Wypożyczalnia samochodów

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Wypożyczalnia samochodów

Postautor: Fuzz » 17 maja 2019, 15:01

Czy ktoś z Was zna jakąś sprawdzoną wypożyczalnie samochodów ? Bo interesuje mnie wynajem długoterminowy, mąż wyjeżdża na delegacje i zabiera nasze auto a nie ukrywam że chcę być mobilna. Zastanawiam się nad nimi https://www.sixt.pl bo mają sporo ciekawych modeli, które mnie interesują.
Fuzz
junior fellow
 
Posty: 197
Rejestracja: 19 lip 2015, 14:52


Re: Wypożyczalnia samochodów

Postautor: anli » 30 maja 2019, 11:03

Tylko zanim wynajmiesz samochód, to zobacz tu, jakie porady przygotowano dla osób, które stoją przed taką koniecznością. Zerknij do artykułu i sprawdź, na co uważać podczas wynajmu samochodu. Przeczytaj dokładnie umowę, by uniknąć problemów.
anli
junior fellow
 
Posty: 324
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:37

Re: Wypożyczalnia samochodów

Postautor: Kassia340 » 30 maja 2019, 15:02

Tutaj zajrzyjcie super opcja na samochód lub dwu kołowiec https://www.hondaplaza.pl/pl/motocykle.html
Kassia340
junior fellow
 
Posty: 199
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:11

Re: Wypożyczalnia samochodów

Postautor: madzikk » 06 gru 2019, 10:16

W firmach stosuje się coraz częściej takie rozwiązania jeśli chodzi o pozyskiwanie samochodów. Takie które są nowe, reprezentatywne i gdzie nic się nie psuje. Mój brat ma swoją działalność i coraz chętniej właśnie przegląda oferty i zatrzymał się ostatnio na https://leasetake.pl i z tego co mówił to oni najbardziej jemu odpowiadają pod kilkoma względami
madzikk
newbie
 
Posty: 32
Rejestracja: 22 lis 2019, 9:46

Re: Wypożyczalnia samochodów

Postautor: kbaumbach » 08 gru 2019, 15:48

Ja znam rentis- na całą Polskę. Sama nawet przez jakiś czas zastanawiałam się nad otworzeniem takiej wypożyczalni, ale tego jest tak dużo, że ciężko byłoby mi się przebić...
Awatar użytkownika
kbaumbach
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 08 gru 2019, 15:28



Re: Wypożyczalnia samochodów

Postautor: Kazikdobry » 11 maja 2022, 8:52

W temacie wypożyczalni samochodów warto zajrzeć do polecanego artykułu gdzie znajdziecie pomocne informacje https://www.nectum.pl/wypozyczalnia-sam ... -szczecin/
Kazikdobry
fellow
 
Posty: 549
Rejestracja: 21 mar 2019, 10:19

Re: Wypożyczalnia samochodów

Postautor: vlord » 04 cze 2022, 23:51

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32

Re: Wypożyczalnia samochodów

Postautor: ManiaR » 10 cze 2022, 19:04

Wypożyczając auto nie zawsze mamy możliwość wypożyczenia go z fotelikiem. Pomocnym wówczas urządzeniem będzie Smart Kid Belt http://smartkidbelt.com/, który zadba o bezpieczną jazdę dziecka w aucie. Należy jednak pamiętać, że urządzenie to przeznaczone jest dla dzieci z grupy wiekowej 5-12 lat.
ManiaR
newbie
 
Posty: 14
Rejestracja: 30 maja 2016, 18:16

Re: Wypożyczalnia samochodów

Postautor: Olivier90 » 12 cze 2022, 12:15

Często wynajmuje samochody. Takie rozwiązanie jest tańsze w porównaniu do wynajmowania taksówki. Bardzo dobrze w tym zakresie sprawdza się u mnie wypożyczalnia aut tarnów, której ofertę można znaleźć na stronie internetowej https://carsprint.pl
Olivier90
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2022, 12:03


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości