Wigilia firmowa

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Wigilia firmowa

Postautor: zeberka » 05 paź 2018, 21:31

Moi Kochani! Dostałam zadanie domowe i muszę znaleźć miejsce na wigilię naszej szkoły językowej (w Poznaniu). Przewidziana jest na ponad 70 osób. Zależy nam przede wszystkim na dobrym, tradycyjnym jedzeniu i przytulnym miejscu z klasą. Dobrze, żeby był to hotel, bo przewidujemy też nocleg. Czy ktoś korzystał już z jakiejś oferty lub był na podobnej imprezie w jakimś fajnym miejscu?
zeberka
greenhorn

Re: Wigilia firmowa

Postautor: mop » 06 paź 2018, 20:19

Cześć, większość poznańskich hoteli organizuje tego typu imprezy, wystarczy podzwonić i popytać o terminy. Tutaj podrzucam Ci stronę, na której masz nie tylko kontakt do różnych miejsc, ale i od razu przygotowaną ofertę na imprezy wigilijne ( www.salekonferencyjne.pl/wigilie-firmowe/ ). Możesz porównać sobie ceny i zakres i myślę, że coś uda Ci się coś z tego wybrać. Dużo tak ofert hoteli.
mop
newbie

Re: Wigilia firmowa

Postautor: zeberka » 07 paź 2018, 17:39

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź :) ogólnie cały weekend przeglądam Internet i szukam odpowiednich miejsc, ale prawie żadne nie mają jeszcze nic o ofercie wigilijnej lub informacje są jakiś stare :/ na tej stronie jest kilka miejsc, które wpadły mi w oko, zacznę dzwonić od jutra. Życz mi powodzenia ;)
zeberka
greenhorn