Zaproszenia ślubne

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Zaproszenia ślubne

Postautor: mop » 27 lip 2018, 8:54

Czy macie już wybrane zaproszenia ślubne? Moje wesele co prawda dopiero za rok ale ja lubię mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Waham się z wyborem zaproszenia, nie jestem pewna, na co się zdecydować. Dlatego chciałam Was zapytać, co sądzicie o takim prostym zaproszeniu vintage: https://www.zapi.pl/zaproszenia-slubne- ... zv-01.html. Czy gościom się spodoba?
mop
junior fellow
 
Posty: 322
Rejestracja: 07 lis 2016, 12:49


Re: Zaproszenia ślubne

Postautor: pawel_k19 » 22 paź 2018, 21:32

Uważam, że wyprawiając wesele dobrze byłoby zadbać o gości i o to, aby na przyjęciu weselnym nie poczuli się znudzeni... Można tego dokonać chociażby decydując się na różne atrakcje. Dziś, na każdym przyjęciu powinna znaleźć się fotobudka - na przyjęciu weselnym również. Takie jest przynajmniej moje zdanie na ten temat...
pawel_k19
junior fellow
 
Posty: 217
Rejestracja: 24 lis 2016, 20:36

Re: Zaproszenia ślubne

Postautor: pasetta » 26 paź 2018, 13:31

Pewnie, że atrakcje są ważne, teraz bez nich nie ma dobrego wesela. Fotobudki się sprawdzają, zgadzam się. Jeszcze jak postawimy na porządne urządzenia - Smove najlepsze produkuje - to możemy liczyć na świetną zabawę.
pasetta
junior fellow
 
Posty: 227
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:43

Re: Zaproszenia ślubne

Postautor: rumunek » 11 lut 2019, 21:09

na początek jednak myślę, że warto ogarnąć sobie salę weselną, potem reszte, moi znajomi tez tak szukali, aż w końcu ogarnęli cudna salę w domu weselnym paula https://www.facebook.com/domweselnypaula/ Przytulne cichhe i spokojne miejsce, sala konkretna, dużo miejsca do potańczenia :)
rumunek
newbie
 
Posty: 22
Rejestracja: 21 lut 2017, 18:31

Re: Zaproszenia ślubne

Postautor: amelkaaa » 06 kwie 2019, 10:16

Co do zaproszeń koniecznie rozglądnijcie się na stronie https://farrowdesign.pl za nimi. Firma ta oferuje wysokiej jakości, pięknie wykonane zaproszenia, które w dodatku będą spersonalizowane. Po za tym według mnie cena za takie zaproszenia jest naprawdę rewelacyjna. Sami się przekonajcie.
amelkaaa
junior fellow
 
Posty: 388
Rejestracja: 28 lut 2019, 16:20

Re: Zaproszenia ślubne

Postautor: samsonina » 14 maja 2019, 18:10

Ja poszukiwałam czegoś wyjątkowego i eleganckiego jednocześnie. Szukałam aż znalazłam oryginalne zaproszenia ślubne z Comfore, które strasznie mi się spodobały. Po złożeniu zamówienia dosłaliśmy z narzeczonym listę gości i treść i po wręcz kilku dniach zaproszenia dotarły do nas kurierem. Jestem bardzo zadowolona z jakości i tego, że kolorystyka i styl tych zaproszeń idealnie pasują nam do wystroju sali weselnej. Dodam też, że zaproszenia podobały się każdemu komu je wręczaliśmy :)
samsonina
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 04 gru 2018, 10:38


Re: Zaproszenia ślubne

Postautor: tomeh » 30 gru 2019, 1:13

Samu można je robić dość łatwo a biznes niestety ma mega dużą konkurencję. Na własny użytek tak ale na sprzedaż to nie https://infomiasto.eu/jak-zrobic-zaproszenia-slubne/ no jeszcze dla znajomych można zrobić.
tomeh
greenhorn
 
Posty: 82
Rejestracja: 30 gru 2019, 0:50

Re: Zaproszenia ślubne

Postautor: dchudy91 » 18 lut 2020, 11:22

na carpentry shop znajdziesz fajne drewniane zaproszenia :)
dchudy91
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 28 sie 2019, 12:42

Re: Zaproszenia ślubne

Postautor: pasetta » 17 gru 2020, 23:25

Wiecie ile ja się zastanawiałam jakie zaproszenia ślubne wybrać? Na pewno dobre kilka miesięcy. Przeglądałam oferty, przykładowe zaproszenia, oglądałam zdjęcia w sieci osób które wrzucały swoje. Takie zaproszenie trzyma się na pamiątkę dlatego nie ma co nagle podejmować decyzji. Muszą się nam podobać. W stylu glamour jak szukacie i nie wiecie jaka kolorystyka będzie odpowiednia to artykuł na obcasy.pl powinien nieco pomóc.
pasetta
junior fellow
 
Posty: 227
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:43


Re: Zaproszenia ślubne

Postautor: vlord » 05 cze 2022, 1:53

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości