<<<PILNE!!!>>>>bardzo prosze o prztluma

Krótkie teksty bądź pojedyncze zdania, które nie są zadaniem domowym.

<<<PILNE!!!>>>>bardzo prosze o prztluma

Postautor: luke8899 » 17 lut 2008, 9:15

proszę o przetłumaczenie tego listu....tu sa nawet bledy podczas pisania po polsku,a co dopiero mailoby byc po angielsku;/
......z gory dziekuje.......


Drodzy Państwo,

Piszę do Państwa z reklamacją dotyczącą telewizora, który kupiłem w Waszym sklepie.
Kupiłem ten telewizor 3 miesiące temu, 15 grudnia 2007 roku w Waszej firmie, która ma swoją siedzibę w Londynie i zajmuje się sprzedaż…ą wysyłkową.
To urządzenie ma dwie wady: kabel jest przerwany i obudowa jest pęknięta (uszkodzona) w trzech miejscach.

Zapakowałem telewizor do oryginalnego pudła i odesłałem go do Waszego sklepu.
Towar ten podlega reklamacji i dlatego chciałbym jego wymiany na nowy, albo całkowitego zwrotu pieniędzy.

Wierzę w Waszą firmę i Waszą uczciwość, ponieważ… Waszą firmę polecił mi mój bliski przyjaciel. Mam nadzieję, ż…e moja reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie.

Z wyrazami szacunku.

XYZ
luke8899
 


Nie mozna tego tlumaczyc albowiem...

Postautor: Gość » 19 lut 2008, 7:08

to jest praca maturalna typu"A LETTER OF COMPLAINT" z poziomu rozszerzonego- pisz tak, aby zastosować to co umiesz, na maturze ze słownikem siedzieć nie będziesz!!!
druga rada- pisz tak, aby zawrzeć 4 informacje- tj naiważ…niejsze, gramatycznie poprawnie i skup się jednocześnie na bogactwie językowym- co nie oznacza, ż…e musi być 'cudo na kiju!!"

***miłej nauki*** :prosi: :prosi: :prosi:
Gość
 

Re: <<<PILNE!!!>>>>bardzo prosze o prztluma

Postautor: pieknyolek » 13 cze 2019, 9:21

Ostatnio zmieniony 29 sie 2021, 10:52 przez pieknyolek, łącznie zmieniany 1 raz.
pieknyolek
junior fellow
 
Posty: 193
Rejestracja: 18 mar 2019, 9:19




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości