Wieczór kawalerski

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Wieczór kawalerski

Postautor: edgarr89 » 16 gru 2016, 19:50

Jak myślicie gdzie warto zorganizować wieczór kawalerski?
edgarr89
newbie
 
Posty: 29
Rejestracja: 12 lut 2016, 11:04


Re: Wieczór kawalerski

Postautor: olaff884 » 17 gru 2016, 16:38

Myślę, że klub nocny to dobre miejsce na wieczór kawalerski - niektóre kluby nawet specjalizują się w organizacji takich wieczorów, w Krakowie np. Carmel Club http://www.carmel-club.pl. Popularnym miejscami na wieczór kawalerski są też strzelnice, pola paintballowe i kręgielnie.
olaff884
newbie
 
Posty: 35
Rejestracja: 09 lip 2016, 11:53

Re: Wieczór kawalerski

Postautor: mop » 19 kwie 2019, 9:26

Polecam pomyśleć o torze wyścigowym, a dokładniej o tym: https://devil-cars.pl/samochody/lamborghini-gallardo. Myślę, że przejazdy takim samochodem to dla każdego faceta będzie niesamowite przeżycie. Moim zdaniem jest to idealne miejsce na tego typu imprezę.
mop
junior fellow
 
Posty: 322
Rejestracja: 07 lis 2016, 12:49

Re: Wieczór kawalerski

Postautor: mikuska » 02 maja 2019, 11:01

w warszawie jest fajny klub New Orleans. Moi kumple i moj facet zawsze tam jezdza na kawalerskie :D robia sobie weekend w stolicy i wracaja
mikuska
junior fellow
 
Posty: 120
Rejestracja: 07 lut 2019, 14:27

Re: Wieczór kawalerski

Postautor: Beatrycze5 » 09 maja 2019, 7:32

mop, super pomysł! My mamy na oku ten tor w Poznaniu! Nie jestem tylko pewna czy organizują tam wieczory kawalerskie...
Beatrycze5
junior fellow
 
Posty: 167
Rejestracja: 25 sie 2016, 13:22

Re: Wieczór kawalerski

Postautor: zmigi » 19 sie 2019, 10:23

Jakby ktoś chciał zrobić prezent z przymrużeniem oka na wieczór kawalerski to różne gadżety erotyczne możecie kupić na stronie sklepu https://n69.pl/
zmigi
junior fellow
 
Posty: 211
Rejestracja: 23 kwie 2019, 6:20

Re: Wieczór kawalerski

Postautor: placuś » 17 wrz 2019, 7:29

Omijać trzeba zdecydowanie klub Boss exclusive club w Rzeszowie jeśli chcemy zorganizować niezapomniany wieczór kawalerski. Najważniejsza jest dobra zabawa i bezpieczeństwo, a u nich to nie ma ani jednego ani drugiego
placuś
newbie
 
Posty: 43
Rejestracja: 16 wrz 2019, 11:12

Re: Wieczór kawalerski

Postautor: farah557 » 17 wrz 2019, 8:07

Mój wieczór kawalerski był na bogato :D Zobaczcie ten hotel https://www.hotelodyssey.pl/hotel/o-hotelu
Luksus, wypas, litry alkoholu :)
farah557
greenhorn
 
Posty: 74
Rejestracja: 09 sty 2019, 17:18

Re: Wieczór kawalerski

Postautor: Telus » 29 wrz 2019, 21:06

Moim zdaniem jeśli zastanawiacie się gdzie zorganizować wieczór kawalerski, najlepszym rozwiązaniem będzie wybrać się do tego klubu https://neworleans.pl/wieczor-kawalerski-w-warszawie/ w Warszawie. Z tego co słyszalem od znajomych to na prawdę znają się tam na organizacji takich imprez i warto się z nimi w tej sprawie skontaktować
Telus
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 20 sie 2019, 8:38

Re: Wieczór kawalerski

Postautor: lozora123 » 19 gru 2019, 0:47

myślę, ze warto spędzić ten jeden dzień właśnie w klubie ze striptizem, mój znajomy świetnie się bawił w klubie Rasputin w rzeszowie, smaczny alkohol, do tego fajne tancerki, wzięli sobie jedną do loży, żeby sobie potańczyła, no jak dla mnie bomba :)
lozora123
junior fellow
 
Posty: 221
Rejestracja: 23 lut 2017, 18:09


Re: Wieczór kawalerski

Postautor: pimpek1 » 06 lut 2020, 9:43

może jakąś dziewczyne wynająć :D ?
https://www.sex-oferty-towarzyskie.pl/ :cool:
pimpek1
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2020, 9:41

Re: Wieczór kawalerski

Postautor: Suchanowska » 06 lut 2020, 16:41

Ja byłem w Lwowie i było super ;)

________
skup aut Warszawa
Suchanowska
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2020, 9:47

Re: Wieczór kawalerski

Postautor: trustme12 » 06 lut 2020, 18:26

Co myślicie o trochę bardziej odjechanym wyjeździe weekendowym np. do Budapesztu? Całkiem dobre połączenie z krakowskiego lotniska i krótki czas przelotu sprawiają, że jest to dość popularny kierunek jeśli chodzi o wieczory kawalerskie i panieńskie. Ciekawe atrakcje, o których wspomniano na blogu https://orangeparking.pl/blog/budapeszt ... na-weekend, oraz wiele klubów, które oferują niezapomniane chwile.
Awatar użytkownika
trustme12
newbie
 
Posty: 16
Rejestracja: 09 paź 2013, 19:23

Re: Wieczór kawalerski

Postautor: Janek341 » 07 lut 2020, 10:17

Teraz już nie robi się wieczorów kawalerskich. Już dawno wyszło to z mody.
___
spust do buzi
Janek341
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2020, 9:42

Re: Wieczór kawalerski

Postautor: luna90 » 30 cze 2020, 12:39

Ja myślę nad zorganizowaniem wieczoru kawalerskiego w jakimś klubie w Warszawie. Wydaje mi się, że stolica jest świetnym miejscem na spędzenie ostatnich chwil wolności. Co sądzicie na temat tego klubu https://neworleans.pl/wieczor-kawalerski-w-warszawie/ Macie jakieś opinie?
luna90
greenhorn
 
Posty: 96
Rejestracja: 20 kwie 2020, 11:10

Re: Wieczór kawalerski

Postautor: blacklady588 » 06 lis 2020, 17:44

Na wieczorze kawalerskim u kuzyna była genialna wódka https://torunskiewodki.pl/ Polecam wam ją na takie imprezy, czy zwykłe domówki. Naprawdę wyborny smak, zresztą wiele smaków do wyboru ;)
blacklady588
newbie
 
Posty: 13
Rejestracja: 06 wrz 2020, 15:10

Re: Wieczór kawalerski

Postautor: deszkowski » 07 lis 2020, 11:22

Ja byłem tylko raz w życiu na takim wieczorze kawalerskim i bardzo dobrze to wspominam. Myślę, że każdy od czasu do czasu potrzebuje takiej dobre imprezy, a szczególnie jeśli za niedługo się żeni.

___
praca w bankowości inwestycyjnej
deszkowski
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2020, 11:19

Re: Wieczór kawalerski

Postautor: elomek » 08 lis 2020, 11:53

w domu lub jakiś klubie najlepiej :) byle się spotka z kumpalmi i troche wyszlaeć

Biokominki wolnostojące
elomek
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 07 lis 2020, 17:56

Re: Wieczór kawalerski

Postautor: anianerka » 10 gru 2020, 10:50

Myślę, że fajnym pomysłem jest wcześniej przygotowany domowy alkohol, który cieszy się sporą popularnością na takich imprezach. Koniecznie zerknijcie tutaj gdzie znajdziecie bardzo duży wybór asortymentu jeśli chodzi o butelki. Są one dostępne w różnych kształtach, kolorystyce i wielkościach i co ważne w dobrej cenie. Myślę, że taki zakup to dobra inwestycja i fajny pomysł na ten wyjątkowy wieczór.
anianerka
greenhorn
 
Posty: 74
Rejestracja: 10 wrz 2020, 18:39

Re: Wieczór kawalerski

Postautor: Oboqewel » 13 gru 2020, 14:12

Kiedy mój brat się żenił, miał swój wieczór kawalerski w hotelu https://bristolbusko.pl/. Super to wspominali, bo pokoje były w wysokim standardzie, a jedzenie było wyśmienite. Jednym słowem na bogato :)
Awatar użytkownika
Oboqewel
greenhorn
 
Posty: 67
Rejestracja: 26 paź 2020, 17:53

Re: Wieczór kawalerski

Postautor: antoninaxxx » 18 gru 2021, 23:24

Jeżeli chodzi o wieczór kawalerski w Krakowie to tutaj możecie sprawdzić świetną ofertę na spędzenie tego czasu. Zapewniona jest świetna zabawa, więc jestem pewna, że bardzo wam się spodoba
antoninaxxx
junior fellow
 
Posty: 207
Rejestracja: 09 gru 2021, 14:25

Re: Wieczór kawalerski

Postautor: Dawid100 » 23 lut 2022, 19:33

Polecam Wam sprawdzić stronę https://hustlerclub.pl/ , na której znajdziecie wszelkie informacje odnośnie klubu nocnego w Warszawie. Jest to miejsce, które sam czesto odwiedzam ze znajomymi, ponieważ oferują najwyższą jakość w bardzo dobrej cenie.
Dawid100
greenhorn
 
Posty: 63
Rejestracja: 18 lis 2021, 13:01


Re: Wieczór kawalerski

Postautor: vlord » 04 cze 2022, 21:17

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricatorjuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości