Forbo rozwiązania podłogowe

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Forbo rozwiązania podłogowe

Postautor: racio » 14 wrz 2018, 19:43

Forbo rozwiązania podłogowe

Wykładzina dywanowa swoim wyglądem i strukturą przypomina dywan. Stworzona jest z identycznych materiałów (np. sztucznych lub naturalnych włókien). Wykładzinę montuje się zazwyczaj na całej szerokości podłogi pomieszczenia. Dzięki dywanowemu pokryciu podłogi nie tylko świetnie izolujemy ciepło, ale także dźwięk.
racio
greenhorn
 
Posty: 57
Rejestracja: 25 wrz 2016, 20:49


Re: Forbo rozwiązania podłogowe

Postautor: muchasty » 05 lis 2018, 14:42

A w zakresie ogrzewania polecam fundamentowe płyty grzewcze od http://termico.info/ - dla mnie świetna sprawa jeśli chodzi o nowoczesne fundamenty z funkcją ogrzewania. Świetna sprawa, szczególnie dla tych, którzy cenią sobie nowoczesność i ekologię.
muchasty
greenhorn
 
Posty: 74
Rejestracja: 02 sty 2015, 15:07


Re: Forbo rozwiązania podłogowe

Postautor: lozora123 » 01 kwie 2020, 9:15

ja mam podłogi z kafelek, mam tez panele i dywany, najgorsze jest sprzątanie tego wszystkiego, naprawdę, dlatego ja mam roombę, bo dzięki niej widze, ze wszystko mam super odkurzone, zwłaszcza jak maci zwierzaki to jest to robot idealny
lozora123
junior fellow
 
Posty: 221
Rejestracja: 23 lut 2017, 18:09

Re: Forbo rozwiązania podłogowe

Postautor: Anton2623 » 01 kwie 2020, 14:40

Ja w domu postawiłem na szlifowany beton. Wygląda to świetnie i nie musiałem inwestować w żaden system podłogowy. Oszczędności spore a efekt jak w lofice. Cała podłoga jest jednakowa co powoduje optyczne powiększenie powierzchni. I moje 80 metrów na parterze wygląda jak 120 :)
Anton2623
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 26 lip 2019, 17:02

Re: Forbo rozwiązania podłogowe

Postautor: Robert7979 » 13 lip 2020, 19:05

Ciekawe realizacje posadzek żywicznych znajdziecie na https://remont.biz.pl/posadzki-zywiczne/
Robert7979
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 13 lip 2020, 18:29

Re: Forbo rozwiązania podłogowe

Postautor: lozora123 » 23 sty 2021, 17:44

to wszystko zalęzy czego potrzebujecie :) ja osobiscie lubilam remontować swoje mieszkanie, ale teraz jak się zaczeliśmy budowac to zainwestowałam w najlepszy beton trzebina https://www.godelbeton.pl/ Mają najlepszy i najbardziej solidny materiał
lozora123
junior fellow
 
Posty: 221
Rejestracja: 23 lut 2017, 18:09

Re: Forbo rozwiązania podłogowe

Postautor: Krzyszunio » 16 kwie 2021, 16:51

Na dobrą sprawę ja jeszcze mogę dodać, że bardzo fajnym rozwiązaniem jest posiadanie wycieraczek systemowych. W moim przypadku doskonale sprawdza się wycieraczka z firmy https://www.alumatex.pl/ i wiem doskonale, że ten wybór jest oczywiście właściwy.
Krzyszunio
junior fellow
 
Posty: 458
Rejestracja: 21 lut 2021, 11:58

Re: Forbo rozwiązania podłogowe

Postautor: amelkaaa » 15 maja 2021, 18:16

Jednym słowem można rzec, a nawet trzeba - kto, co woli ;). Ja tam zdecydowanie lubię wnętrza eleganckie. Takie, które oddają ciepło, komfort. Dlatego teraz chce zastosować do większości wnętrz panele i do ich wykończenia zastosuje, takie https://przypodlogowe.pl/listwy-przypod ... ,c172.html listwy przypodłogowe i wszystko będzie według mnie pięknie wyglądać.
amelkaaa
junior fellow
 
Posty: 388
Rejestracja: 28 lut 2019, 16:20

Re: Forbo rozwiązania podłogowe

Postautor: monika49 » 25 maja 2021, 15:36

Generalnie, aby podłoga się dłużej zachowała to istotne jest to, aby była ona czyszczona i myta dobrym sprzętem. Warto sprawdzić np. https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/szcz ... iczne/4761 bo są tam bardzo dobre mopy, ścierki, a nawet mopy parowe.
monika49
junior fellow
 
Posty: 232
Rejestracja: 20 sty 2017, 12:33

Re: Forbo rozwiązania podłogowe

Postautor: Krzyszunio » 27 maja 2021, 16:09

Także całkiem niedawno miałem taki dylemat i w sumie udało mi się już do końca urządzić moją sypialnię. Jestem zdania, że bardzo fajnie, że przeczytałem wpis https://twojdom24.pl/modny-dywan-do-syp ... zie-kupic/ gdyż posiadanie modnego dywanu w sypialni na pewno jest pożądane.
Krzyszunio
junior fellow
 
Posty: 458
Rejestracja: 21 lut 2021, 11:58

Re: Forbo rozwiązania podłogowe

Postautor: Krzyszunio » 25 lut 2022, 17:26

Kiedy jeszcze chodzi o te kwestie to ja jestem zdania, że na pewno fajnym rozwiązaniem jest posiadanie kolorowych dywanów w naszych wnętrzach. Zdecydowanie właśnie na tej stronie bardzo fajnie opisano kwestię o tym jak taki kolorowy dywan dobrać do danego pomieszczenia.
Krzyszunio
junior fellow
 
Posty: 458
Rejestracja: 21 lut 2021, 11:58

Re: Forbo rozwiązania podłogowe

Postautor: racio » 31 mar 2022, 19:57


Wykładzina dywanowa swoim wyglądem i strukturą przypomina dywan. Stworzona jest z identycznych materiałów (np. sztucznych lub naturalnych włókien). Wykładzinę montuje się zazwyczaj na całej szerokości podłogi pomieszczenia. Dzięki dywanowemu pokryciu podłogi nie tylko świetnie izolujemy ciepło, ale także dźwięk.
Nawiązując jeszcze do tego, zwróciłbym uwagę, że możemy mieć dowolny wzór czy kolor wykładziny. Co tylko zechcemy jeśli zlecimy to zadanie odpowiedniej firmie jak https://www.forbo.com/flooring/pl-pl/
racio
greenhorn
 
Posty: 57
Rejestracja: 25 wrz 2016, 20:49


Re: Forbo rozwiązania podłogowe

Postautor: vlord » 31 maja 2022, 16:43

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricatorjuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości