciałbym postawić na jakość, stąd moje pytanie. Czy byłbyś skłonny wydać za wysokiej jakości T-shirt 70 zł? Proszę o szczery feedback :)
mam na imię paweł strudiuje medycyne mam nadzieję że szybko znajdę prace jeśli nie mam w rezerwie zdany certyfikat z języka angielskiego będę mógł wyjechać za granicę moze tam odnajdę swoje szczęście i rodzinę bardzo mi brakuje tego że nie mam rodziny
tlumacz1994
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 20 lis 2015, 0:09


Re: Koszulki z cytatami angielskimi - pomysł na biznes

Postautor: piotrek5467 » 27 cze 2016, 17:46

W cenie 70 zł można czasem kupić dwie koszulki i to dobrej jakości. Może lepiej kupować u producentów np. https://gartees.pl/
piotrek5467
junior fellow
 
Posty: 196
Rejestracja: 12 cze 2013, 17:00

Re: Koszulki z cytatami angielskimi - pomysł na biznes

Postautor: fredt4 » 07 lip 2016, 7:05

Dobry pomysł! Może się udać
fredt4
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 07 lip 2016, 6:37

Re: Koszulki z cytatami angielskimi - pomysł na biznes

Postautor: NatJago » 07 lip 2016, 17:16

Myślę że 70 zł to trochę dużo, ale jeżeli t-shirt byłby naprawdę wysokiej jakości, a wydruk wytrwałby wiele prań to myślę że jest na to rynek, aczkolwiek konkurencja na nim już jest duża ....
NatJago
newbie
 
Posty: 25
Rejestracja: 07 lip 2016, 17:06

Re: Koszulki z cytatami angielskimi - pomysł na biznes

Postautor: order66 » 13 lip 2016, 13:15

Też sądzę, że 70 zł to zbyt dużo - za tyle można kupić już fajną bluzę. Całkiem przyzwoita jakościowo koszulka z nadrukiem jest do kupienia w internecie już po 30zł.
order66
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2016, 13:11

Re: Koszulki z cytatami angielskimi - pomysł na biznes

Postautor: muchasty » 15 lip 2016, 10:30

Jeżeli posiadasz firmę to pozapisuj ją do katalogów firmowych takich jak ten, będziesz miał lepszą reklamę w internecie :)
muchasty
greenhorn
 
Posty: 74
Rejestracja: 02 sty 2015, 15:07

Re: Koszulki z cytatami angielskimi - pomysł na biznes

Postautor: adampawlowski » 09 lis 2016, 14:44

Myślę, że to ciekawy pomysł zwłaszcza, że jest na to popyt, sam często kupuję koszulki z nadrukiem i według mnie dobrze zrobione nadruki na koszulki mogą się udać :) zwłaszcza jak są robione z głową.
adampawlowski
newbie
 
Posty: 42
Rejestracja: 09 wrz 2016, 8:48

Re: Koszulki z cytatami angielskimi - pomysł na biznes

Postautor: Magda007 » 14 lis 2016, 15:02

Jeśli myślisz o koszulkach i odzieży to polecam się do wykonywania nadruków :)
www.kamostudio.pl :)
Magda007
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 14 lis 2016, 14:58

Re: Koszulki z cytatami angielskimi - pomysł na biznes

Postautor: Anitka123 » 08 sie 2017, 12:14

Myśląc o prywatnym biznesie powinno się pamiętać również o materiałach reklamowych, jakie są praktycznie niezbędne do pozyskiwania kolejnych klientów.
Idealnymi materiałami reklamowymi są między innymi:
kalendarze biurowe, foldery reklamowe z nadrukiem a także ulotki składane, a wszystko to można kupić w drukarni drukpolska.pl
Anitka123
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 11 lip 2015, 12:42

Re: Koszulki z cytatami angielskimi - pomysł na biznes

Postautor: pawel_k19 » 30 lis 2017, 17:05

Czy masz wystarczające środki na założenie działalności tego typu? Jeśli nie, lepszym pomysłem będzie założenie innego biznesu, wymagającego mniejszego wkładu. Na http://www.pracawsieci.net/pomysly-na-b ... me/opisano 25 pomysłów na własny biznes bez dużego wkładu początkowego.
pawel_k19
junior fellow
 
Posty: 217
Rejestracja: 24 lis 2016, 20:36

Re: Koszulki z cytatami angielskimi - pomysł na biznes

Postautor: Fuzz » 05 sty 2018, 22:19

Pomysł z koszulkami jak najbardziej spoko, mój znajomy coś takiego prowadzi i całkiem dobrze mu się wiedzie. Na pewno będziesz potrzebował kogoś takiego jak producent kartonów, który zaopatrzy Cię odpowiednio logistycznie w wszelakiego rodzaju opakowania na koszulki.
Fuzz
junior fellow
 
Posty: 197
Rejestracja: 19 lip 2015, 14:52

Re: Koszulki z cytatami angielskimi - pomysł na biznes

Postautor: mojekonto » 23 cze 2019, 9:47

Obecnie jest mnóstwo możliwości jeśli chodzi o założenie własnej działalności. Klucz, to znaleźć tę najbardziej dla siebie odpowiednią. Sporo inspiracji na własny biznes można znaleźć np. na tym blogu https://bizneswpolsce.com/wlasny-biznes/ - wiele cennych porad i wskazówek.
mojekonto
newbie
 
Posty: 30
Rejestracja: 28 sty 2016, 12:28


Re: Koszulki z cytatami angielskimi - pomysł na biznes

Postautor: Kazikdobry » 12 paź 2021, 11:20

Myślę, że to ciekawy pomysł zwłaszcza, że jest na to popyt, sam często kupuję koszulki z nadrukiem i według mnie dobrze zrobione kadok.pl]nadruki na koszulki[mogą się udać :) zwłaszcza jak są robione z głową.
Odzież z nadrukiem fajna sprawa, zamawiam koszuli i projekty dla drużyne w sklepie http://efanshop.eu/product-category/ubrania/koszulki/

Obrazek
Kazikdobry
fellow
 
Posty: 549
Rejestracja: 21 mar 2019, 10:19


Re: Koszulki z cytatami angielskimi - pomysł na biznes

Postautor: vlord » 01 cze 2022, 5:51

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości