Nowoczesne fotele

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Nowoczesne fotele

Postautor: Captiwka » 16 sty 2017, 10:04

Szukacie nowoczesnych foteli, które będą wygodne oraz ładnie zaprezentują się w waszym pomieszczeniu?
Skorzystajcie z tej oferty https://www.krzesloteka.pl/kategoria-produktu/fotele-nowoczesne
Atrakcyjna cena, komfort gwarantowany i super wygląd.
Captiwka
newbie
 
Posty: 12
Rejestracja: 14 paź 2016, 20:03


Re: Nowoczesne fotele

Postautor: trustme12 » 21 wrz 2018, 19:42

Ja kupuje na https://dotd.pl/21-fotele i polecam każdemu :) Moim zdaniem, sam pięknie zrobiony salon nie da tyle uroku co wyjątkowe meble :) Warto więc poświęcić troszkę więcej czasu na poszukiwaniach odpowiednich mebli. Nie żałuję żadnej złotówki wydanej na wyposażenie mojego mieszkania. Mina moim znajomych, którzy mnie odwiedzają wynagradza mi wszystko :D
Awatar użytkownika
trustme12
newbie
 
Posty: 16
Rejestracja: 09 paź 2013, 19:23

Re: Nowoczesne fotele

Postautor: bluegreen » 11 paź 2018, 11:27

Znam kilka miejsc w sieci, gdzie kupicie nowoczesne fotele. Sama jakiś czas temu takowych poszukiwałam, przeglądając strony takie jak ta: http://meble-stoly-krzesla.com.pl/
Dla mnie nowoczesny fotel, to taki który ma różne funkcje, można go na przykład rozkładać, jest odpowiednio wyprofilowany, jest wygodny, mięciutki. Aż marzy się, aby po całym dniu pracy,w nim odpocząć.
bluegreen
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 04 mar 2013, 13:27

Re: Nowoczesne fotele

Postautor: olaff884 » 05 lis 2018, 15:23

Nowocześnie wyglądają fotele w minimalistycznym designie i stonowanej kolorystyce, jak te https://www.edinos.pl/fotele-obrotowe-popiel w kolorze popiel - poza designem wyróżniają się też świetnie wyprofilowanym oparciem.
olaff884
newbie
 
Posty: 35
Rejestracja: 09 lip 2016, 11:53

Re: Nowoczesne fotele

Postautor: gg83 » 25 lis 2018, 20:48

Pamiętajcie, że fotel musi być przede wszystkim wygodny. Moje zdanie jest takie, że jakość jest najważniejsza. Poza tym warto inwestować w nowoczesne, ale bardzo oryginalne rozwiązanie. Fotel może być ciekawą ozdobą. Tutaj https://zona-design.pl sobie zerknijcie. Teraz modne są fotele w kontrastowych kolorach.
gg83
junior fellow
 
Posty: 318
Rejestracja: 01 gru 2015, 0:22

Re: Nowoczesne fotele

Postautor: Dobromir_Przyjemski » 12 wrz 2019, 8:59

A ja w biurze mam stary, styrany już fotel, ale jest tak wygodny jak żaden inny i na pewno jeszcze długo go nie zmienię.
Dobromir_Przyjemski
greenhorn
 
Posty: 80
Rejestracja: 29 maja 2019, 10:28

Re: Nowoczesne fotele

Postautor: Lwiątko91 » 12 wrz 2019, 12:17

Jeśli szukasz ciekawych propozycji na fotele biurowe, z pewnością asortyment sklepu https://meblowa1.pl/ Cię zainteresuje.
Lwiątko91
junior fellow
 
Posty: 158
Rejestracja: 22 gru 2016, 11:03

Re: Nowoczesne fotele

Postautor: herman.salma » 13 wrz 2019, 11:16

Również szukam nowoczesnych mebli i foteli do nowego mieszkania.
Awatar użytkownika
herman.salma
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 13 wrz 2019, 11:04

Re: Nowoczesne fotele

Postautor: kristoffer69 » 14 paź 2019, 16:44

Skoro jesteśmy przy nowoczesnych meblach jestem ciekawa co sądzicie o meblach gamingowych z PRO-GAMER. Czy ktoś z Was miał okazje zamówić od nich fotel lub biurko? Zastanawiam się, czy nie urządzić własnego gabinetu właśnie w takim e-sportowym stylu :spoko:
Awatar użytkownika
kristoffer69
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 14 paź 2019, 16:41

Re: Nowoczesne fotele

Postautor: phoebe.hammes » 14 paź 2019, 17:20

Dzięki za polecenie, na pewno zapiszę sobie link.
Awatar użytkownika
phoebe.hammes
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 14 paź 2019, 17:14

Re: Nowoczesne fotele

Postautor: Lwiątko91 » 15 paź 2019, 10:27

Ja zawsze celuję w takie meble, które później będzie łatwo przenieść. Najczęściej na listach firm przeprowadzkowych są podane ceny za różne gabaryty. Patrzę później na taki fotel i sprawdzam, czy mieści się w ich normie. Wygląd jest dla mnie drugorzędny.
Lwiątko91
junior fellow
 
Posty: 158
Rejestracja: 22 gru 2016, 11:03

Re: Nowoczesne fotele

Postautor: rocio28 » 03 gru 2019, 22:50

Można sądzić, że foteli już się teraz tak dużo nie produkuje a zwłaszcza nowoczesnych, ale prawda jest taka, że tworzone krzesła są robione na wzór foteli i do tego oparte są na tych staropolskich modelach. Znalazłam taki sklep, gdzie są naprawdę bardzo stylowe fotele https://www.impresje24.pl/pol_m_Meble_Fotele-109.html i myślę, że mają w sobie bardzo dużo takiego odświeżonego, nowoczesnego charakteru :D
Awatar użytkownika
rocio28
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 03 gru 2019, 22:47


Re: Nowoczesne fotele

Postautor: status » 24 cze 2021, 10:42

a możecie wiecie jak urządzić wnętrze w stylu vintage? MAcie jakieś sprawdzone patenty? Może sklepy, które oferują meble w tym klimacie albo dodatki?
status
junior fellow
 
Posty: 137
Rejestracja: 16 cze 2021, 9:29

Re: Nowoczesne fotele

Postautor: erin12 » 30 cze 2021, 17:55

Fotel w salonie? Koniecznie! Dwa przy kanapie jako element zestawu wypoczynkowego i lekko na uboczu wygodny fotel do czytania . A przy nim jeszcze koniecznie lampa, co do samego fotelu to na https://www.sfmeble.pl/inspiration/marz ... propozycje zobaczcie jaki warto kupić, na co zwracać uwagę. Jak dużo czytacie to na pewno będziecie korzystać.
erin12
greenhorn
 
Posty: 70
Rejestracja: 20 lis 2020, 17:59


Re: Nowoczesne fotele

Postautor: vlord » 01 cze 2022, 15:08

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricatorjuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości