Usługi Poczty Polskiej

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Usługi Poczty Polskiej

Postautor: pasetta » 31 sty 2019, 23:12

Z jakich usług Poczty Polskiej korzystacie? Oni nie tylko oferują usługi listowe i paczkowe, można również nadawać tanie palety Poczty Polskiej, nawet do 1000 kg na takiej jednej, wiedzieliście o tym? ja byłam zaskoczona, nie spodziewałam się, że poczta działa na zasadach jak kurierzy :)
pasetta
junior fellow
 
Posty: 227
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:43


Re: Usługi Poczty Polskiej

Postautor: dorka8 » 03 lut 2019, 7:34

Ostatnio wysyłałam kartki świąteczne 14 grudnia. Na 6 wysłanych doszły tylko dwie na święta. Reszta zaginęła a mamy już luty. Do tego w jednej były bilety na saunę za 300 zł. Czyli ktoś sobie wziął. Reklamacji oczywiście nie przyjmują, nawet jak się ma potwierdzenie nadania. Najśmieszniejsze jest monitorowanie listów przez internet. Płaci się za to a potem oni sami nie wiedzą gdzie jest przesyłka.
Dla mnie całą tą pocztę powinni jak najszybciej zamknąć.
Obecnie już 36 dni czekam na odpowiedź w sprawie reklamacji.
Poczta Polska Telekomunikacja i Orange to jedno wielkie bagno.
dorka8
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 15 paź 2016, 17:27


Re: Usługi Poczty Polskiej

Postautor: fetuz » 21 kwie 2020, 22:05

Jak dla mnie to tani kurier łowicz https://www.spakuj-wyslij.pl/tani-kurier-lowicz/ jest lepszym rozwiązaniem. Przesyłki można nadać w dowolnej , wybranej przez nas formie, czy to online za pośrednictwem kuriera albo w punkcie czy paczkomacie. W dodatku usługi są bardzo tanie dlatego sporo osób z nich korzysta
fetuz
junior fellow
 
Posty: 299
Rejestracja: 16 lut 2016, 0:32

Re: Usługi Poczty Polskiej

Postautor: luna90 » 24 lis 2020, 13:28

Powiem wam, że zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie wspołpraca z firmą kurierską, np sendit - sama korzystam z ich oferty i nie mam żadnych zastrzezeń. Poza tym, oferują integrację z allegro. Na tej stronie https://www.sendit.pl/blog/jak-zintegro ... -sendit-pl jest wszystko bardzo dokładnie opisane, zerknijcie.
luna90
greenhorn
 
Posty: 96
Rejestracja: 20 kwie 2020, 11:10

Re: Usługi Poczty Polskiej

Postautor: erin12 » 23 lip 2021, 11:21

Przeraża mnie, że wysyłka paczek pocztą tyle kosztuje. Wydaje mi się, że zdecydowanie bardziej opłaca się zamówić kuriera i tak nadawać paczki, nawet przecież nie trzeba wychodzić z domu tylko może on odebrać je z podanego adresu. Tylko podstawa dobrze zapakować. Mocne kartony pięciowarstwowe do tego celu mnie się przydają, jeśli paczka idzie za granicę to musi pokonać wiele kilometrów i zarówno ja jak i adresat chcemy mieć pewność, że dotrze w odpowiednim stanie na miejsce. Szczególnie jak jest w niej wartościowy towar.
erin12
greenhorn
 
Posty: 70
Rejestracja: 20 lis 2020, 17:59


Re: Usługi Poczty Polskiej

Postautor: vlord » 04 cze 2022, 17:50

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości