Wypad z dziećmi

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Wypad z dziećmi

Postautor: mdudek1234 » 19 gru 2015, 12:46

Hej,
Gdzie warto się wybrać na kilkudniowy wypad z dziećmi? Zależy mi głównie na wypoczynku aktywnym...
mdudek1234
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 19 gru 2015, 11:54


Re: Wypad z dziećmi

Postautor: Beatrycze5 » 26 sie 2016, 9:36

Moje dzieci uwielbiają morze i Mazury :)
Beatrycze5
junior fellow
 
Posty: 167
Rejestracja: 25 sie 2016, 13:22

Re: Wypad z dziećmi

Postautor: renpac » 26 sie 2016, 15:56

Na pewno warto pamiętać też o tym, żeby zapewnić dzieciom fajny czas. Taka wersja monopoly z urwisa na pewno przyciągnie ich uwagę:)

Obrazek
renpac
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 22 lip 2013, 7:59

Re: Wypad z dziećmi

Postautor: parma » 31 gru 2016, 13:31

Ja chętnie wybrałabym się z rodziną np. do aquaparku. Co prawda na terenie mojej miejscowości nie ma takiej atrakcji ale czytałam, że w Białce Tatrzańskiej powstał obiekt o nazwie Termy Bania: http://www.termabania.pl/
Widziałam na ich stronie, że mają fajnie zorganizowany i nowoczesny kompleks basenów zewnętrznych i wewnętrznych, strefę Day Spa, zjeżdżalnie dla dzieci, Sanarium itp. Myślę, że to byłaby idealna rozrywka dla całej rodziny 
parma
newbie
 
Posty: 18
Rejestracja: 14 wrz 2016, 8:54

Re: Wypad z dziećmi

Postautor: Lwiątko91 » 03 sty 2017, 12:45

Ja na najbliższe wakacje marzę, by pojechać do Włoch. Pokazać dzieciom to cudowne państwo o przebogatej kulturze i historii.
Lwiątko91
junior fellow
 
Posty: 158
Rejestracja: 22 gru 2016, 11:03

Re: Wypad z dziećmi

Postautor: Tomeq87z » 06 lut 2017, 12:38

Ja jeżeli wybieram się gdzieś z dziećmi za granicę, to zawsze wykupuję nam polisę turystyczną. Nie znam się dobrze na ubezpieczeniach i wspomagam się tutaj np. porównywarkami ubezpieczeń jak www.polisaturystyczna.pl/. Moim zdaniem ubezpieczenie się na wypadek dalszych podróży, to podstawa i od tej kwestii trzeba planować swój wyjazd.
Tomeq87z
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 31 sty 2017, 12:20

Re: Wypad z dziećmi

Postautor: zeberka » 27 kwie 2017, 12:27

Podróże to super sprawa. Warto zabierać dzieci, aby miały okazję zwiedzić trochę świata. To na pewno dużo im da w dalszym życiu. Przy okazji polecam blog http://wypoczynkowo.net.pl/przyjemnosc-podrozy/. Znajdziecie tam wiele ciekawych artykułów na temat podróżowania.
zeberka
junior fellow
 
Posty: 305
Rejestracja: 23 lis 2016, 11:20

Re: Wypad z dziećmi

Postautor: Ryty » 15 maja 2017, 15:43

Mazury zawsze stoją otworem dla turystów :)
Ryty
junior fellow
 
Posty: 199
Rejestracja: 02 cze 2016, 15:11

Re: Wypad z dziećmi

Postautor: guziol » 27 maja 2017, 14:41

Jeśli szukacie dobrego miejsca na spędzenie czasu z dziećmi, to musicie wybrać się do Istebnej. Tam dzięki atrakcjom przygotowanym przez http://bcamp.pl/dla-szkol/, Wasze dzieci wybawią się za wszystkie czasy, a Wy będziecie mogli sobie odpocząć rozkoszując się pięknem polskich gór i delektować się ciszą i świeżym powietrzem.
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow
 
Posty: 334
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:52

Re: Wypad z dziećmi

Postautor: anetauds » 27 maja 2017, 15:03

Ten http://bcamp.pl/dla-szkol/ to jest istna tragedia nie polecam tej badziewnej firmy !
anetauds
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 22 lut 2017, 20:40

Re: Wypad z dziećmi

Postautor: tetrus » 01 cze 2017, 17:16

Świetnym miejscem na wypad z dziećmi jest Dolina Baryczy. Jest tam kilka szlaków rowerowych i można także spędzić czas na spływie kajakowym. Region ten obfituje także w wiele innych atrakcji turystycznych takich jak np. przedwojenne pałace i kolejki wąskotorowe. Z noclegami też nie ma problemu, ponieważ jest tam mnóstwo domków letniskowych do wynajęcia i gospodarstw agroturystycznych, w których serwowane są regionalne potrawy. Zresztą zobaczcie sami - Dolina Baryczy wczasy
tetrus
newbie
 
Posty: 9
Rejestracja: 04 cze 2016, 13:01

Re: Wypad z dziećmi

Postautor: Adamila021 » 17 cze 2017, 15:08

Z dziećmi warto jeździć do dużych polskich miast. Uważam, że na wycieczkach dzieci powinny sie bawić, zwiedzać zoo i jakies parki rozrywki, ale w planie wycieczki również powinny znaleźć się ważne zabytki. Zawsze coś ciekawego wtedy dowiedzą sie o naszym kraju. My ostatnio w Poznaniu własnie zrobiliśmy sobie taką wycieczkę. Wypożyczalnia samochodów FatCar wyposazyła nas w bardzo fajne auto więc mogliśmy spokojnie zwiedzć co nam się tylko podoba. Takie autko na wycieczki to fajna opcja, szczególnie jak jedziecie całą rodzinką.
Adamila021
greenhorn
 
Posty: 88
Rejestracja: 09 lut 2017, 15:36

Re: Wypad z dziećmi

Postautor: Kassia340 » 11 cze 2018, 12:36

Jeśli szukacie pomysłu na niezłej jakości wypad z dziećmi i dzieciakami uwielbiają samochody to możecie się bardzo dobrze bawić jeśli wybierzcie się na pokazy driftu. Według mnie świetna opcja na dobrą zabawę, można nawet samemu skorzystać ze szkoleń i wypróbować swoich sił, nauczyć się driftu.. Niby śmieszne ale może nie raz w życiu na drodze się przydać. Takie umiejętności są bezcenne :)
Kassia340
junior fellow
 
Posty: 199
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:11

Re: Wypad z dziećmi

Postautor: bluegreen » 16 lip 2018, 16:49

Jeśli nie jestescie ze stolicy, to warto tam wybrać się z dziećmi. W Warszawie jest mnóstwo atrakcji dla dzieci w każdym wieku. My wybraliśmy się pociągiem, co także było atrakcją, ponieważ na co dzień rzadko korzystamy z kolei. A po mieście poruszaliśmy się wygodnym rodzinnym autem z wypożyczalni FleetCorp Bylismy między innymi w takich miejscach jak: Stadion Narodowy, muzeum dla dzieci, Centrum Nauki Kopernik, w Domu Zagadek oraz w Zoo.
bluegreen
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 04 mar 2013, 13:27

Re: Wypad z dziećmi

Postautor: cruella3 » 31 lip 2018, 13:38

My w drodze powrotnej z Mazur zajechaliśmy do Mazurolandii http://www.mazurolandia.pl/ Na początku poszłam zwiedzać z dziećmi, ale one od razu pobiegły na dmuchaną zjeżdżalnie, mini pociąg oraz rakietę. W tym czasie gdy moje skarby się bawiły się pod okiem męża , zdążyłam zobaczyć większość miniatur, i zamówić jedzenie dla nas. Bardzo fajne miejsce trafiliśmy, nie miałam pojęcia że coś tak fajnego jest w tej okolicy
cruella3
junior fellow
 
Posty: 179
Rejestracja: 15 kwie 2016, 15:51

Re: Wypad z dziećmi

Postautor: angielskinaplus » 27 wrz 2018, 14:10

Dzieci możesz śmiało zabrać do takiego miejsca jak salon wirtualnej rzeczywistości. Mega frajda dla dzieci ale i także dla dorosłych. Moim zdaniem to świetna opcja na to aby oderwać się od szarej rzeczywistości i zrobić coś innego niż zawsze.
angielskinaplus
junior fellow
 
Posty: 133
Rejestracja: 02 mar 2017, 9:34


Re: Wypad z dziećmi

Postautor: tomeh » 09 sty 2020, 0:16

Ja tam bym teraz wybrał się w góry lub do jakiegoś ośrodka co ma szeroką gamę ćwiczeń hotele spa itp
--------------------
Portal InfoMiasto.eu Rozmowy i Artykuły
tomeh
greenhorn
 
Posty: 82
Rejestracja: 30 gru 2019, 0:50

Re: Wypad z dziećmi

Postautor: Dobromir_Przyjemski » 13 sty 2020, 15:34

Przed zimowym wypadem z dzieckiem warto zadbać o odpowiedni ubiór dla niego. Czytałem tekst o czapkach, ciekawy, kilka złych czapek od razu wyrzucilismy
Dobromir_Przyjemski
greenhorn
 
Posty: 80
Rejestracja: 29 maja 2019, 10:28

Re: Wypad z dziećmi

Postautor: daga3ka » 17 sty 2020, 15:56

wszystko, kwestia, czy dzieciaki lubią morze czy góry, jest dużo fajnym przyjaznych miejsc dla dzieci, zarówno w lokalizacji bardziej mokrej, jak i tej górzystej. Albo np kolejkowo, czy inne przyjemności, Wrocław, i inne nasze polskie miasta mają dużo fajnych miejsc dla dzieci. Do wyboru do koloru, w zależności od długości wyjazdu.
daga3ka
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 17 sty 2020, 15:44

Re: Wypad z dziećmi

Postautor: kornelka09 » 10 lut 2020, 9:30

Poszukujesz dla siebie wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju plecaka, który spełni Twoje oczekiwania? Przy dzieciach to niesamowicie ważna rzecz. Warto także wybrać taką formę, która będzie najlepiej dopasowana. Polecam w takim wypadku https://dress-room.pl/ gdzie znajdziesz propozycje najwyższej jakości. :spoko:
Awatar użytkownika
kornelka09
greenhorn
 
Posty: 57
Rejestracja: 03 lut 2019, 21:36

Re: Wypad z dziećmi

Postautor: zmigi » 27 kwie 2020, 11:03

Jeśli dzieci mogą już samodzielnie jeździć na rowerze to polecam rodzinne wycieczki rowerowe. My regularnie wybieramy się w różne ciekawe miejsca w naszej okolicy. Trzeba tylko pamiętać o bezpieczeństwie, niezbędne są kaski rowerowe, odblaski i odpowiednie oświetlenie rowerowe.
zmigi
junior fellow
 
Posty: 211
Rejestracja: 23 kwie 2019, 6:20

Re: Wypad z dziećmi

Postautor: bozena99 » 27 kwie 2020, 15:02

Z dziecmi najlepiej pograc w puzzle na czas :) moje lubią układać puzzle :)
---
https://www.tvbogatynia.pl/firmy/10707, ... -dziewczyn :papa: :hura:
bozena99
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2020, 15:00

Re: Wypad z dziećmi

Postautor: monika082 » 28 lis 2020, 17:57

Warto zaplanować wakacyjny wyjazd wcześniej, na https://www.sailor.pl/pl/czarter-jachto ... ych-mazury jest ciekawa propozycja dotycząca czarteru jachtu na Mazurach - dla dzieci ale i każdego dorosłego fajna przygoda.
monika082
junior fellow
 
Posty: 365
Rejestracja: 24 paź 2016, 12:56

Re: Wypad z dziećmi

Postautor: jolkajola » 29 wrz 2021, 11:01

my byliśmy w poprzedni weekend z naszymi dziećmi w ZOO we Wrocławiu. Dobrze, że mój syn i jeździ konno i zawsze mamy w bagażniku vitopar fresh, neutralizator zapaszków, przydał się :d
jolkajola
greenhorn
 
Posty: 53
Rejestracja: 28 lip 2021, 10:36

Re: Wypad z dziećmi

Postautor: zmigi » 29 wrz 2021, 11:40

Ja pewnie jak każdy rodzi staram się organizować jakoś czas wolny dzieciom, żeby się za dużo nie nudziły. Ostatnio były na przykład na kursie jazda na deskorolce dla początkujących. Trwał tylko 2 czy 3 godziny ale spodobało im się i teraz często ćwiczą jazdę na deskorolce po szkole.
zmigi
junior fellow
 
Posty: 211
Rejestracja: 23 kwie 2019, 6:20


Re: Wypad z dziećmi

Postautor: vlord » 04 cze 2022, 23:39

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricatorjuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości