Jak zarobić niemałą kase ucząc się angielskiego??

słówka, kolokacje, phrasal verbs, idiomy, slang, przysłowia

Re: Jak zarobić niemałą kase ucząc się angielskiego??

Postautor: agat9 » 18 paź 2005, 8:47

Witam wszystkich fanów języka angielskiego. Tych którzy chcą się go nauczyć samodzielnie we własnym domu i dodatkowo chca zarobić jeszcze z tego niemałe pieniądze zapraszam do zgłaszania się na adres: agat9@poczta.fm tam będę mogła udzielić kazdemu szczegółowych informacji. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy. Naprawdę warto. Agnieszka M.
agat9
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 30 mar 2005, 23:00


Re: Jak zarobić niemałą kase ucząc się angielskiego??

Postautor: Visitor » 18 paź 2005, 9:10

Zanim zaczniesz proponować innym wzbogacenie się dzięki nauce języków obcych warto by było abyś opanowała język ojczysty. Jak już… ktoś stwierdził: "Polacy nie gęsi i swój język mają" tak i ty powinnaś znać polskie słowo zastępujące "Fanów" oraz poprawne znaczenie słowa"kasa".

a teraz idź z Bogiem i nie spamuj więcej :)
Visitor
 

Re: Jak zarobić niemałą kase ucząc się angielskiego??

Postautor: ArekSam » 17 lis 2005, 12:30

Witam sredecznie
Pisze w związku z ogłoszeniem. Jestem zainteresowany szczegółami. Prosze o odpowiedź
Arek Samojedny
asamojedny@slam.katowice.pl
ArekSam
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2004, 23:00

Re: Jak zarobić niemałą kase ucząc się angielskiego??

Postautor: Visitor » 28 lis 2005, 19:44

Witaj Arku.
Chcesz w3iedzieć więcej o nauce języka angielskiego i dodatkowcyh zarobków wejdz na strone http://czerniak.en101.com/web/Website/flashorhtml.aspx lub zgłoś się do mnie na aila agaczerniak1@wp.pl. Ja juz zarobiłam. Pora na ciebie. Pozdrawiam i polecam.
Visitor
 

Re: Jak zarobić niemałą kase ucząc się angielskiego??

Postautor: Visitor » 10 gru 2005, 13:51

DZIECIAKI!!!
Jestem nauczycielką angielskiego z Gdańska.I błagam was nie wchodźcie na tą stronę zawierającą kurs angielskiego i która jakoby daje później moż…liwość zarobku.Kurs jest okropny,wymowa lektorów koszmarna.Jak już… się chcecie uczyć znajdźcie sobie studenta albo studentkę anglistyki.Biorą ok.10zł za godzinę a duż…o potrafią.NIE DAJCIE SIE NABRAĆ!!!
Visitor
 

Re: Jak zarobić niemałą kase ucząc się angielskiego??

Postautor: basiorro » 30 gru 2005, 14:24

witam
ucze sie angielskiego w kolegium nauczycielskim i chciałbyum zarobic kase jak wyż…ej napisałaś.
pozdrawiam
Paweł L.
basiorro
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2005, 0:00

Re: Jak zarobić niemałą kase ucząc się angielskiego??

Postautor: Visitor » 30 gru 2005, 16:43

Nauczycielko! Mówi się "tę stronę", a nie "tą stronę". Błagam, naucz się!
Visitor
 

Re: Jak zarobić niemałą kase ucząc się angielskiego??

Postautor: sody » 27 paź 2017, 21:42

Ja dla mnie wątek jest ciekawy. :prosi:

Zarabianie nie jest obecnie łatwe ze względu na dużą konkurencję na rynku. Zdecydowałem się zmienić branżę i obecnie prowadzę także swój blog finansowy gdzie dziele się wiedzą ekonomiczną z czytelnikami. Wiem, że potrafię pisać rzetelne opinie o kontach bankowych, rachunkach firmowych i produktach oszczędnościowych. Statystyki bloga bankowego oszczędnościowego rosną więc sądzę, że wybrałem dobrą dla mnie branżę. Co do zysków nie są duże ale pisząc z pasji można potraktować blogowanie jako dodatkowe źródło dochodu. Gdyż wiedza finansowa i nabyte umiejętności mogą przydać się jeszcze nie raz w przyszłości. :spoko:
Ostatnio zmieniony 01 mar 2019, 18:50 przez sody, łącznie zmieniany 3 razy.
sody
newbie
 
Posty: 31
Rejestracja: 03 wrz 2016, 10:31

Re: Jak zarobić niemałą kase ucząc się angielskiego??

Postautor: mojekonto » 24 gru 2017, 9:35

Kasę można też zarobić w domu - trzeba tylko znać dobre sposoby na zarabianie pieniędzy w internecie.
mojekonto
newbie
 
Posty: 30
Rejestracja: 28 sty 2016, 12:28



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości