CAE kurs-Warszawa

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

CAE kurs-Warszawa

Postautor: Ferency » 04 sie 2013, 13:26

Szukam kursu do CAE w Warszawie. Oczywiście zależ…y mi na jakości i niskiej cenie. Dziękuję
Ferency
 


Re: CAE kurs-Warszawa

Postautor: mirrass1 » 06 sie 2013, 12:31

Zapisz się do English For You cenowo ok, moż…e nie są najtańsi, ale jakość bardzo wysoka. Mnie bez problemu przygotowali do egzaminu, zdany na B, mało brakowało do A. Szkoła prowadzi takie zajęcia w bardzo fajnym systemie, robi się struktury egzaminacyjne - rola nauczyciela polskiego, ale dzieje sie duż…o podczas konwersacji z native speakerami, dodać należ…y jeszcze dodatkowe fakultety i robi się bardzo ciekawie. Małe grupy, mozesz śmiało uderzać do tej szkoły, jeż…eli jesteś z Warszawy
mirrass1
 

Re: CAE kurs-Warszawa

Postautor: helados » 06 sie 2013, 15:21

A mnie podoba się w szkole TFLS więc jak coś to mogę polecić kurs właśnie tam. Poza tym ta szkoła wydaje zaświadczenia MEN ktore mają odromną wartość dla np. pracodawców. Ja po zaniesieniu do kadr dostałam podwyż…kę za podniesienie kwalifikacji :). Takż…e polecam do fce, cae, cpe tylko TFLS
helados
 

Re: CAE kurs-Warszawa

Postautor: dafnet1 » 20 sie 2013, 12:22

Zdecydowanie popieram poprzenia wypowiedz. Jesli chodzi o przygotowanie do egzaminow to oczywiscie tfls jest najlepsze. Maja lektorow ktorzy tak jak moja lektorka Pani Joanna uczy do cae juz prawie 8 lat wiec mozna jej zaufac.
dafnet1
 

Re: CAE kurs-Warszawa

Postautor: marikala » 20 sie 2013, 12:34

mirrass1 pisze:Zapisz się do English For You cenowo ok, moż…e nie są najtańsi, ale jakość bardzo wysoka. Mnie bez problemu przygotowali do egzaminu, zdany na B, mało brakowało do A. Szkoła prowadzi takie zajęcia w bardzo fajnym systemie, robi się struktury egzaminacyjne - rola nauczyciela polskiego, ale dzieje sie duż…o podczas konwersacji z native speakerami, dodać należ…y jeszcze dodatkowe fakultety i robi się bardzo ciekawie. Małe grupy, mozesz śmiało uderzać do tej szkoły, jeż…eli jesteś z Warszawy


mam podobne doświadczenie z English For You, metoda - system dualny, bardzo ok opcja na przygotowanie się do egzaminu. nie tylko zwiększa to szansę zdania, ale przede wszystkim daje moż…liwość wykorzystania jezyka w praktyce, jednak jak się ma połowę kursu z nativem to bardzo pomaga w temacie
marikala
 

Re: CAE kurs-Warszawa

Postautor: iwento » 20 sie 2013, 19:35

Jak szukalam szkoly jezykowej zrobilam szybki skan wszystkich szkol i musze powiedzuec ze TFLS wypadla najlepiej poniewaz: daja gwarancje zdania egzaminu po ich kursie, po drugie sa szkola ktora juz jest pinad 20 lat wiec to o czyms swiadczy. Gdyby bylu kiepscy juz dawno by ich nie bylo, po trzecie ministerstwo edukacji dalo im akredytacje wiec poziom i jakosc nauki maja bardzo wysoki dzieki temu tylko szkola tfls wydaje zaswiadczena MEN, ktore czesto pracodawcy biora pod uwage przy awansach. Tak bylo w moim przypadku akurat.


helados pisze:A mnie podoba się w szkole TFLS więc jak coś to mogę polecić kurs właśnie tam. Poza tym ta szkoła wydaje zaświadczenia MEN ktore mają odromną wartość dla np. pracodawców. Ja po zaniesieniu do kadr dostałam podwyż…kę za podniesienie kwalifikacji :). Takż…e polecam do fce, cae, cpe tylko TFLS
iwento
 

Re: CAE kurs-Warszawa

Postautor: zukaaal » 21 sie 2013, 11:29

Ja byłem wczoraj zapisać się właśnie na kurs do CAE w English For You i należ…y napisać, ż…e spotkałem się z bardzo profesjonalnym podejściem do tematu nauki języka, bardzo starannie zakwalifikowali i dobrali mi grupę, omówili strukturę egzaminu, liczę na sukces w nauce, gdyż… duż…a cześć to jednak zajecia z nativem
zukaaal
 

Re: CAE kurs-Warszawa

Postautor: bialy oleander » 27 sie 2013, 13:48

mnie przekonali tym w tfls ż…e prawie 100 % osób zdaje egzamin po kursie tfls i dają gwarancje, a jesli ktos nie zda to dają kurs gratis


iwento pisze:Jak szukalam szkoly jezykowej zrobilam szybki skan wszystkich szkol i musze powiedzuec ze TFLS wypadla najlepiej poniewaz: daja gwarancje zdania egzaminu po ich kursie, po drugie sa szkola ktora juz jest pinad 20 lat wiec to o czyms swiadczy. Gdyby bylu kiepscy juz dawno by ich nie bylo, po trzecie ministerstwo edukacji dalo im akredytacje wiec poziom i jakosc nauki maja bardzo wysoki dzieki temu tylko szkola tfls wydaje zaswiadczena MEN, ktore czesto pracodawcy biora pod uwage przy awansach. Tak bylo w moim przypadku akurat.


helados pisze:A mnie podoba się w szkole TFLS więc jak coś to mogę polecić kurs właśnie tam. Poza tym ta szkoła wydaje zaświadczenia MEN ktore mają odromną wartość dla np. pracodawców. Ja po zaniesieniu do kadr dostałam podwyż…kę za podniesienie kwalifikacji :). Takż…e polecam do fce, cae, cpe tylko TFLS
bialy oleander
 

Re: CAE kurs-Warszawa

Postautor: marinaat » 12 wrz 2013, 17:35

też… myślę ż…e TFLS jest najlepsza. Mają akredytację MEN i wydają zaświadczenia które są coś warte . Oprócz tego dają gwarancję zdania egzaminu ( mają najwyż…sze statystyki zdawalności z całego województwa ) a jeśli jednak ktoś nie zda to dają ponowny kurs gratis. Czyli widać ż…e szkoła jest pewna tego ż…e potrafi nauczyć tak aby ludzie zdawali. Ja byłam tam i polecam.
marinaat
 

Re: CAE kurs-Warszawa

Postautor: klossar » 13 wrz 2013, 11:27

Ja akurat spokojnie polecam English For You, mnie przygotowali najpierw do FCE, następnie fajny kursik do CAE. Kadra lektorów odpowiednio przeszkolona, zawsze metodyk ogarnia, czy kurs spełnia wszystkie elemeny aby zdać sobie egzamin, duzy nacisk na konwersowanie, gdyż… połowa kursu to zajecia z native speakerem, miła atmosfera na warsztatach dyskusyjnych, grupki nieduż…e. English For You specjalizuje się w kursach tylko angielskiego, więc atut specjalizacji w temacie jest oczywisty. polecam
klossar
 

Re: CAE kurs-Warszawa

Postautor: smysssja » 05 lis 2013, 19:04

jesli ktoś chce sie naprawde nauczyc rozm po angielsku to bez wątpienia warto polecić tfls
smysssja
 

Re: CAE kurs-Warszawa

Postautor: souft » 07 lis 2013, 14:35

klossar pisze:Ja akurat spokojnie polecam English For You, mnie przygotowali najpierw do FCE, następnie fajny kursik do CAE. Kadra lektorów odpowiednio przeszkolona, zawsze metodyk ogarnia, czy kurs spełnia wszystkie elemeny aby zdać sobie egzamin, duzy nacisk na konwersowanie, gdyż… połowa kursu to zajecia z native speakerem, miła atmosfera na warsztatach dyskusyjnych, grupki nieduż…e. English For You specjalizuje się w kursach tylko angielskiego, więc atut specjalizacji w temacie jest oczywisty. polecam


Chodziłam do nich na kurs ogólny, teraz myślę właśnie o egzaminie, od kilku osób wiem, ze znają sie w ENglish For You na rzeczy i dobrze uczą angielskiego
souft
 

Re: CAE kurs-Warszawa

Postautor: stickers » 16 lis 2013, 11:07

A gdzie do CPE ???
stickers
 

Re: CAE kurs-Warszawa

Postautor: deery0 » 28 sty 2014, 11:49

Do british council
deery0
 

ja do tfls chodzilem i polecam

Postautor: ali888 » 26 maja 2014, 18:26

ja do tfls chodziłem i polecam , dobrze ucza
ali888
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 26 maja 2014, 17:39

Re: CAE kurs-Warszawa

Postautor: Felicjaxx » 25 lip 2014, 10:15

A ile taki kurs kosztuje?
Ja też… myślę o takim kursie. Tylko, ż…e to kosztuje, a ja na dzień dzisiejszy nie dysponuję taką gotówką. Zastanawiałam się nawet nad jakąś poż…yczką i pytałam już… ekspertów na tym forum poż…yczkowe co dla mnie byłoby korzystne i w jakim banku mają takie dobre oferty.
Felicjaxx
newbie
 
Posty: 27
Rejestracja: 25 lip 2014, 9:34

Re: CAE kurs-Warszawa

Postautor: Mania77 » 06 sty 2015, 14:00

MNie w tfls pomogli nauczyć się angielskiego, zdać FCE i teraz CAE. Zdecydwowanie najlepsza szkoła i lektorzy bardzo pomocni.

marinaat pisze:też… myślę ż…e TFLS jest najlepsza. Mają akredytację MEN i wydają zaświadczenia które są coś warte . Oprócz tego dają gwarancję zdania egzaminu ( mają najwyż…sze statystyki zdawalności z całego województwa ) a jeśli jednak ktoś nie zda to dają ponowny kurs gratis. Czyli widać ż…e szkoła jest pewna tego ż…e potrafi nauczyć tak aby ludzie zdawali. Ja byłam tam i polecam.
Mania77
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 04 sty 2015, 23:17

Re: CAE kurs-Warszawa

Postautor: maepppka » 28 lis 2016, 12:56

W Warszawie liderem jeżeli chodzi o kursy do egzaminu jest zdecydowanie English For You
maepppka
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:16

Re: CAE kurs-Warszawa

Postautor: marzena190 » 09 wrz 2017, 20:56

TFLS to szkoła dla każdego, kto chce nie tylko skutecznie i efektywnie uczyć się języka, ale również robić to w bardzo fajnej, przyjaznej, życzliwej i bezstresowej atmosferze. Polecam w 100 procentach.
marzena190
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 27 sty 2016, 13:31

Re: CAE kurs-Warszawa

Postautor: charlie333 » 08 paź 2017, 15:43

Byłem na cae w szkole TFLS. Oceniam szkołe bardzo pozytywnie. Zajęcia prowadzone są w małych grupach. Lektor z dużym doświadczeniem, zawsze ciekawie prowadził zajęcia. Dobra szkoła, polecam.
charlie333
newbie
 
Posty: 12
Rejestracja: 09 sty 2015, 19:54

Re: CAE kurs-Warszawa

Postautor: waldi9 » 05 lis 2017, 22:25

Jestem bardzo zadowolony z kursu w TFLS. Bardzo mi się kurs podobał. Lektorzy super, zajęcia ciekawe.
waldi9
newbie
 
Posty: 13
Rejestracja: 09 cze 2015, 15:38

Re: CAE kurs-Warszawa

Postautor: doug » 18 gru 2017, 12:14

mnie do szkoły TFLS przekonały dodatkowe konwersacje z native speakerem, zależało mi na tym aby poprawić akcent i wymowę
doug
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 13 sty 2015, 22:01

Re: CAE kurs-Warszawa

Postautor: charlie333 » 27 sty 2018, 23:34

Ja bardzo sobie chwalę szkołę językową TFLS, bo mają bardzo dobrych lektorów, dużo mówimy, rozmawiamy po angielsku. Sale są ładne i dobrze wyposażone. Dla mnie wszystko ok.
charlie333
newbie
 
Posty: 12
Rejestracja: 09 sty 2015, 19:54

Re: CAE kurs-Warszawa

Postautor: agagol » 05 mar 2018, 12:17

Z dużą przyjemnością polecam szkolę TFLS. Próbowałam już wielu innych szkół i ta jako jedyna spełniła moje oczekiwania. Chodzę do nich już 3 semestr na kurs z angielskiego, bardzo się w tym czasie podszkoliłam z języka.
agagol
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 30 mar 2014, 19:00

Re: CAE kurs-Warszawa

Postautor: backo » 30 mar 2018, 14:14

Jak dla mnie TFLS to najlepszy wybór. Dobra lokalizacja, naprawdę świetni ludzie, specjaliści z prawdziwego zdarzenia.
backo
newbie
 
Posty: 13
Rejestracja: 10 sty 2015, 21:28

Re: CAE kurs-Warszawa

Postautor: adam86 » 13 maja 2018, 10:17

Uczęszczam na zajęcia z czystą przyjemnością, a czas mi mija w mgnieniu oka. Naprawdę już bardzo dużo nadrobiłem zaległości. Zdecydowanie mój poziom bardzo się podniósł i wiem że dzięki nim wreszcie nauczę się swobodnie mówić po angielsku bez stresu. Atmosfera jest przyjazna, czuję postęp i to, że efektywnie wykorzystuję czas. Polecam TFLS !
adam86
newbie
 
Posty: 20
Rejestracja: 06 wrz 2015, 13:11

Re: CAE kurs-Warszawa

Postautor: marmal33 » 27 lip 2018, 16:55

Uczęszczam na zajęcia z czystą przyjemnością, a czas mi mija w mgnieniu oka. Naprawdę już bardzo dużo nadrobiłem zaległości. Zdecydowanie mój poziom bardzo się podniósł i wiem że dzięki nim wreszcie nauczę się swobodnie mówić po angielsku bez stresu. Atmosfera jest przyjazna, czuję postęp i to, że efektywnie wykorzystuję czas. Polecam TFLS !
Bardzo dobra szkoła. Ja również polecam!
marmal33
newbie
 
Posty: 25
Rejestracja: 14 lut 2014, 15:31

Re: CAE kurs-Warszawa

Postautor: patzal » 02 wrz 2018, 16:13

Zdecydowanie polecam TFLS! Zajęcia prowadzone są bardzo profesjonalnie, w ciepłej i przyjemnej atmosferze.
patzal
newbie
 
Posty: 9
Rejestracja: 05 cze 2014, 20:20

Re: CAE kurs-Warszawa

Postautor: marmal33 » 27 paź 2018, 15:51

Uczęszczam na zajęcia z czystą przyjemnością, a czas mi mija w mgnieniu oka. Naprawdę już bardzo dużo nadrobiłem zaległości. Zdecydowanie mój poziom bardzo się podniósł i wiem że dzięki nim wreszcie nauczę się swobodnie mówić po angielsku bez stresu. Atmosfera jest przyjazna, czuję postęp i to, że efektywnie wykorzystuję czas. Polecam TFLS !
Zgadzam się. Nauka w TFLS to sama przyjemność!
marmal33
newbie
 
Posty: 25
Rejestracja: 14 lut 2014, 15:31

Re: CAE kurs-Warszawa

Postautor: tartarekk » 02 gru 2018, 12:13

dla mnie wygrywa TFLS, wysoki poziom nauczania, profesjonalna obsługa i świetna lokalizacja
tartarekk
newbie
 
Posty: 13
Rejestracja: 10 gru 2016, 10:30

Re: CAE kurs-Warszawa

Postautor: martyna4 » 03 sty 2019, 13:28

Polecam TFLS. Uczę się z nimi już parę miesięcy i jest naprawdę przyjemnie.
martyna4
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 30 wrz 2014, 17:57

Re: CAE kurs-Warszawa

Postautor: kasiaemm » 31 sty 2019, 13:54

Bardzo polecam TFLS. Wspaniała szkoła. Ciekawa i zabawna prezentacja materiału. Zajęcia są w komfortowym otoczeniu i są dalekie od nudnych lekcji w szkole.
kasiaemm
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 29 wrz 2014, 15:24

Re: CAE kurs-Warszawa

Postautor: richard78 » 02 mar 2019, 11:54

Ja również polecam TFLS. Lekcje na najwyższym poziomie. Super atmosfera, zero stresu, mam fajną i zgraną grupę. Są efekty, mówię teraz płynniej i odważniej. Jest w tym duża zasługa lektora oczywiście.
richard78
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 09 sty 2015, 16:31

Re: CAE kurs-Warszawa

Postautor: adam86 » 28 kwie 2019, 17:40

Polecam naukę w szkole TFLS. Świetna placówka, bardzo miła obsługa i przede wszystkim ciekawie prowadzone zajęcia, nie ma nudy - właśnie tego oczekiwałem.
adam86
newbie
 
Posty: 20
Rejestracja: 06 wrz 2015, 13:11

Re: CAE kurs-Warszawa

Postautor: marmal33 » 11 sie 2019, 12:07

Bardzo podobają mi się zajęcia w TFLS. Ciekawy sposób prowadzenia zajęć oraz przyjazny, komunikatywny nauczyciel. Lektor zwraca uwagę na indywidualne potrzeby każdego kursanta. Zajęcia prowadzone są w bardzo urozmaicony sposób, dużo ćwiczeń i propozycji na ćwiczenie samemu w domu.
marmal33
newbie
 
Posty: 25
Rejestracja: 14 lut 2014, 15:31

Re: CAE kurs-Warszawa

Postautor: Bronny » 15 paź 2019, 7:30

To bardzo ważne żeby lektor indywidualnie podchodził do każdego kursanta. Trzeba też zwracać uwagę na liczebność grup chociaż w dobrych szkołach to nigdy nie będą zbyt duże. Dużo też zależy od ludzi którzy tworzą grupę a to już trochę loteria jest.
Bronny
newbie
 
Posty: 20
Rejestracja: 11 paź 2019, 13:44

Re: CAE kurs-Warszawa

Postautor: Kassia340 » 31 paź 2019, 12:17

Polecam w zakresie prezentacji zapoznać się z ofertami innych rzetelnych firm jak slidere.com. Prezentacje, infografiki i animacje to coś co ich cechuje, z nimi nic brzydkiego nie będzie miało prawa bytu.
Kassia340
junior fellow
 
Posty: 199
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:11




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości