Okulista prywatnie?

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Okulista prywatnie?

Postautor: candy6 » 14 maja 2018, 13:23

Ja od wielu lat leczę się prywatnie i wcale nie kosztuje to majątku. Nie wiem, czy wiecie ale polscy pacjenci mogą korzystać z placówek za granicą, w ramach tzw. Ustawy o leczeniu transgranicznym. Operuje się w ten sposób np. zaćmę w szpitalach czeskich: http://operacjazacmy.info/ . W ramach refundacji są wliczone m.in. leki okołozabiegowe, opieka polskiego personelu, kwalifikacja do zabiegu w Polsce i późniejsze wizyty kontrolne w kraju. Co sądzicie?
candy6
junior fellow
 
Posty: 145
Rejestracja: 17 lut 2017, 10:25


Re: Okulista prywatnie?

Postautor: monika49 » 25 cze 2018, 19:11

Czasami leczenie prywatnie jest dużo bardziej efektowne. Jeśli nas na nie stać, powinniśmy z tego korzystać. Jeśli chodzi o wzrok to tym bardziej. A jak już o tym mowa, mogę podesłać namiar na bardzo fajny sklep https://mylenshop.com/pol_m_soczewki-ko ... r-616.html . Wybór szkieł kontaktowych mają naprawdę spory. No i co ważne - ceny też są w porządku. Warto sobie przejrzeć ich ofertę.
monika49
junior fellow
 
Posty: 232
Rejestracja: 20 sty 2017, 12:33

Re: Okulista prywatnie?

Postautor: tatwoj12 » 18 sty 2019, 12:26

Czasami nie ma co czekać tylko własnie trzeba się wybrać na prywatna wizytę. A jeszcze jak sie ma fundusze to już w ogóle. Co do szkieł kontaktowych czy okularów to jest bardzo dobry wybór w optyku przy Dzięgielewska Instytucie oka w Warszawie ;) Mój syn miał usuwaną gradówkę też w tej klinice
tatwoj12
junior fellow
 
Posty: 103
Rejestracja: 15 mar 2016, 16:10

Re: Okulista prywatnie?

Postautor: pasetta » 25 sty 2019, 19:32

Ja też chodzę prywatnie, na NFZ za długo się czeka i jakość tych usług pozostawia wiele do życzenia. Noszę kontakty, zależało mi na dokładnym dopasowaniu. Mam przepisane soczewki miesięczne , bardzo wygodne rozwiązanie, co miesiąc kupuje nowe, koszt nieduży a sporo lepiej jak w okularach, wygodniej i wszystko praktycznie można z nimi robić, nawet biegać i ćwiczyć. W okularach raz próbowałam, źle się skończyło ;(
pasetta
junior fellow
 
Posty: 227
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:43

Re: Okulista prywatnie?

Postautor: eska1 » 12 lut 2019, 20:13

Też jestem za tym by prywatnie do okulisty chodzić, wzrok to najważniejszy zmysł i szczególnie o oczy dbać trzeba, wiemy często jak te wizyty na NFZ wyglądają. Na Mazowszu w CM Panorama w Radzyminie polecam poradnię, szczególnie dr Bembenek. Świetna specjalistka i bardzo dokładna, ma duże doświadczenie.
eska1
junior fellow
 
Posty: 153
Rejestracja: 12 lut 2019, 20:08

Re: Okulista prywatnie?

Postautor: zeberka » 19 lut 2019, 15:13

Wszystko zależy też od tego, jaki dokładnie macie problem. Jeśli chodzi o zwykłe badanie wzroku to można przecież wybrać się do dobrego optyka i oni z reguły wykonują w takich miejscach takie badania. Warto zapoznać się na przykład z ofertą Optilandu: https://optiland.pl/badanie-wzroku.
zeberka
junior fellow
 
Posty: 305
Rejestracja: 23 lis 2016, 11:20

Re: Okulista prywatnie?

Postautor: kasiakowa06 » 13 cze 2019, 10:41

Jeśli szukasz zaufanego prywatnego gabinetu okulistycznego to polecam okulista Szczecin. Pozdrawiam
kasiakowa06
newbie
 
Posty: 48
Rejestracja: 12 cze 2019, 12:51

Re: Okulista prywatnie?

Postautor: pieknyolek » 26 sie 2019, 12:58

Jeżeli szukacie dobrego okulista Szczecin http://lekarz-okulista.szczecin.pl/ to mogę polecić Panią Zdanowską. Bardzo miła i profesjonalna kobieta ;)

---
https://www.pogodna.waw.pl/okulista-czy ... ego-uslug/
Obrazek
Ostatnio zmieniony 29 sie 2021, 11:31 przez pieknyolek, łącznie zmieniany 1 raz.
pieknyolek
junior fellow
 
Posty: 193
Rejestracja: 18 mar 2019, 9:19

Re: Okulista prywatnie?

Postautor: targówka » 09 wrz 2019, 15:20

Ja co prawda leczę się prywatnie od niedługiego czasu, ale jednak to prawda że w takich placówkach jak medicover to wszystko dzieje się inaczej, tzn sto razy lepiej. Odkąd mam pakiet u nich to byłam już u kilku specjalistów i co ważne nie musiałam czekać niewiadomo ile czasu, wszystko odbywało się w krótkim czasie od rejestracji wizyty no i podejście do pacjenta to po prostu niebo a ziemia
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2019, 8:18 przez targówka, łącznie zmieniany 1 raz.
targówka
greenhorn
 
Posty: 52
Rejestracja: 24 lut 2019, 10:51

Re: Okulista prywatnie?

Postautor: kaden59 » 10 wrz 2019, 13:24

Ja również wolę leczyć się prywatnie.
Awatar użytkownika
kaden59
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 10 wrz 2019, 13:09



Re: Okulista prywatnie?

Postautor: vlord » 01 cze 2022, 17:15

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości