z kim jeździcie na wakacje?

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

z kim jeździcie na wakacje?

Postautor: aliweglocja » 12 kwie 2016, 14:02

Hej
Wymarzyłam i wymyśliłam sobie niedawno, że w tym roku muszę polecieć na naprawdę super wakacje. Wybór padł na Teneryfę... Nie jest to tania wyprawa i zdając sobie z tego sprawę chciałam zapytać o jakiegoś dobrego organizatora na którym można polegać. Po prostu jak już tam polecę to chcę być pewna tego, że będę mieszkała w hotelu za który zapłaciłam i pojadę na wszystkie wycieczki o których wcześniej będzie mowa. Ponieważ właściwie zawsze jeździłam na wakacje po Polsce i to na własną rękę, nie mam doświadczenia w poszukiwaniu dobrego biura podróży. A wiem, że rezerwację należy zrobić jak najwcześniej, bo są podobno jakieś dodatkowe zniżki, w jednym biurze na A. widziałam nawet 20% rabatu. Zawsze to zaoszczędzona kasa. Bardzo więc proszę o radę kogoś kto ma w tym temacie jakiekolwiek doświadczenie. Pozdrawiam
aliweglocja
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 12 kwie 2016, 9:21


Re: z kim jeździcie na wakacje?

Postautor: tinja » 26 kwie 2016, 17:31

Ja w tym roku jadę do Łeby i nie mam żadnych problemów ze zorganizowaniem wyjazdu. Już zarezerwowałam Łeba noclegi na przełom lipca i sierpnia. A jeżeli chodzi o wyjazdy zagraniczne, to wolę samodzielne niż z biurem podróży.
tinja
newbie
 
Posty: 9
Rejestracja: 19 mar 2016, 0:37

Re: z kim jeździcie na wakacje?

Postautor: guziol » 27 kwie 2016, 9:37

ja z mężem, ewentualnie jeszcze jakiś znajomych weźmiemy ale przeważnie jeździmy sami.
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow
 
Posty: 334
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:52

Re: z kim jeździcie na wakacje?

Postautor: Perream » 27 kwie 2016, 9:53

Ja jeżdze ze znajomymi na wakacje i zawsze sami wszystko organizujemy. Tak jest dużo taniej i wygodniej.
Perream
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 27 kwie 2016, 9:12

Re: z kim jeździcie na wakacje?

Postautor: ManiaR » 01 cze 2016, 20:51

Ja na swoje wyjazdy wakacyjne zawsze wybieram małe biura podróży, a nie te duże. Odnoszę wrażenie, że tam bardziej dba się o klienta zarówno tego nowego jak i tego długoletniego. W ostatnim czasie wyjeżdżam z Wytwórnią Wypraw na wycieczki objazdowe. Rewelacyjne wyjazdy, fajna cena, bogaty program i wspaniali kompani podróży. W tym roku wybrałam Bałkany (Albania, Czarnogóra itd). Liczę na również udaną wyprawę jak w poprzednich latach.
ManiaR
newbie
 
Posty: 14
Rejestracja: 30 maja 2016, 18:16

Re: z kim jeździcie na wakacje?

Postautor: anli » 02 cze 2016, 9:12

Ja jeżdżę z biura podróży. Tak jest mi najwygodniej.
anli
junior fellow
 
Posty: 324
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:37

Re: z kim jeździcie na wakacje?

Postautor: Gronul » 06 cze 2016, 22:42

Ja jeżdze sama, bo takie wakacje są najlepsze. Tzn nie do końca sama, bo zawsze ze znajomymi, ale te wakacje nie są organizowane z biura podróży.
Gronul
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 06 cze 2016, 22:14

Re: z kim jeździcie na wakacje?

Postautor: Laura_682 » 17 cze 2016, 9:38

Ja ze znajomymi sami organizujemy sobie wakacje. Takie wyprawy są moim zdaniem najlepsze i dużo tańsze niż zorganizowana wycieczka
Laura_682
junior fellow
 
Posty: 126
Rejestracja: 17 cze 2016, 8:59

Re: z kim jeździcie na wakacje?

Postautor: lanceru » 20 cze 2016, 23:15

Ja jeżdżę z moim kolegą z firmy http://www.ministerstwoidei.pl/ - zobacz agencja marketingowa poznań, bo się najlepiej dogadujemy. Czasem bierzemy jeszcze większą ilość znajomych i żony :)
Ostatnio zmieniony 17 lut 2017, 18:45 przez lanceru, łącznie zmieniany 1 raz.
lanceru
newbie
 
Posty: 9
Rejestracja: 20 cze 2016, 19:12

Re: z kim jeździcie na wakacje?

Postautor: joelko » 21 cze 2016, 10:14

Ja róznie, czasami z rodzina, czasem z chłopakiem a od czasu do czasu robimy sobie wypad z przyjaciółkami :)
joelko
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 21 cze 2016, 9:49

Re: z kim jeździcie na wakacje?

Postautor: guziol » 24 cze 2016, 7:16

ja jeżdżę przeważnie z mężem, czasem z rodzicami lub znajomymi.
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow
 
Posty: 334
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:52

Re: z kim jeździcie na wakacje?

Postautor: anglojezycznylukasz » 27 cze 2016, 11:23

najczęściej jeżdzę z dziewczyną, czasem jeszcze dodatkowo ze znajomymi
anglojezycznylukasz
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2016, 11:14

Re: z kim jeździcie na wakacje?

Postautor: Selenaa » 29 cze 2016, 13:41

Jedziemy z dziećmi do Peru :) Po tym artykule http://wyprawy.wiemcoijak.pl/category/ameryka/peru/ wiedzieliśmy, że tam jest nasze miejsce na ziemi , do wylotu zostało 44 dni :)
Selenaa
junior fellow
 
Posty: 144
Rejestracja: 28 mar 2016, 15:50

Re: z kim jeździcie na wakacje?

Postautor: Majeczkaaa » 29 cze 2016, 14:36

ja z mężem i dziećmi. Kiedyś byłam sama ale to nie były fajne wakacje.
Majeczkaaa
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2016, 14:31

Re: z kim jeździcie na wakacje?

Postautor: dariasota » 29 cze 2016, 16:42

Jeśli chodzi o wyjazdy na Teneryfę polecam dwie firmy : Neckermann albo Itaka. W Neckermanie za ten sam standard trzeba się zazwyczaj ale nie zawsze bo to trzeba sprawdzać przygotować na wyższe ceny. W Itace też mają w swojej ofercie Teneryfę i po bardzo przystępnych cenach. A jak będzie na miejscu w hotelu to trochę zależy od szczęścia. Na pewno na Teneryfę nie wybieraj się bez okularów przeciwsłonecznych bo tam to podstawa.
Ostatnio zmieniony 21 lip 2016, 13:11 przez dariasota, łącznie zmieniany 1 raz.
dariasota
newbie
 
Posty: 20
Rejestracja: 08 cze 2016, 16:17

Re: z kim jeździcie na wakacje?

Postautor: zuzazosia » 06 lip 2016, 16:31

Jak wybierasz się na Teneryfę to może warto skorzystać najpierw z wizyty u dentystki w celu wybielenia zębów. Na Teneryfie jest takie słońce i w większości ciemny piasek, że białe ładne zęby robią super efekt. Gdybyś się zdecydowała na wybielanie zębów u dentystki to polecam Panią stomatolog Agnieszka Szałkowska. Jest doskonała jeśli chodzi o skuteczne i tanie wybielanie zębów a przy opalonej skórze ładne białe zęby działają dwa razy bardziej.
zuzazosia
newbie
 
Posty: 14
Rejestracja: 10 cze 2016, 10:33

Re: z kim jeździcie na wakacje?

Postautor: anli » 11 lip 2016, 8:47

Ja jeżdżę na wakacje z partnerem. W tym roku planujemy... Teneryfę. O ile okulary faktycznie się przydadzą, o tyle wybielanie zębów - nie za bardzo.
anli
junior fellow
 
Posty: 324
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:37

Re: z kim jeździcie na wakacje?

Postautor: Krzykacz » 15 lip 2016, 9:33

Ja jadę z dziewczyną
Krzykacz
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 15 lip 2016, 9:24

Re: z kim jeździcie na wakacje?

Postautor: Selenaa » 11 sie 2016, 17:05

jeżdzę z rodziną , z znajomymi z koleżankami i przyjaciólkami. Loty wykupujemy jak najtańsze. Dzięki temu, że dużo czytam na temat tanich :P Głownie czytam te stronę http://lotyoferty.pl/ , gdyby nie ona to pewnie najdroższe bilety bym kupowała.
Selenaa
junior fellow
 
Posty: 144
Rejestracja: 28 mar 2016, 15:50

Re: z kim jeździcie na wakacje?

Postautor: MrMaro » 15 sie 2016, 11:39

ja jeżdżę ze znajomymi :) najczęściej w góry ;P
MrMaro
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2016, 11:11

Re: z kim jeździcie na wakacje?

Postautor: Beatrycze5 » 06 wrz 2016, 8:48

Ja oczywiście z mężem :)
Beatrycze5
junior fellow
 
Posty: 167
Rejestracja: 25 sie 2016, 13:22

Re: z kim jeździcie na wakacje?

Postautor: osel » 10 wrz 2016, 9:44

Z żoną w Polsce, bo za granicą roi się od terrorystów i Afrykańczyków na ulicach.

_____________________________________
Natrafiłem niedawno na ciekawą recenzję Nest Konta https://wiejskie-finanse.blogspot.com/p ... nkowe.html w Nest Banku. Jestem zdanie, że opinie o tym rachunku nie są bezpodstawnie pozytywne. Gdyż zawierają wiele przydatnych i merytorycznych informacji. W tym zestawienie opłat.
Ostatnio zmieniony 23 lut 2019, 19:53 przez osel, łącznie zmieniany 1 raz.
osel
newbie
 
Posty: 25
Rejestracja: 10 wrz 2016, 7:21

Re: z kim jeździcie na wakacje?

Postautor: Captiwka » 17 paź 2016, 9:56

Na wakacje trzeba wybierać się ze sprawdzoną ekipą, tak żeby nie było spięć. Dlatego my mamy swoją skromną paczkę. Wszyscy dobrze się znają.
W tym roku byliśmy pierwszy w tropikach. Na Dominikanie. Trafiliśmy w biurze podróży https://tropicalsun.pl na świetną ofertę. Atrakcyjna cena. Polecam
Captiwka
newbie
 
Posty: 12
Rejestracja: 14 paź 2016, 20:03

Re: z kim jeździcie na wakacje?

Postautor: anli » 17 paź 2016, 12:04

A ja jeżdżę z partnerem. Jakoś ze znajomymi mi się nie udaje...
anli
junior fellow
 
Posty: 324
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:37

Re: z kim jeździcie na wakacje?

Postautor: lulana » 20 lut 2019, 19:03

No ja już nie mam wyjścia i muszę jeździć z mężem:) Ale bardzo się z tego cieszę bo oboje lubimy podróżować po Polsce i nie tylko żeby trochę pozwiedzać i zobaczyć co nieco. W tym roku wybraliśmy się w podróż po Polsce w dość nietypowy sposób bo... busem! Tanie bilety znalazałam na https://dworzeconline.pl/ spakowaliśmy się i ruszyliśmy. Początkowo ciężko się było przestawić, bo zawsze jeździliśmy samochodem, ale daliśmy radę. I bardzo miło wspominamy ten wyjazd:)
lulana
newbie
 
Posty: 21
Rejestracja: 22 sty 2019, 16:43

Re: z kim jeździcie na wakacje?

Postautor: wotciarz » 03 mar 2019, 13:55

My zamierzamy spedzic czesc tegorocznych wakacji nad morzem. Ale nie w jakiejs uczeszczanej i zatloczonej miejscowosci, tylko w mniejszej. Pobierowo - znacie? Sa tam fajne apartamenty o nazwie Skandynawskie Domy - u gory sa 2 oddzielne sypialnie a na dole salon z aneksem kuchennym. Do morza blisko, plaza szeroka i mniej uczeszczana niz w wiekszych miejscowosciach. Wiadomo, parawany takze sa, ale nie hektary. Juz tam jedziemy 3 raz z rzedu.
wotciarz
junior fellow
 
Posty: 177
Rejestracja: 06 wrz 2016, 15:42

Re: z kim jeździcie na wakacje?

Postautor: Kunka33 » 09 kwie 2019, 7:51

Osoby, które planują dalszą wakacyjną podróż na pewno zainteresuje oferta dojazdów na lotnisko https://citybus24.com . Myślę, że warto rozważyć tego typu przejazdy zwłaszcza, jeśli nie posiadamy własnego samochodu, lub też nie chcemy zostawiać go przy lotnisku.
Kunka33
junior fellow
 
Posty: 118
Rejestracja: 31 sty 2017, 12:54

Re: z kim jeździcie na wakacje?

Postautor: amelkaaa » 26 kwie 2019, 19:33

Jak to z kim? Z narzeczonym :). A teraz trafiliśmy na atrakcyjną ofertę https://www.starydziwnow.pl/wellness-spa/ wakacji w hotelu w Dziwnowie. Świetny mają tam pakiet dla dwojga. W którym znajdują się przykładowo orientalne masaże ayurwedyjskie, czy też kosmetyczne zabiegi na ciało i twarz. Myślę, że to coś dla nas :).
amelkaaa
junior fellow
 
Posty: 388
Rejestracja: 28 lut 2019, 16:20

Re: z kim jeździcie na wakacje?

Postautor: Adamila021 » 09 lip 2019, 16:27

Zależy też od samego nastawienia. Czasami fajnie jest zabrać ekipę znajomych i wybrać się na wakacje. Z kolei mamy też takie wakacje kiedy chcemy po prostu odpocząć od wszystkiego, niczym się nie przejmować i spędzić wakacje we dwoje. Jeżeli zabieracie się za ogarnianie wakacji to przygotujcie się dobrze do tego, nie jest to z pewnością łatwa sprawa. Pomoc portalu https://www.esky.pl/linie-lotnicze/al/lh/lufthansa może się na pewno przydać. Znajdziecie ty między innymi informacje i opinie na temat różnych linii lotniczych.
Adamila021
greenhorn
 
Posty: 88
Rejestracja: 09 lut 2017, 15:36

Re: z kim jeździcie na wakacje?

Postautor: awesome25 » 06 wrz 2019, 10:42

Teraz warto pojechać jeszcze w góry. Wiele szkół organizuje wycieczki integracyjne, to popularne w liceach. Na http://alces.pl/wycieczki-szkolne-dla-l ... mlodziezy/ można sprawdzić, jakie atrakcje warto zapewnić młodym ludziom na takich wyjazdach.
awesome25
greenhorn
 
Posty: 82
Rejestracja: 22 lip 2014, 10:12

Re: z kim jeździcie na wakacje?

Postautor: hobart65 » 09 wrz 2019, 11:54

Na pewno chciałabym zabrać chłopaka na moje wymarzone wakacje.
Awatar użytkownika
hobart65
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 09 wrz 2019, 11:51

Re: z kim jeździcie na wakacje?

Postautor: candy6 » 29 wrz 2019, 13:38

Ja zwykle z mężem ;) Stawiamy głównie na egzotykę, a mogę Wam polecić nawet dobre biuro podróży. CT POLAND: http://ctpoland.com.pl/ to biuro, które ma ofertę egzotycznych wyjazdów do np. Azji. Na stronie jest aktualny harmonogram podróży na 2019 - warto się zapoznać, jeśli ktoś chce wyjechać w podróż życia np. do Chin czy Wietnamu To sprawdzone i mające doskonałe opinie biuro.
candy6
junior fellow
 
Posty: 145
Rejestracja: 17 lut 2017, 10:25

Re: z kim jeździcie na wakacje?

Postautor: einar93 » 13 gru 2019, 22:59

Ja z narzeczonym. Czasem zdarzy się ze znajomymi czy rodzeństwem. Często z narzeczonym robimy sobie takie wypady weekendowe do większych miast - ostatnio byliśmy w Warszawie, Białymstoku oraz Poznaniu.

_______________________________________________
kurs przewodnika po Poznaniu
Awatar użytkownika
einar93
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2019, 22:53


Re: z kim jeździcie na wakacje?

Postautor: dominika123 » 24 sty 2022, 7:21

Jak wybierasz się na Teneryfę to może warto skorzystać najpierw z wizyty u dentystki w celu wybielenia zębów. Na Teneryfie jest takie słońce i w większości ciemny piasek, że białe ładne zęby robią super efekt. Gdybyś się zdecydowała na wybielanie zębów u dentystki to polecam Panią stomatolog chocimska12.pl]Agnieszka Szałkowska[/url]. Jest doskonała jeśli chodzi o skuteczne i tanie wybielanie zębów a przy opalonej skórze ładne białe zęby działają dwa razy bardziej.


mam nadzieje ze na urlopie nie przyda mi sie stomatolog ;)


___________________
https://www.lovelove24.com.pl/stomatolog-szczecin/
dominika123
junior fellow
 
Posty: 288
Rejestracja: 12 mar 2019, 10:29


Re: z kim jeździcie na wakacje?

Postautor: vlord » 05 cze 2022, 0:38

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości