antena satelitarna

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

antena satelitarna

Postautor: magda2014 » 20 lis 2018, 21:47

ostatnio popsuła nam się antena satelitarna i trzeba kupić nową. Niestety nie jestem ekspertką w tej sprawie i potrzebowałabym małej porady czym należy się kierować przy zakupie?
Znalazłam sobie kilka modeli w sklepie internetowym Eltrox (https://www.eltrox.pl/tv-i-multimedia/t ... nteny.html) ale nadal nie wiem który z nich ma kupić. Proszę mi napisać jak wielkie znaczenie jeśli chodzi o odbiór sygnału ma wielkość talerza satelitarnego? Antena ma wisieć na balkonie więc fajnie by było żeby w jak najmniejszym stopniu zasłaniała widok.
Zauważyłam, że oprócz wielkości talerza różnią się też średnicą masztu? Co to jest zysk energetyczny?
magda2014
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 25 paź 2016, 21:18



Re: antena satelitarna

Postautor: lozora123 » 23 sie 2020, 23:09

Najlepiej to raczej do serwisu dzwonić, a jak chcesz jeszcze zmienić pakiet, to na http://panwybierak.pl sobie ogarnij, zobaczysz jak to fajnie działa :)
lozora123
junior fellow
 
Posty: 221
Rejestracja: 23 lut 2017, 18:09

Re: antena satelitarna

Postautor: nehasharma » 24 sie 2020, 4:57

I am happy to be here and read this wonderful article you have shared lots of valuable information with us, keep posting more blogs like this.
http://www.enjoymumbailife.com/
nehasharma
newbie
 
Posty: 36
Rejestracja: 30 kwie 2020, 8:42

Re: antena satelitarna

Postautor: oksana47 » 10 mar 2021, 19:13

Teraz już nikt nie korzysta z anten, skoro można mieć telewizję przez internet. Niezłą ofertę ma platforma WP Pilot, która oferuje 100 kanałów z Polski i zagranicy. Nie ma umowy długoterminowej, a kanały są w jakości Full HD. Można tam obejrzeć wywiad Meghan Markle i Harry'ego z Oprah Winfrey o rodzinie królewskiej. Temat wywołał burzę. Szczegóły tutaj https://pilot.wp.pl/landing-page/starte ... senna_2021 .
oksana47
newbie
 
Posty: 18
Rejestracja: 04 cze 2020, 18:51

Re: antena satelitarna

Postautor: amelkaaa » 15 cze 2021, 11:52

Natomiast ja postanowiłam teraz nawiązać współpracę z firmą link KOBA. Oni właśnie oferują telewizję cyfrową oraz świetny internet, także można zaopatrzyć się w same rozmaitości. Najważniejsze jest jakość ich usług, która jest wysoka. Nie musimy martwić się, że coś będzie źle działać - czy coś....
amelkaaa
junior fellow
 
Posty: 388
Rejestracja: 28 lut 2019, 16:20

Re: antena satelitarna

Postautor: erin12 » 19 sie 2021, 20:15

Ja tak jak i internet mam telewizję z https://fiberlink.pl/ . Na terenie Małopolski najlepszy operator działający w branży telekomunikacyjnej. Mają wieloletnie doświadczenie, przesyłają dane bez zakłóceń, bez ograniczeń. Naprawdę warto zapoznać się z ich ofertą jeśli mieszkacie na tym terenie.
erin12
greenhorn
 
Posty: 70
Rejestracja: 20 lis 2020, 17:59


Re: antena satelitarna

Postautor: vlord » 31 maja 2022, 1:27

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości