pierwsze URODZINY dziecka

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

pierwsze URODZINY dziecka

Postautor: santamadonna » 06 sty 2016, 19:04

Witam:) Zbliżają się pierwsze urodziny mojej chrześniaczki i nie wiem jak je zorganizować, co podać ,jakie zabawy, itp. Chce żeby było wyjątkowo;):)Bo to pierwsza moja chrześniaczka więc nie mam doświadczenia. Myślałam o zabawie gdy kładzie się różaniec, pieniążek, chlebek, książkę i kieliszek. Układa się tak by dziecko miało do nich taki sam dostęp po czym usadawia się dzieciątko i patrzy co wybierze. Interpretacja to dzieło wyobraźni , bądź też zrobić prezentacje zdjęć malucha ...co wy na to. Podzielcie się swoimi doświadczeniami:)
santamadonna
newbie

Re: pierwsze URODZINY dziecka

Postautor: candy87 » 02 lut 2016, 13:50

u nas nie wyprawialiśmy, żadnych tego typu zabaw, bo to chyba większa frajda dla dorosłych . Kupiłam za to śliczne dekoracje na roczek i kolorowe baloniki, którymi dzieciaki się bardzo ładnie bawiły i na zdjęciach ładnie wszystko powychodziło . Do tego oczywiście jedzonko i torcik z masy marcepanowej mmniam
candy87
newbie

Postautor: piotrek5467 » 28 mar 2016, 21:37

Wiesz są firmy, które mogą zorganizować takie urodziny np. http://www.dat.edu.pl/urodziny-dla-dzieci/ Chociaż dla tak małego dziecka, to będzie raczej zabawa dla dorosłych niż dzieci.
piotrek5467
greenhorn

Postautor: anli » 18 sie 2016, 7:37

Nie możesz też zapomnieć o prezencie. Może jakiś sorter? Wydaje mi się, że dla dzieciaków w tym wieku to najlepsza zabawka. Tutaj: http://www.urwis.pl/dla-najmlodszych/sortery masz ich największy wybór. Ja najczęściej zabawki zamawiam w sklepie online Urwis, bo mają ich duży wybór w niskich cenach.
anli
junior fellow

Postautor: Fuzz » 05 wrz 2017, 14:02

Ja bym proponowała poszukać jakiejś fajnej sali zabaw i tam zorganizować urodziny dziecku. Słyszałam, że w http://incaplay.pl/ można kompleksowo zorganizować taką imprezę i dla dzieci i dla bliskich. Warto zerknąć. To lepsze niż nie jeden prezent:) Przynajmniej tak mówią moje chrześnice ;)
Fuzz
junior fellow

Postautor: Adamila021 » 06 wrz 2017, 14:04

Trzeba to uczcić jakiś pieknym tortem :) Mysle ze sami mozecie taki przyrzadzic, ja to zrobilam bez zadnych problemow dzieki dekoracjom i akcoesoriom cukierniczym ze sklepu Sklep Savpol.pl. Polecam tam zajrzeć przed planowaniem takich wypiekow
Adamila021
greenhorn

Postautor: Laura_682 » 11 wrz 2017, 10:56

Takie dziecko i tak jest na tyle małe, że nie wie co się dzieje, więc jak urządzanie przyjęcia to tylko dla dorosłych.
Laura_682
junior fellow

Postautor: wotciarz » 23 wrz 2017, 11:36

Faktycznie impreza to raczej dla dorosłych a nie dla dzieci ale dziecku jakiś prezent trzeba kupić. Takiemu maluchowi to nie wiele potrzeba. Fajnym pomysłem jest np hustawka czy bujaczek. Duży wybór takich artykułów znajdziecie na stronie Młodziakowo https://mlodziakowo.pl/c/113/hustawki.html . Ewentualnie można rozważyc jakies zabawki edukacyjne.
wotciarz
junior fellow

Postautor: candy6 » 22 lut 2018, 14:56

Jeśli szukasz idealnego upominku, to zajrzyj do sklepu https://achdzieciaki.pl/dla-niemowlat-138 , gdzie znajdziesz bogaty wybór prezentów i zabawek dla maluchów. Zapewnią im one znakomitą zabawę, ale też będą wspierać ich rozwój. Oczywiście wszystko jest w 100% bezpieczne i poparte atestami producenta. W trosce o małego człowieczka :D
candy6
greenhorn

Postautor: magda2014 » 23 lut 2018, 18:22

Witam:) Zbliżają się pierwsze urodziny mojej chrześniaczki i nie wiem jak je zorganizować, co podać ,jakie zabawy, itp. Chce żeby było wyjątkowo;):)Bo to pierwsza moja chrześniaczka więc nie mam doświadczenia. Myślałam o zabawie gdy kładzie się różaniec, pieniążek, chlebek, książkę i kieliszek. Układa się tak by dziecko miało do nich taki sam dostęp po czym usadawia się dzieciątko i patrzy co wybierze. Interpretacja to dzieło wyobraźni , bądź też zrobić prezentacje zdjęć malucha ...co wy na to. Podzielcie się swoimi doświadczeniami:)
to jest strasznie głupa zabawa i myślałam, że rodzice od dawna tak nie robią
magda2014
newbie

Postautor: tatwoj12 » 26 cze 2018, 19:18

co do tortu to dla osób z Warszawy polecam tort z cukierni Sweet Home na madalińskiego. jest robiony na naturalnych skladnikach ;)
tatwoj12
newbie

Postautor: Kassia340 » 27 sie 2018, 11:31

Jeśli szukacie jakieś zabawy dla swojego dziecka na pierwsze urodziny to polecam korona księżniczki bądź korona małego księcia jest to młody mężczyzna ! Mega zabawa gwarantowana :)
Kassia340
junior fellow

Postautor: Laura_682 » 28 sie 2018, 6:49

Na pewno bardzo dobrze sprawdza się klasyczne zabawki typu lalki, misie, ewentualnie jakieś książeczki dla maluszków.
Laura_682
junior fellow

Postautor: angielskinaplus » 28 sie 2018, 14:26

Na roczek to raczej kupuje się jakieś praktyczne prezenty, bo z zabawkami to każdy wie jak jest, po krótkim czasie idą w odstawkę. Jedną z ciekawych propozycji będzie np zestaw mebli dla dziecka, co powiesz o takim modelu mebli dla dziecka klupś sofie. Rodzice na pewno będą zadowoleni z takiej opcji a tym samym będziesz mógł ich chociaż trochę odciążyć.
angielskinaplus
greenhorn

Postautor: Ryty » 29 sie 2018, 15:09

Fotelik do auta byłby fajnym prezentem.
Ryty
junior fellow

Postautor: Jamila » 11 lut 2019, 11:08

Można czasami zorganizować urodziny dziecka już na sali, w której planujemy odbyć komunię :)
Tak myślałam nad http://www.rozdroze.pl/ , świetna sala, ceny niskie, także możecie tam zadzwonić, dowiedzieć się jak wygląda zorganizowanie takiej mniejszej uroczystości, chociaż może i większej.. wszystko zależy od tego ile osób chcecie zaprosić.
Jamila
greenhorn

Postautor: targówka » 25 lut 2019, 21:13

Jeśli chcemy to można zorganizować jakieś małe przyjęcie, dziecko raczej nie będzie nic nie rozumiało ale chociaż będziemy mieli pamiątkę jak uwiecznimy wszystko na zdjęciach i filmie. Dlatego zaprośmy gości, coś dobrego zróbmy do jedzenia i obowiązkowo musi się znaleźć sporo różnych baloników i może konfetti, talerzyki i słomki, ale to na https://godanparty.pl/ spokojnie można dostać bez wychodzenia z domu
targówka
newbie

Postautor: mop » 12 kwie 2019, 10:43

Wiem, że to trochę wcześnie ale może jakieś zabawki albo gry edukacyjne? Na stronie księgarni edukacyjnej https://www.eduksiegarnia.pl/ znajdziesz też bardzo wiele różnych książek edukacyjnych. Nawet jeśli nie przydadzą się w danym momencie życia to na pewno okażą się praktyczne jak dziecko trochę podrośnie.
mop
junior fellow

Postautor: coco2 » 15 kwie 2019, 20:29

Pierwsze urodziny to poważna impreza dlatego dobór idealnego prezentu jest bardzo istotny, na początek warto znaleźć sklep dziecięcy, gdzie bez problemu pomogą Ci znaleźć coś dobrego. Ja tak zazwyczaj robię, zdaje się na ekspedientki, które mają o niebo większe doświadczenie w temacie niż ja.
coco2
newbie