Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: terlek » 11 sie 2016, 18:46

mollerwee2 pisze:Przede wszystkim należy się kierować swoje kroki do szkół, które będą specjalizowały się w danej branży. To przekonało mnie osobiście do zapisania się do English For You. Bardzo dobrze zrealizowany był kurs w oparciu o autorski program zajęć, polski lektor wprowadzał teorię i gramatykę, natomiast nasz native speaker ciągnął mówienie. Jonathan z UK bardzo profesjonalnie podszedł do zajęć, przynosił sporo dodatkowych materiałów z prasy anglojęzycznej. Uważam, ze to dobra szkoła, sprawdzona w Warszawie, dużo się mówi po angielsku


Rzeczywiście pełna specjalizacja to ważna sprawa a y trafić do fachmenów z danej branży
terlek
newbie
 
Posty: 31
Rejestracja: 08 kwie 2014, 12:04


Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: pindor » 23 sie 2016, 16:55

W English For You jest bardzo dużo dobrych native speakers, więc spokojnie można ogarnąć mówienie
pindor
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 25 lis 2015, 13:27

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: Kirin » 06 wrz 2016, 6:49

Moja znajoma chodzi do English For You i jest bardzo zadowolona.
Kirin
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 06 wrz 2016, 6:46

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: makkroo1 » 27 wrz 2016, 11:40

Kirin pisze:Moja znajoma chodzi do English For You i jest bardzo zadowolona.


Bardzo rzetelna szkoła i dobra kadra lektorów
makkroo1
newbie
 
Posty: 13
Rejestracja: 19 sie 2014, 9:53

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: kamina-kama » 09 paź 2016, 15:29

jest kilka dobrych szkół w Warszawie
kamina-kama
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 09 paź 2016, 15:07

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: Issinay » 11 paź 2016, 10:17

A jaka jest średnia cena za semestr w takiej szkole w Warszawie?
Issinay
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 21 lip 2016, 10:44

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: kamis_new » 26 paź 2016, 14:52

Issinay pisze:A jaka jest średnia cena za semestr w takiej szkole w Warszawie?


To zależy od wielkości grupy
kamis_new
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 26 paź 2016, 14:29

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: kosma38 » 03 lis 2016, 15:19

Dokładnie im mniejsza tym lepsza
kosma38
newbie
 
Posty: 24
Rejestracja: 27 paź 2015, 16:54

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: maepppka » 24 lis 2016, 13:39

W Warszawie English For You oferuje kursy, gdzie rzeczywiście można nauczyć się mówić. Nauka w tej szkole to przede wszystkim nauka praktycznego angielskiego. Świetni i dobrze przygotowani native speakers potrafią moderować konwersacje, zachęcając do mówienia i poprawiając błędy
maepppka
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:16

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: treggol23 » 29 lis 2016, 17:32

kosma38 pisze:Dokładnie im mniejsza tym lepsza


Ale nie lekcje ind.
treggol23
newbie
 
Posty: 9
Rejestracja: 27 maja 2014, 8:51

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: kosma38 » 07 gru 2016, 17:01

Angielski to dzisiaj jednak podstawowy jezyk
kosma38
newbie
 
Posty: 24
Rejestracja: 27 paź 2015, 16:54

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: kamelleon32 » 12 sty 2017, 15:27

Na rynku jest kilka dobrych szkół, ale z mojego doświadczenia najkorzystniej przedstawia się to co oferuje English For You. Chodziłem do tej szkoły zarówno na kurs języka ogólnego i przygotowywałem się do egzaminu. Według mnie metoda organizacji kursu jest rzeczywiście bardzo dobra. Oprócz sekcji gramatycznej jest rozbudowana część konwersacyjna. Osobiście pomogło mi to przełamać strach przed mówieniem i dało impuls do używania angielskiego w praktyczny sposób. Dzięki English For You na tyle poprawiłem angielski, że udało mi się dostać awans w pracy
kamelleon32
newbie
 
Posty: 16
Rejestracja: 12 sty 2017, 15:20

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: nala1 » 18 sty 2017, 19:39

moja koleżanka uczęszczała do Edunu i naprawdę się bardzo polepszyła z języka, było to widać po ocenach :D Mają kilka oddziałów właśnie w Warszawie i w innych miastach jakby ktoś szukał
nala1
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 02 sty 2017, 19:13

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: maepppka » 17 maja 2017, 14:47

Na rynku jest kilka dobrych szkół, ale z mojego doświadczenia najkorzystniej przedstawia się to co oferuje English For You. Chodziłem do tej szkoły zarówno na kurs języka ogólnego i przygotowywałem się do egzaminu. Według mnie metoda organizacji kursu jest rzeczywiście bardzo dobra. Oprócz sekcji gramatycznej jest rozbudowana część konwersacyjna. Osobiście pomogło mi to przełamać strach przed mówieniem i dało impuls do używania angielskiego w praktyczny sposób. Dzięki English For You na tyle poprawiłem angielski, że udało mi się dostać awans w pracy
Rzeczywiście dobry angielski to szansa na awans
maepppka
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:16

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: maepppka » 03 wrz 2017, 15:39

I znowu wrzesień, czas ogarnąć jakiś kurs;)
maepppka
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:16

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: kamelleon32 » 13 wrz 2017, 13:45

Wiele osób stawia właśnie na English For You, myślę, że specjalizacja w języku angielskim to bardzo duży atut placówki
kamelleon32
newbie
 
Posty: 16
Rejestracja: 12 sty 2017, 15:20

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: kasia24o » 10 paź 2017, 13:17

Szkół jest faktycznie dużo chociaż powiem Wam,ze bardzo wiele zależy od tego jaki trafi Wam się lektor. NIektórzy mają smykałkę do przekazywania wiedzy, niektórzy niestety nie. Chociaż sama na szczęście trafiłam dobrze :)
Chodzę aktualnie do speak up: https://speak-up.pl/pl/szkoly-angielskiego/warszawa - placówek mają kilka, od razu piszę,że opisuję tutaj placówkę na Grójeckiej. Nauczyciel, ktory prowadzi angielski w naszej grupie ma naprawdę świetne podejście.Dość wymagający, ale nie oczekuję od tego ze ktos będzie mnie na zajęciach głaskał po glowie, ale tego aby mnie czegoś nauczył ( w koncu po to zapisałam się na kurs)
Plus za to równiez,ze mozna sobie pogadać z native speakerami
Awatar użytkownika
kasia24o
greenhorn
 
Posty: 78
Rejestracja: 31 paź 2014, 10:43

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: kosma38 » 01 gru 2017, 19:23

Wiele osób stawia właśnie na English For You, myślę, że specjalizacja w języku angielskim to bardzo duży atut placówki
Chodziłam i uważam English for You jak dla mnie za najlepszą propozycję odnośnie nauki języka, małe grupki, dobrze przygotowani native speakers i specjalizacja w języku angielskim. Szkoła bardzo długo na rynku.
kosma38
newbie
 
Posty: 24
Rejestracja: 27 paź 2015, 16:54

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: Adamila021 » 07 gru 2017, 22:04

A co sądzicie o szkole językowej Lincoln? Mają bardzo dużą ofertę kursów angielskiego, nawet dla firm. Zobaczcie sobie sami https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-angielski/ Teraz szukam czegoś do uczenia się od podstaw i wydaje mi się, że tam mogą być bardzo fajne zajęcia. Możecie coś powiedzieć na ten temat?
Adamila021
greenhorn
 
Posty: 88
Rejestracja: 09 lut 2017, 15:36

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: violek23 » 07 sty 2018, 11:18

Moim największym problemem jeżeli chodzi o angielski była ogromna blokada przed mówieniem. Szukając szkoły wybrałem taką, która daje daje dużą ilość konwersacji z native speakers czyli English For You. W moim przypadku podział zajęć pomiędzy lektorami od gramatyki( polski lektor) i od konwersacji ( Anglik, Amerykanin) okazał się super opcją. Polska nauczycielka dokładnie i starannie wszystko tłumaczyła, omawiała słownictwo, wyrażenia, zwroty. Dawała tło do konwersacji z native speakers. Była oczywiście też pewna dawka gramatyki- to jednak kręgosłup jezyka. Następnie native speaker prowadził rozmowy, kontynuując w dyskusji temat. Mieliśmy więc czas aby przygotować się do konwersacji. Ważne, ze native speaker motywował te słabsze i bardziej nieśmiałe osoby, poprawiał starannie błędy, ćwiczyliśmy przy tym akcent i prawidłową wymowę. Hitem w English For You są dodatkowe konwersacje prowadzone w bardzo fajnie do tego przygotowanej kawiarence. Jest to uzupełnienie kursu w formie warsztatów. Tak więc jeżeli dodamy do siebie konwersacje na kursie i dyskusje podczas warsztatów to rzeczywiście otrzymujemy potężną dawkę mówienia a to jest najważniejsze aby otworzyć się z językiem. Ostatecznie nie boję się już mówić po angielsku, dzięki English For You udało mi się zrealizować ten cel :hura: .
Sam fakt, ze szkoła zajmuje wysokie pozycje w rankingach dobrze o nich świadczy. Wklejam link do takiego rankingu.
http://szkolyjezykowe.zumi.pl/
violek23
newbie
 
Posty: 35
Rejestracja: 30 maja 2015, 18:39

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: pindor » 30 sty 2018, 18:16

Przychylam się do pozytywnych postów dotyczących English For You. Jest to dobra i sprawdzona szkoła językowa w Warszawie
pindor
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 25 lis 2015, 13:27

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: violek23 » 05 mar 2018, 13:56

Miło widzieć tyle pozytywnych opinii dotyczących English For You. To co cechuje szkołę to nieprzerwana wysoka jakość nauczania od wielu już lat. Jedna z ostatnich szkół językowych w Warszawie specjalizująca się tylko w angielskim. Dla mnie to ważna sprawa, aby uczyć się języka u fachowców w danej branży. Zarówno native speakers jak również polscy lektorzy potrafią dobrze przekazać wiedzę. Według mnie nauka w English For You to czysta przyjemność
violek23
newbie
 
Posty: 35
Rejestracja: 30 maja 2015, 18:39

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: trawek11 » 09 kwie 2018, 21:00

Tak to dobra szkoła jezykowa
trawek11
newbie
 
Posty: 25
Rejestracja: 08 sie 2014, 9:30

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: wotciarz » 05 maja 2018, 21:07

Ja chodzę na kurs angielski w biznesie do TFLS . Mają bardzo dobrych lektorów i zajęcia nie sa nudne. Dużo konwersacji, nowego (branżowego) słownictwa. Kurs dośc intensywny ale jak ktoś chce się naprawdę nauczyć to warto.
wotciarz
junior fellow
 
Posty: 177
Rejestracja: 06 wrz 2016, 15:42

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: terlek » 08 maja 2018, 4:27

Wypowiem się o English For You, szkoła długo na rynku, dla mnie to ważne (tak jak dla wielu innych osób),że zajmują się tylko językiem angielskim. Rzeczywiście w każdej grupce jest Native Speaker, jest to pomocne zwłaszcza dla osób, które chcą polepszyć się w gadaniu. Atmosfera w tej szkole jest bardzo dobra, pomimo, że to spora warszawska szkoła do każdej osoby jest bardzo indywidualne podejście.
Jako chyba jedyna szkoła mają własną kawiarnię dyskusyjną, gdzie przy herbatce i ciasteczkach jest organizowana dyskusja z różnymi Nativami, to prawdziwa atrakcja.
terlek
newbie
 
Posty: 31
Rejestracja: 08 kwie 2014, 12:04

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: violek23 » 05 cze 2018, 10:44

Szkoła działa już w lat. To dobrze świadczy o English For You
violek23
newbie
 
Posty: 35
Rejestracja: 30 maja 2015, 18:39

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: Karuzel32 » 31 lip 2018, 16:40

Zobaczcie sobie szkołę językowa Pi School, prowadza wiele różnych kursów, grupowych, indywidualnych... Szkoła ma ogólnie dobrą renomę. Ja chodziłem tam na angielski i bardzo sobie chwale.
Karuzel32
newbie
 
Posty: 32
Rejestracja: 28 lip 2016, 19:04

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: kamelleon32 » 27 sie 2018, 18:09

Miło widzieć tyle pozytywnych opinii dotyczących English For You. To co cechuje szkołę to nieprzerwana wysoka jakość nauczania od wielu już lat. Jedna z ostatnich szkół językowych w Warszawie specjalizująca się tylko w angielskim. Dla mnie to ważna sprawa, aby uczyć się języka u fachowców w danej branży. Zarówno native speakers jak również polscy lektorzy potrafią dobrze przekazać wiedzę. Według mnie nauka w English For You to czysta przyjemność
Dla mnie English For You to najkorzystniejsza oferta w mieście. Powód: super podział zajęć między lektorem polskim i native speakerm. Nauka angielskiego w praktyce z dużą ilością spotkań konwersacyjnych.
kamelleon32
newbie
 
Posty: 16
Rejestracja: 12 sty 2017, 15:20

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: Selenaa » 03 wrz 2018, 20:45

Powiem Wam,że wybierając dobrą szkołę, która przykłada sporo uwagi do języka angielskiego w nauczaniu, to nawet nie musicie dodatkowych lekcji planować gdzieś po szkołach.Mój syn chodzi do Podstawówki Te Vizja W Warszawie, tam naprawdę jest świetny poziom nauczania tego języka i w zupełności lekcje tam prowadzone mu wystarczają a mnie zadowalają. Lekcje prowadzone są w sposób który go ciekawią,dzięki temu chętniej się uczy.
Selenaa
junior fellow
 
Posty: 144
Rejestracja: 28 mar 2016, 15:50

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: pindor » 23 lis 2018, 15:38

Chodząc do English For You zyskałam dużo większą pewność w poslugiwaniu sie angielskim.Przede wszystkim dlatego ze lekcje w duzym stopniu ukierunkowwne byly na konwersacje. Dzięki temu znacznie zwiekszylam zasób słownictwa. Różni lektorzy anglojezyczni powodowali ze moglam osluchac sie z odmianami angielskiego z roznych panstw. Ważne ze grupki dobrane były zarówno poziomem, ale także wiekiem.Pozwalalo tona ddobrą i zgraną pracę. Lektorka polska natomiast posiadała dar tłumaczenia całej gramatyki. Była wymagająca ale dziieki temu zrealizowaliśmy caly materiał. Był czas na dodatkowe tematy, które urozmaicaly kurs.Ogolnie bardzo dobra jakość za przyzwoite pieniądze. Osobiscie rekomenduje szkołę English for you.
pindor
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 25 lis 2015, 13:27

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: mollerwee2 » 08 sty 2019, 14:21

Suma sumarum English For You to bardzo dobra propozycja jeżeli chodzi o naukę w Warszawie
mollerwee2
newbie
 
Posty: 29
Rejestracja: 11 sty 2015, 17:51

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: manilla » 24 sty 2019, 13:18

Jeśli chodzi o kształcenie najmłodszych, to moim zdaniem dobrym pomysłem jest zapisanie dziecka do szkoły dwujęzykowej. My tak zrobiliśmy iod września 2018 nasza Marysia jest uczennicą szkoły Edison ( placówka znajduje się na Wilanowie w Warszawie ). Wysoki poziom nauczania, doświadczona kadra pedagogów, którzy bardzo angażują się w swoją pracę i wykonują ją z pasją.
manilla
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2019, 13:16

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: mollerwee2 » 05 lut 2019, 14:24

Miałem także okazję uczęszczać do English For You, polecam osobiście Justynę Borsuk, były dobrze opracowane tematy i ciekawie współpracowała z Nativka Susan od konwersacji. Ważne, ze grupki są małe więc można skorzystać
mollerwee2
newbie
 
Posty: 29
Rejestracja: 11 sty 2015, 17:51

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: mollerwee2 » 17 kwie 2019, 17:10

Wybierajcie szkoły gdzie są małe grupki
mollerwee2
newbie
 
Posty: 29
Rejestracja: 11 sty 2015, 17:51

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: violek23 » 21 maja 2019, 14:50

Nowy ranking szkół językowych. Polecam sobie zajrzeć
https://jezykowaszkola.pl/#Ranking_Szkol_Jezykowych
violek23
newbie
 
Posty: 35
Rejestracja: 30 maja 2015, 18:39

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: altEd » 13 lis 2019, 22:50

Miałem także okazję uczęszczać do English For You, polecam osobiście Justynę Borsuk, były dobrze opracowane tematy i ciekawie współpracowała z Nativka Susan od konwersacji. Ważne, ze grupki są małe więc można skorzystać
Cześć,
zapraszamy do podzielenia się opinią o szkole English For You oraz innych szkół językowych w Warszawie na stronie altEd.pl (https://alted.pl/), to przydatna wyszukiwarka pozwalająca porównać oferty szkół w okolicy.
altEd
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2019, 22:45




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości