Prezent dla rocznego dziecka

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Re: Prezent dla rocznego dziecka

Postautor: aballo » 24 paź 2016, 8:33

grawer to wcale niezły pomysł.
mojemu chrześniakowi dałam swego czasu medalik właśnie z grawerunkiem na cienkim srebrnym łańcuszku. tylko że kupowałam osobno: medalik w Krakowie przy Małym Rynku, a łańcuszek tutaj, w Bigsun)
w głębi duszy o tym wiem
Awatar użytkownika
aballo
newbie

Postautor: koper13 » 24 paź 2016, 8:44

maksiu432 pisze:Może jakieś ubranka ? Zabawki to nie wiem czy dobry pomysł do rocznego dziecka...
Gadżety biurowe Poznań

Myślę że ubranka to troszkę bez sensu. Dzieci w tym wieku szybko rosną i za 6 miesięcy ubranko od Ciebie odejdzie w niepamięć.
Też sądzę że zabawki to jeszcze nie teraz. Coś z grawerem jest super sprawą :)
Obrazek - druk naklejek 3D
koper13
newbie

Postautor: guziol » 30 paź 2016, 16:54

Ja uważam, że dla takiego dziecka najlepszą opcją jest zestaw klocków dzięki którym uczy się kreatywnego myślenia i rozwija wyobraźnię budując różne budowle i kombinacje. Często korzystam w tym celu z oferty sklepu http://www.urwis.pl/klocki/klocki-lego/lego-creator gdzie jest bardzo duży wybór różnorodnych zestawów i to w korzystnych cenach.
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow

Postautor: Aliniajka » 31 paź 2016, 9:15

Może jakieś gry dla dzieci? Pewnie większość gości da mu zabawke, z której zaraz wyrośnie, a taka gra może zostać z nim na dluzej. http://www.ceneo.pl/Gry_dzieciece - tu jest całkiem fajny wybor, chociaż ja osobiście wole kupować w sklepie, bo ekspedientki zawsze doradza coś ciekawego, a jak same maja dzieciaczka, to już w ogóle ☺
Aliniajka
newbie

Postautor: Ryty » 28 kwie 2017, 20:22

Jest w sieci artykuł, gdzie znalazły się najlepsze propozycje. Oto link http://kochamczytac.pl/zabawka-na-preze ... maluszkow/. Naprawdę wybór trafny, w pełni popieram.
Ryty
junior fellow

Postautor: Fuzz » 16 sie 2018, 11:45

Jednym z praktycznych a na pewno użytecznych prezentów będzie np wózek spacerowy, co powiesz o takim modelu valco baby snap 4, moja znajoma coś takiego nie dawno dostałą w prezencie i bardzo jest zadowolona z takiej opcji. Wózek sprawdza się praktycznie w każdym terenie.
Fuzz
junior fellow

Postautor: angielskinaplus » 30 sie 2018, 13:05

Dla dziecka w tym wieku, wydaje mi się że przydadzą się bardziej praktyczne prezenty, mowa tutaj o np foteliku samochodowym. Co powiedz o takim modelu cybex pallas s-fix. Sama chętnie taki kupiłabym dla swojego dziecka, bo stary mamy już wyeksploatowany.
angielskinaplus
greenhorn

Postautor: Jasko » 09 wrz 2018, 13:32

jeśli szukasz coś innego niż zabawki to zobacz tu http://tuprezenty.pl/prezent-na-roczek-nie-zabawka/ masz tam kilka oryginalnych propozycji. Osobiście lobię takie z grawerem - zostaje na lata
Jasko
newbie

Postautor: Adamila021 » 11 wrz 2018, 19:39

Rok to już jest taki wiek od którego można kupować klocki Lego :) Na stronie Nodik.pl są klocki lego dla dzieci od 12 miesiąca życia ;) Nie wiedziałam w sumie, że można kupować tak małym dzieciom klocki, ale wiadomo że też muszą być odpowiedniej wielkości. Mój mąż jest fanem takich klocków, z tego co wiem to są nawet specjalne fora poświęconej tej tematyce. Myślę, że zarazi tym naszego syna, nie ma chyba innej na too opcji:D
Adamila021
greenhorn

Postautor: zeberka » 09 paź 2018, 17:13

Bardzo fajnym gadżetem jest też bestway wanienka. Szczególnie przyda się rodzicom, którzy podróżują, bo w podróży kąpanie dziecka nie zawsze jest łatwym zadaniem. Warto zapoznać się bliżej z tematem i wziąć pod uwagę jej zakup.
zeberka
greenhorn