czat?

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Re: czat?

Postautor: Visitor » 06 wrz 2002, 18:44

czy ktos zna godny polecenia czat w jezyku ang.
Visitor
 


Re: czat?

Postautor: Kay » 02 lut 2003, 18:06

Sympatyczny chat dla uczących się jest na www.englishclub.com
Kay
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: czat?

Postautor: Grzegorz_21 » 11 mar 2003, 22:58

To ciekawe, musze sprawdzic, a ja znam tez taki jeden gdzie mozna pogadac po Angielsku www.onet.pl/czat/Lerning_english
Grzegorz_21
junior fellow
 
Posty: 141
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: czat?

Postautor: dybowska » 02 kwie 2003, 15:20

Czesc!szukam wskazówek jak uczyć 6 latka?Pozdrawiam
dybowska
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: czat?

Postautor: savant » 03 kwie 2003, 9:39

www.paltalk.com to nie tylko czat tam mozesz pogadac przez mica
[url:30n18x2b]http://www.lsc.edu.pl[/url:30n18x2b]
Szkoła językowa - Warszawa Centrum
[img:30n18x2b]http://www.businessrepublic.pl/images/avatar1.gif[/img:30n18x2b]
savant
junior fellow
 
Posty: 221
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: czat?

Postautor: Visitor » 17 maja 2004, 15:23

fajnie to powiedziałeś o angielskim chciałabym cię poznać gdybyś chciał nazywam się ewa mam lat 29 pa pa.
Visitor
 

Polski czat łączy Polaków z obcokrajowcami

Postautor: polishaction » 09 lip 2009, 2:43

PolishAction.com - Polski czat łączy Polaków z obcokrajowcami w UK Londyn, Irlandia Dublin, USA Chicago, Nowy Jork, Australia Sydney itd. Polonia w zasięgu myszki. Porozmawiaj o wszsytkim. Jeż…eli lubisz dyskusje albo jesteś samotna/y wejdż… na czat Polonia. Poznaj kogoś na naszym czacie, umów się na randkę, spotkanie albo zwyczajnie bez zobowiązań. Polonijne randki przez czata.
PolishAction.com - Polonijne randki i polski czat łączy Polaków z obcokrajowcami. Polonia Londyn, Dublin, Chicago, Nowy Jork, Sydney, Toronto
polishaction
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 09 lip 2009, 2:39

czat po angielsku

Postautor: niebanalne » 13 gru 2010, 1:43

polecam czat http://www.angi.pl/ prosty bez bajerów i bez rejestracji! polak z polakiem moż…e sobie popisać.
niebanalne
 

Chat po angielsku

Postautor: Gość » 12 sty 2012, 16:22

Na www.goenglishgo.com jest czat z lektorem, kilka razy w tygodniu. Godziny czatu podaja na ich facebooku www.facebook.com/GoEnglishGo. Nie bralam do tej pory udzialu, ale wygladaja profesjonalnie!
Gość
 

Re: czat?

Postautor: Gość » 05 lut 2012, 1:59

Visitor pisze:czy ktos zna godny polecenia czat w jezyku ang.


Ja polecam www.englishclub.com. Warto.
Gość
 

Portal randkowy

Postautor: justysiakk » 04 kwie 2017, 11:36

Ja również kiedyś szukałam kogoś do poćwiczenia angielskiego i tak przypadkowo zarejestrowałam się do portalu randkowego http://buziak.nl i w sumi eto przez przypadek bo tylko chciałam zobaczyć jak działa ten portal znalazłam swojego męża Mieszkam z Holandii także korzystałam właśnie z tego portalu
justysiakk
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 15 lis 2016, 11:19

Re: czat?

Postautor: Selenaa » 13 lip 2018, 8:14

Czaty nie są wcale takie złe, trzeba jedynie trafić na odpowiedni portal randkowy :) Fajne ogłoszenia towarzyskie są często na https://randkuj.my , słyszałam, że wiele, ale to naprawdę wiele osób sobie chwali znajomości jakie zawarli przez internet. Wydaje mi się, że zawieranie znajomości przez internet to fajna przygoda, coś można odkryć, kogoś poznać, z kimś chociaż popisać. To już jakaś rozrywka dla osób, które dawno z nikim nie były :) Jakbym miała okazję założyć takie konto, to bym się nie zawahała.
Selenaa
junior fellow
 
Posty: 144
Rejestracja: 28 mar 2016, 15:50

Re: czat?

Postautor: Kassia340 » 20 lis 2018, 14:20

Swoją miłość poznałam na milovanie.pl i jesteśmy ponad 2 lata razem. Wtedy jeszcze nie była płatna, bynajmniej chyba dla kobiet :D
Kassia340
junior fellow
 
Posty: 199
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:11

Re: czat?

Postautor: portalerandkowe » 05 mar 2019, 21:07

ja swoją znalazłam na sympatii, a sympatie znalazłam na stronie portale randkowe opinie
portalerandkowe
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 05 mar 2019, 21:05

Re: czat?

Postautor: monika082 » 31 maja 2019, 21:20

Ja też szukam czegoś podobnego z tym że nie dla obcokrajowców a dla naszych rodaków :D Poszperałam i znalazłam stronę https://randkuj.my/ i zastanawiam się czy tam założyć konto. Jak sądzicie, korzystacie z tego typu portali randkowych?
monika082
junior fellow
 
Posty: 365
Rejestracja: 24 paź 2016, 12:56


Re: czat?

Postautor: randkowy98 » 08 sie 2021, 14:21

Przeszukałem internet i znalazłem coś takiego: https://randkuj-24.pl/, jest to , bardzo ciekawa strona z ciekawymi artykułami. Polecam sprawdzić. Artykuły tam zawarte bardzo mi pomogły w zyskaniu pewności siebie.
randkowy98
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2021, 14:18

Re: czat?

Postautor: amelkaaa » 04 paź 2021, 18:34

W sumie ja od czasu do czasu lubię poflirtować, z kim się spotkać etc. Jestem singielką i nie lubię być sama, randkując mogę kogoś poznać w końcu.
Myślałam nawet, aby nadać ogłoszenia typu pani pozna pana na pokato.pl - bo może takie ogłoszenie pomogłoby mi znaleźć miłość.
amelkaaa
junior fellow
 
Posty: 388
Rejestracja: 28 lut 2019, 16:20


Re: czat?

Postautor: vlord » 04 cze 2022, 3:28

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricatorjuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości