Pralka bez wad

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Pralka bez wad

Postautor: bigtop11 » 22 sty 2016, 15:37

Witam. Szukam mało awaryjnej pralki, oczywiście chodzi mi o nowy sprzęt. Może i nie byłoby problemu ze znalezieniem czegoś takiego, ale jednak nie chcę dużo wydawać. Stąd moje pytanie: czy za mniejszą kwotę da radę kupić pralkę, która będzie solidna? Do tego, żeby była cicha, no i dobrze prała Proszę o opinie.
bigtop11
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 22 sty 2016, 14:43


Re: Pralka bez wad

Postautor: lilka98 » 25 sty 2016, 2:57

bigtop11 pisze:Witam. Szukam mało awaryjnej pralki, oczywiście chodzi mi o nowy sprzęt. Może i nie byłoby problemu ze znalezieniem czegoś takiego, ale jednak nie chcę dużo wydawać. Stąd moje pytanie: czy za mniejszą kwotę da radę kupić pralkę, która będzie solidna? Do tego, żeby była cicha, no i dobrze prała Proszę o opinie.


Za mniejszą kwotę to raczej możesz kupić używaną pralkę. Wydaje mi się że tak właśnie wygląda racjonalne oszczędzanie, bo myślę że na tym ci zależy. Niestety, nowe, dobre pralki kosztują sporo i nic na to się nie poradzi. Ewentualnie wyczekuj promocji lub wyprzedaży w sklepach.
lilka98
newbie
 
Posty: 13
Rejestracja: 06 wrz 2015, 19:31

Re: Pralka bez wad

Postautor: Liara » 25 sty 2016, 9:44

Mi też wlaśnie popsuła sie pralka, a wypłate mam dopiero 10, nie wiem czy do tego czasiu biegac z praniem do rodziców, czy może lepiej już zaciągnąć niewielki kredyt gotówkowy taki jak: https://www.santanderconsumer.pl/kredyt ... omu,4.html
. Myślę ze potrzebowałabym maksymalnie 900 złotych, rozejrze się za czymś używanym.
Liara
greenhorn
 
Posty: 61
Rejestracja: 04 sty 2016, 12:58

Re: Pralka bez wad

Postautor: piotrek5467 » 25 sty 2016, 20:25

To czy pralka się porzuje, to raczej zależy od tego, jak będziesz z niej korzystać. Duży wpływ na to, ma również twardość wody w twoim mieście. Tak czy inaczej, nie musisz dużo wydać na nową pralkę http://www.morele.net/wiadomosc/energoo ... psza/1881/
piotrek5467
junior fellow
 
Posty: 196
Rejestracja: 12 cze 2013, 17:00

Re: Pralka bez wad

Postautor: IzabelaM » 26 sty 2016, 11:13

sama takiej szukam
IzabelaM
newbie
 
Posty: 15
Rejestracja: 13 sty 2015, 15:40

Re: Pralka bez wad

Postautor: bluegreen » 27 lut 2018, 22:25

Jestem zwolenniczką nowych technologii, bardzo ułatwiają życie.
Jedną z nich jest technologia Smart Touch, którą widziałam w pralce Candy.
Można sterować pralką za pomocą głosu, jest także opcja sterowania pralką z odległości.
To funkcjonalne rozwiązanie, na przykład w przypadku, kiedy nagle przypomni się, że nie włączyło się prania.
Więcej o tej technologii przeczytacie na stronie producenta http://www.candy.pl/pl_PL
bluegreen
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 04 mar 2013, 13:27

Re: Pralka bez wad

Postautor: mojekonto » 07 mar 2018, 11:35

Jeśli chodzi o żywotność pralki, to tylko Miele.
mojekonto
newbie
 
Posty: 30
Rejestracja: 28 sty 2016, 12:28

Re: Pralka bez wad

Postautor: Laura_682 » 12 mar 2018, 12:19

Każda pralka ma swoje wady, albo jest za głośna, albo ma za mało opcji.
Laura_682
junior fellow
 
Posty: 126
Rejestracja: 17 cze 2016, 8:59

Re: Pralka bez wad

Postautor: Selenaa » 27 lut 2019, 13:14

Fakt, ciężko jest znaleźć taką pralkę, każdemu żaden producent nie dogodzi. Ja polecam korzystać z wszelkich rankingów, które dadzą najlepszą pewność, odnośnie sprzętu. Możecie również przyjrzeć się modelowi Samsung ADDWASH WW80K5410UW , podobno w każdej chwili można dołożyć pranie, nawet jeżeli pralka już ruszyła z programem. Fajna opcja prawda?
Selenaa
junior fellow
 
Posty: 144
Rejestracja: 28 mar 2016, 15:50

Re: Pralka bez wad

Postautor: eska1 » 09 mar 2019, 22:38

Zgadzam się, że dobra i niezawodna pralka to bardzo ważna sprawa. W końcu to sprzęt który często jest potrzebny więc musi być niezawodny.
eska1
junior fellow
 
Posty: 153
Rejestracja: 12 lut 2019, 20:08


Re: Pralka bez wad

Postautor: mecYNAsek » 20 sty 2020, 11:27

Ja własnie ostatnio też szukałem jakieś dobrej, niewadliwej pralki i trafiłem na https://www.lodo.pl/. Znalazłem tam całkiem dobrą pralkę półprofesjonalną i to nawet w bardzo dobrej cenie. Od razu postanowiłem się na to zdecydować, bo taka okazja nie zdarza się często. Ogólnie ze sprzętu jestem bardzo zadowolony i mogę Wam to polecić :)
mecYNAsek
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 19 sty 2020, 9:49

Re: Pralka bez wad

Postautor: zeberka » 30 sty 2020, 12:50

Ja jestem bardzo zadowolona z pralki Electroluxa którą mam u siebie. Wybrałam taką z systemem Steam Care, dzięki czemu nie muszę prasować bo pranie wyjmuję bez zagnieceń prosto z pralki :)
zeberka
junior fellow
 
Posty: 305
Rejestracja: 23 lis 2016, 11:20

Re: Pralka bez wad

Postautor: Pani Domu » 11 lut 2020, 21:33

Nie ma pralek bez wad. W ogóle nie ma AGD bez wad. Ja mam pralkę firmy MPM za 800 zł, tysiąc obrotów na minutę, kilkanaście programów prania spora ładowność bo aż 6 kg i ma klasę prania A w takiej cenie
Pani Domu
newbie
 
Posty: 31
Rejestracja: 04 lut 2020, 18:48

Re: Pralka bez wad

Postautor: Raczyński » 12 lut 2020, 0:34

Ciężko znaleźć taką pralkę albo ogólnie sprzęt RTV i AGD. Zresztą i tak to działa 2-3 lata i trzeba rozglądać się za nowym :)

________________
zastosowanie oleju CBD
Raczyński
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2020, 23:48

Re: Pralka bez wad

Postautor: mop » 31 lip 2020, 11:53

Też zdecydowałam się na electroluxa i jestem bardzo zadowolona. Wybrałam jednak pralkę z serii perfect care, z której wyjmuję pranie bez zagnieceń. Na dodatek pranie świetnie pachnie jeszcze przez długi czas po praniu.
mop
junior fellow
 
Posty: 322
Rejestracja: 07 lis 2016, 12:49

Re: Pralka bez wad

Postautor: monika49 » 13 lis 2020, 15:23

Ciężko znaleźć taki sprzęt bez wad ;). Ważne by jednak zabezpieczyć się na ewentualna awarie pralki. My tak mieliśmy ostatnio. Niedawno dowiedziałam się, że w Warszawie znajduje się pralnia na telefon. Jest to spoko opcja gdy taka pralka się popsuje, lub gdy po prostu nie chce nam się prania robić. Tu znajdziecie do nich kontakt https://www.pralnia-warszawianka.pl/. Wystarczy do nich zadzwonić, a oni przyjeżdżają po pranie.
monika49
junior fellow
 
Posty: 232
Rejestracja: 20 sty 2017, 12:33

Re: Pralka bez wad

Postautor: lozora123 » 08 lut 2021, 18:18

Jak sie coś zepsuje w pralce to dzwonić do http://techniczne-pogotowie.pl/ oni ogarną wszystko w dobrej cenie i naprawde na tip top
lozora123
junior fellow
 
Posty: 221
Rejestracja: 23 lut 2017, 18:09

Re: Pralka bez wad

Postautor: DominikFR » 08 lut 2021, 18:39

Szczerze mówiąc to nie wiem czy taka istnieje. No może taka świeża, prosto ze sklepu będzie bez żadnej wady. Moim zdaniem to normalne, że sprzęt się niszczy i trzeba coś tam wymieniać.

___
optymalizacja zakupów
DominikFR
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2021, 18:37

Re: Pralka bez wad

Postautor: dominika123 » 20 sty 2022, 7:59

tez kiedys czytalam ze pralki Miele sa fantastyczne - jakie macie doswiadczenie, bo u mnie juz dwie padly ale innych firm



__________________
https://www.kurka.edu.pl/przeglad-najwi ... -postawic/
dominika123
junior fellow
 
Posty: 288
Rejestracja: 12 mar 2019, 10:29


Re: Pralka bez wad

Postautor: vlord » 02 cze 2022, 0:36

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości