Chrzest w Anglii

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Chrzest w Anglii

Postautor: lara64 » 21 paź 2016, 10:18

Cześć! Za miesiąc bedę mieć chrzciny dziecka koleżanki. Impreza zorganizowana będzie a Anglii ( ojciec dziecka jest anglikiem). Zastanawiam się co kupić, żeby nie popełnić faux pas. W polsce dawałam dziecki zazwyczaj trochę pieniedzy i np złoty medalik, ale wtakiej sytuacji nie wiem co mam zrobić. Jaki
prezent z tego sklepu https://www.murrano.pl/medalik-na-chrzest-cat-221.aspx
na chrzest powinnam kupić?
lara64
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 13 paź 2016, 11:04


Re: Chrzest w Anglii

Postautor: zeberka » 06 wrz 2018, 9:58

Kup różaniec. To zawsze się przyda w religijnej rodzinie. No i będzie też bardzo fajną pamiątką chrztu dla dziecka. Oczywiście kopertę też możesz dorzucić, na pewno nikt się nie obrazi :)
zeberka
junior fellow
 
Posty: 305
Rejestracja: 23 lis 2016, 11:20

Re: Chrzest w Anglii

Postautor: amelkaaa » 06 mar 2019, 10:02

No, albo możesz jeszcze dać kopertę. Tak teraz najczęściej się robi. A tak nieco zmieniając temat, bo ja też przygotowuje się do chrzcin, ale swojego dziecka. Już mam wszystko załatwione, jednak mam problem z zaproszeniami. Nie wiem na jakie się zdecydować. Spodobały mi się generalnie te https://farrowdesign.pl , bo są inne od wszystkich. Czy jednak będą one dostatecznie eleganckie?
amelkaaa
junior fellow
 
Posty: 388
Rejestracja: 28 lut 2019, 16:20


Re: Chrzest w Anglii

Postautor: malgoskaktoska » 07 sty 2020, 17:18

W temacie chrztu polecam zapoznanie się z treścią zamieszczoną tutaj. Sama chętnie korzystam z tej strony, gdyż często znajdują się tam artykuły, które całkowicie wyczerpują temat choćby takich uroczystości jak chrzest święty.
malgoskaktoska
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2020, 17:14

Re: Chrzest w Anglii

Postautor: JackieG » 08 sty 2020, 16:46

Jeszcze nigdy nie byłem na chrzcie za granicą.
JackieG
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 08 sty 2020, 16:45

Re: Chrzest w Anglii

Postautor: tomeh » 09 sty 2020, 0:08

Ja tam nigdy na żadną okazję nie dałem nikomu prezentu, to jest komercja i szmacenie się z prezentami an siłę
--------------------
Portal InfoMiasto.eu Rozmowy i Artykuły
tomeh
greenhorn
 
Posty: 82
Rejestracja: 30 gru 2019, 0:50


Re: Chrzest w Anglii

Postautor: vlord » 31 maja 2022, 7:05

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości