Rozmowa kwalifikacyjna po angielsku?

Ty odrabiasz, my sprawdzamy.

Rozmowa kwalifikacyjna po angielsku?

Postautor: julala » 13 mar 2017, 22:11

No właśnie, okazuje się że przyjdzie mi byc uczestnikiem takiej rozmowy. Ja staram sie o pracę, firma jest rzeczywiście z UK. Zastanawiam się jak się dobrze do tego przygotować, co zrobić by dobrze wypaść? Czy Anglicy (bo wszystko wskazuje na to, że to oni będą ze mną rozmawiać) też zwracają uwagę na strój jak Polacy? Jak powinnam się ubrać wobec tego (jeśli tak jest) Wszystkie wskazówki są mile widziane. Do tej pory pracowałam w agencji kreatywnej i nie obowiązywał tam sztywny dress code. Czy tego rodzaju sukienka jak poniżej będzie dość elegancka?
Obrazek
fot. https://eyeforfashion.pl/pl/odziez/suki ... -biznesowe
Mam bardzo podobną i to jedno z niewielu moich eleganckich ubrań. Będę wdzięczna za opinię!
julala
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 01 lis 2016, 16:21


Re: Rozmowa kwalifikacyjna po angielsku?

Postautor: Ryty » 29 sty 2019, 22:10

Sukienka gustowna, ale jaką kurtkę do niej założyć. Te są teraz na czasie http://urokliwynet.pl/kurtka-pikowana-z ... -zimowych/ .Na rozmowę wystarczy może spódnica i bluzka? :)
Ryty
junior fellow
 
Posty: 199
Rejestracja: 02 cze 2016, 15:11

Re: Rozmowa kwalifikacyjna po angielsku?

Postautor: mariolachrabaszcz » 06 lut 2019, 16:24

Dokladnie!
mariolachrabaszcz
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 06 lut 2019, 16:16

Re: Rozmowa kwalifikacyjna po angielsku?

Postautor: Josicka » 26 lut 2019, 15:20

Pamiętam jak ja byłam przed swoją pierwszą rozmową kwalifikacyjną... To było dla mnie bardzo stresujące. Na dodatek to, że odbywała się ona po angielsku jeszcze bardziej mnie stresowało. W internecie zaczęłam czytać różne porady, dzięki którym będę w stanie przygotować się do rozmowy o pracę. Tak naprawdę jedynym artykułem, który według mnie jest wart przeczytania to ten - https://mojetychy.pl/is,jak-przygotowac ... 09998.html. Tobie również polecam go przeczytać i chociaż niektóre metody zastosować przed swoją własną rozmową.
Josicka
greenhorn
 
Posty: 72
Rejestracja: 14 lut 2019, 12:19



Re: Rozmowa kwalifikacyjna po angielsku?

Postautor: vlord » 05 cze 2022, 14:10

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricatorjuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości