Wystrój pokoju

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Re: Wystrój pokoju

Postautor: Beatrycze5 » 25 sie 2016, 14:20

Ja bym głównie postawiła na przytulne dywany i dodatki. Jeżeli tylko dzieci nie są alergikami, co niestety jest coraz bardziej powszechne.
Beatrycze5
greenhorn

Postautor: larozza » 26 sie 2016, 8:17

Ja najbardziej lubię wnętrza które łączą w sobie zimne skandynawskie odcienie i dominująca biel z dodatkami w stylu glamour. Własnie w takim charakterze mieszkanie chciałabym posiadać.
larozza
newbie

Postautor: Pavel33 » 29 sie 2016, 8:30

Fajne te motywy dla dzieci.
Pavel33
newbie

Postautor: Hiacynta80 » 29 sie 2016, 10:12

Jak będziesz robić to wykończenie z tapetami dla dzieciaków, pomyśl też o w miarę ciepłej oprawie okien - w sensie nie dosłownym ale aranżacyjnym. Fajne efekty uzyskasz stosując odpowiednie kolory żaluzji lub verticali. Jeżeli nie masz do tego głowy pracownicy firmy o której myślę - Verti Hor - powinni Ci w tym pomóc, gdyż bardzo często dojeżdżają na miejsce do klienta w celu dokonania niezbędnych prac jak chociażby dokonanie niezbędnych pomiarów i doradztwo. Na stronie http://verti-hor.pl zobacz jakie produkty i ich wzory cię interesują.
Hiacynta80
newbie

Postautor: zeberka » 08 kwie 2017, 14:51

Ja bym postawiła na ciekawe rolety materiałowe. Teraz są ogromne możliwości, można na przykład kupić rolety we wzory czy też w różnych kolorach. Polecam Ci zajrzeć tu: http://intech-krakow.pl/produkty/przesl ... aterialowe, to świetny producent rolet i żaluzji. Na rynku działają od 25 lat. Na pewno znajdziesz u nich coś, co Cię zainteresuje.
zeberka
greenhorn

Postautor: Polya1982 » 03 sie 2017, 17:15

Według mnie, to co nadaje charakterowi w pokoju oraz nadaje mu bardziej przytulny wygląd to rolety i żaluzje. Bardzo mi sie podobają w szczególności żaluzje drewniane jak te: https://www.domondo.pl/zaluzje/drewniane-i-bambusowe. Pasują do wnętrz, które są urządzone w drewnie i wyglądają naprawdę stylowo. Do tego dają świetną ochronę przed światłem i ciepłem słonecznym. Do tego wystarczą na oknie jakieś firaneczki i nie potrzeba już zasłon, dzięki czemu okno wygląda bardziej delikatnie.
Polya1982
newbie

Postautor: wotciarz » 26 gru 2017, 18:51

Zgadzam się, że rolety nadają wnętrzu charakteru. Świetne rolety oferuje sklep Decodesing - rolety ścienne od nich można zamówić na wymiar. Ja zanim zdecydowałam się na konkretne rolety zamówiłam bezpłatne próbki materiałów. Dzięki temu mogłam wybrać najbardziej odpowiadający mi kolor. Rolety od Decodesign wykonane są z dbałością o szczegóły, mają bardzo dobry mechanizm, który się nie zacina, nie zrywa a także są proste w montażu (do kazdej rolety dołączona jest instrukcja). Ogromnym plusem jest szybka i tania dostawa kurierem DPD (zamówienia powyżej 100zł dostarczane sa bezpłatnie)
wotciarz
greenhorn

Postautor: fetuz » 23 sty 2018, 22:04

Ja muszę powiedzieć, że ostatnio bardzo podobają mi się nowoczesne panele ścienne . To zawsze coś innego niż tradycyjna tapeta i dodaje charakteru wnętrzu ;)
fetuz
greenhorn

Postautor: pasetta » 09 lut 2018, 20:28

Ja kupiłam rolety rzymskie ale żeby one były jakąś specjalną ozdobą pokoju to bym nie powiedziała. Raczej nie rzucają się w oczy. Już prędzej kolor ścian bo trochę zaszalałam i kazałam mężowi wymalować na Egzotyczne Curry a to taki kolor wpadający w pomarańczowy w palecie duluxa kolory świata. Jest unikalnie muszę przyznać ^^
pasetta
newbie

Postautor: gg83 » 21 lut 2018, 11:40

Rzymskie są świetne. Takie eleganckie i zarazem praktyczne. My akurat kupowaliśmy w Krakowie w firmie Roletex i szczerze mówiąc naprawdę świetnie się sprawdzają.
gg83
newbie

Postautor: Laura_682 » 21 lut 2018, 13:45

Jak to ma być pokoik dzieciaczka to warto postawić na pastelowe kolorki.
Laura_682
junior fellow

Postautor: preAnetka » 15 mar 2018, 12:03

Dokładnie, dla dziecka najlepsze są spokojne pastelowe kolory, poza tym potem z biegiem czasu można łatwo je zmodyfikować.
preAnetka
newbie