Polecany dietetyk Warszawa

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Polecany dietetyk Warszawa

Postautor: retrolu » 19 wrz 2017, 16:37

Zastanawiam się nad jakąś dietą która poskromi mój bujny brzuch. Na co dzień mieszkam w Warszawie, ostatnio znajomy coś wspominał o dietetyku LiveDiet24 z Bielan. Szukam jeszcze jakiejś alternatywy, żeby sobie chociaż ceny porównać. Jesteście w stanie kogoś polecić ??
retrolu
newbie

Re: Polecany dietetyk Warszawa

Postautor: fetuz » 29 wrz 2017, 17:43

Wiesz co, moja siostra ostatnio zgłosiła się do dietetyczki sportowej Agnieszki Lamirowskiej z Porta Medica. Bardzo sobie ją chwali, bo nie musiała wcale przejść na jakąś rygorystyczną dietę czego się obawiała. Jej plan żywieniowy oczywiście się zmienił, ale jest z niego zadowolona, nie czuje się już tak ospała jak wcześniej i łatwiej znosi treningi które przygotował dla niej trener personalny
fetuz
greenhorn

Postautor: wrooc345 » 05 paź 2017, 14:05

Niezłej jakości ten dietetyk z Porta Medica, super portfolio ma !
---
pożyczka przez internet
wrooc345
greenhorn

Postautor: pasetta » 22 lis 2017, 18:00

Ewa Godlewska, przyjmuje w Ober Clinic w Centrum. To dietetyk psychodietetyk dlatego ją polecam szczególnie dla osób dla których przejście na dietę to problem i ogromne wyzwanie. U mnie tak było, jestem na diecie z racji choroby autoimmunologicznej i początki były piekielnie trudne, gdyby nie Pani Ewa i jej podejście i zaangażowanie poddałabym się na pewno.
pasetta
newbie

Postautor: pawel_k19 » 31 gru 2017, 0:39

Agnieszka Lamirowska - przyjmuje w Porta Medica, jest dietetykiem sportowym. Odkąd stosuję przygotowaną przez nią dietę, systematycznie chudnę. Zanim ją ułożono, przeprowadzono ze mną szczegółowy wywiad oraz skierowano na badania.
pawel_k19
greenhorn