Pożyczka od AASA - niskie %

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Pożyczka od AASA - niskie %

Postautor: wrooc345 » 31 sie 2017, 11:01

Ostatnio szukałem ciekawych firm kredytowych i bardzo do gustu mi przypadła oferta firma AASA. Znajoma mi poleciła tą firmę ponieważ brała już dwa razy kredyty i oprocentowanie było dużo mniejsze niż przy lichwiarskich chwilówkach ! Jeśli chcielibyście zajrzeć na ich ofertę to wystarczy wejść na pozyczki przez internet świetna opcja jeśli chodzi o oprocentowanie czy właśnie brak ukrytych kosztów ! MEGA FIRMA - JEDNA Z NAJLEPSZYCH W ZAKRESIE POŻYCZEK POZABANKOWYCH W POLSCE !
wrooc345
greenhorn

Re: Pożyczka od AASA - niskie %

Postautor: Adamila021 » 09 wrz 2017, 13:47

Też mysle ze pozyczka przez internet to bardzo fajna opcja. nie musicie wgl z domu wychodzic by dostac pieniadze a i wygodnie mozecie porownac rozne oferty, nie ma zadnej presji. Mi znajoma polecala inna firmę, mianowicie https://mikrorata.pl tam mozecie dostac nawet az do 10 tys przez internet
Adamila021
greenhorn

Postautor: guziol » 21 wrz 2017, 16:43

takich pożyczek zrobiło się bardzo dużo i uważam, że najbezpieczniejszym źródłem jest bank.
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow

Postautor: Selenaa » 24 wrz 2017, 15:24

A ja nie uważam że najbezpieczniejszym źródłem jest bank , chociaż może trochę racji w tym jest, jednak znam firmę która jest rzetelna i sprawdzona, to jest ich link do strony. Pożyczki są udzielane na dobrych warunkach i z jasnymi zasadami.
Selenaa
greenhorn

Postautor: angielskinaplus » 20 gru 2017, 15:43

Z tymi pożyczkami to nigdy nie wiadomo, ja akuratnie bałbym się, przed wzięciem takiej opcji wolałbym przedyskutować to z profesjonalną firmą, która zajmuje się doradztwem w temacie. Jedną z takich firm są oni https://www.ascotfinance.pl/kontakt Znajomy korzystał z ich usług i był zadowolony.
angielskinaplus
greenhorn