Depilacja laserowa w Gdyni czy warto

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Depilacja laserowa w Gdyni czy warto

Postautor: kasia24o » 31 lip 2018, 6:49

Zastanawiam się nad zabiegiem depilacji laserowej, podobno są różnego rodzaju lasery o różnej skuteczności. No właśnie jak to jest, czy wystarczy jeden zabieg by na dobre pozbyć się owłosienia? Podobno by osiągnąć pożądany efekt trzeba umawiać się na całą serię zabiegów? Może któraś z Pań miała wykonywany taki zabieg i mogłaby się podzielić doświadczeniami?

i polecicie jakieś miejsce?
Awatar użytkownika
kasia24o
greenhorn
 
Posty: 78
Rejestracja: 31 paź 2014, 10:43


Re: Depilacja laserowa w Gdyni czy warto

Postautor: nataliagli » 31 lip 2018, 7:58

W Gdyni zapisz się tutaj:
Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Rejestracja: +48 791 600 607

A dlatego,że mają tam obecnie najlepszy i najskuteczniejeszy laser Vectus,który w przeciwieństwie do wielu innych zabiegów daje trwałe efekty:
https://vectusgdynia.pl/laser-vectus-vs-inny-laser/

Nie polecam natomiast ipl bo nie jest to laesr ale depilacja swiatłem.
Awatar użytkownika
nataliagli
greenhorn
 
Posty: 52
Rejestracja: 04 kwie 2016, 5:34

Re: Depilacja laserowa w Gdyni czy warto

Postautor: fetuz » 04 gru 2018, 0:19

To zależy jaki salon i sposób depilacji wybierzesz. Ja ogólnie z depilacji laserem diodowym nie byłam zadowolona bo strasznie mnie bolało i po 3 miesiącach zaczęły mi włoski rosnąc na nowo :/ W końcu kumpelka mi poleciła epilację laserem shr w Care Medica i na nią się zdecydowałam bo zależało mi na tym aby nie musieć pilnować stanu owłosienia swoich nóg :D 4 zabiegi i nózki gładkie, zabieg nie był tak bolesny bo to ich urządzenia ma taką nakładkę chłodzącą. Jak na razie 5 miesiąc po epilacji i włosków ani widu.
fetuz
junior fellow
 
Posty: 299
Rejestracja: 16 lut 2016, 0:32

Re: Depilacja laserowa w Gdyni czy warto

Postautor: suyenu » 05 gru 2018, 12:30

Beginning Oct. 8, metropcs pay becomes Metro by T-Mobile, reflecting not only that the prepaid carrier has been owned by the nation’s No. 3 wireless provider.
suyenu
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 05 gru 2018, 12:24

Re: Depilacja laserowa w Gdyni czy warto

Postautor: mikuska » 08 lut 2019, 14:04

jeden zabieg nie wystarczy nigdy, ale dzieki nowoczesnym laserom mozesz je ograniczyc do minimum. W Bienkowscy Clinic masz specjalne lasery https://bienkowscyclinic.pl/cele-leczen ... wlosienie/ ktore sprawdzaja np poziom melatoniny we wloskach i moga je skuteczniej oslabiac. Ja bylam bardzo zadowolona z zabiegow, ktore tam przeprowadzalam na lydkach, w porownaniu do pach, ktore depilowalam gdzie indziej i troche wczesniej bylo to o wiele skuteczniejsze
mikuska
junior fellow
 
Posty: 120
Rejestracja: 07 lut 2019, 14:27

Re: Depilacja laserowa w Gdyni czy warto

Postautor: Dumka222 » 17 lut 2019, 17:19

Ja ogólnie depilację laserową bardzo polecam, bo efekt jest super, nogi gładkie nie trzeba co dwa dni golić. Teraz się znowu na bikini do Kliniki Miracki zapisałam - https://klinikamiracki.pl/depilacja-laserowa-thunder/ to to samo miejsce w którym robiłam nogi. Bardzo miła atmosfera tam no i najlepsi specjaliści
Dumka222
junior fellow
 
Posty: 120
Rejestracja: 06 lut 2019, 19:00

Re: Depilacja laserowa w Gdyni czy warto

Postautor: pieknyolek » 12 wrz 2019, 12:47

Bardzo polecam klinikę https://www.och-beauty.pl w której oferują profesjonalną depilację woskiem: https://www.och-beauty.pl/oferta/depila ... wa-ochota/
pieknyolek
junior fellow
 
Posty: 193
Rejestracja: 18 mar 2019, 9:19

Re: Depilacja laserowa w Gdyni czy warto

Postautor: herman.salma » 13 wrz 2019, 11:13

Czy jest to zabieg bolesny?
Awatar użytkownika
herman.salma
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 13 wrz 2019, 11:04

Re: Depilacja laserowa w Gdyni czy warto

Postautor: beata2001 » 26 wrz 2019, 12:10

Depilacja woskiem to wyrywanie włosów - boli jak chole_ra. Raz próbowałam i nigdy więcej. Teraz chodzę na laserową depilację i jest nie do porównania. Do tego zabiegu się nie czuje. Dlatego polecam udać się go gabinetu estetycznego właśnie na depilację laserową https://dermestetic.pl/zabiegi/depilacja-laserowa .
beata2001
newbie
 
Posty: 19
Rejestracja: 01 lip 2019, 10:04



Re: Depilacja laserowa w Gdyni czy warto

Postautor: vlord » 31 maja 2022, 10:52

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości