W jakim banku warto jest założyc sobie konto?

Opisują oni ciekawostki oraz wyniki badań naukowych dotyczące nauki języka angielskiego.

W jakim banku warto jest założyc sobie konto?

Postautor: kasia24o » 02 wrz 2018, 9:26

Tak jak w temacie, chcę założyć konto w banku ale nie mam stałych dochodów dodam że jeszcze się uczę. Konto w jakim banku będzie dla mnie najkorzystniejsze?
Awatar użytkownika
kasia24o
greenhorn
 
Posty: 78
Rejestracja: 31 paź 2014, 10:43


Re: W jakim banku warto jest założyc sobie konto?

Postautor: skontom » 27 gru 2018, 23:11

Za 0 zł masz teraz w Nest Banku.
skontom
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 12 wrz 2016, 16:30

Re: W jakim banku warto jest założyc sobie konto?

Postautor: marc3ll » 07 sty 2019, 23:43

Dokladnie.
marc3ll
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 07 sty 2019, 23:42

Re: W jakim banku warto jest założyc sobie konto?

Postautor: Arkadiusz1 » 08 sty 2019, 11:17

Wbrew pozorom, to całkiem istotna kwestia. W końcu w zależności od tego, jakie konto wybierzecie, możecie liczyć na różne profity, ale też opłaty. Właśnie dlatego warto przed podjęciem decyzji, zajrzeć w takie miejsce jak https://konto-w-banku.pl/ Tam będziecie w stanie samodzielnie rozeznać się w tym, jaki bank będzie dla Was najbardziej odpowiedni.
Arkadiusz1
junior fellow
 
Posty: 133
Rejestracja: 08 sty 2019, 11:05

Re: W jakim banku warto jest założyc sobie konto?

Postautor: weronika80 » 08 sty 2019, 13:05

Znalezc w pelni darmowe konto bankowe w dzisiejszych czasach wcale nie jest tak latwo .. jakby sie moglo na pierwszy rzut oka wydawac. Banki przescigaja sie teoretycznie w co raz to atrakcyjniejszych ofertach dla klienta koncowego .. trzeba wziasc natomiast na jedna rzecz sprostowanie. Czesto to co wydaje sie byc za 0 zł w praktyce jest dopiero po spelnieniu warunkow zawartych w regulaminie. Zazwyczaj chodzi o to zeby na koncie byl odpowiedni przeplyw gotowki .. dla kogos robiacego zakupy online raz na miesiac moze to byc problemem. Jesli chodzi bezpłatne konta osobiste to najlepiej wypada tutaj oferta Nest Bank - https://www.nestbank.pl/indywidualny/konta.html Brak tutaj jakichkolwiek kruczkow ze strony banku .. do tego w pakiecie mamy wyplaty z bankomatow za 0 zł. Mnie takie uczciwe podejscie bardzo przekonuje .. nie wiem jak Was :)
weronika80
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 08 sty 2019, 12:48

Re: W jakim banku warto jest założyc sobie konto?

Postautor: opiekunnestbank » 16 sty 2019, 18:43

Za 0 zł masz teraz w Nest Banku.
Szanowny Panie, dziękuję za wspomnienie o ofercie Nest Konta w Nest Banku. To darmowe konto bankowe w ramach którego za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
opiekunnestbank
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 12 sty 2019, 20:04

Re: W jakim banku warto jest założyc sobie konto?

Postautor: osel » 16 lut 2019, 11:09

Mam w ING i polecam, pod warunkiem że używasz normalnie karty płatniczej, wtedy masz konto za 0zł.
osel
newbie
 
Posty: 25
Rejestracja: 10 wrz 2016, 7:21

Re: W jakim banku warto jest założyc sobie konto?

Postautor: weko » 05 mar 2019, 18:19

Moim zdaniem lepiej unikać pko bp i założyć konto w nest banku.
weko
newbie
 
Posty: 13
Rejestracja: 21 wrz 2016, 13:49

Re: W jakim banku warto jest założyc sobie konto?

Postautor: SonPeterSon » 07 kwie 2019, 10:37

Ja zdecydowanie polecam Toyota Bank - konto bankowe dla kierowców jest idealne. Jeśli chodzi o dobry bank dla kierowcy to tu masz np zwroty za paliwo czy serwis samochodowy. Idealna opcja dla wielu osób - https://www.toyotabank.pl/dla-kierowcy/obsluga-klienta/
SonPeterSon
newbie
 
Posty: 17
Rejestracja: 07 sie 2016, 16:51

Re: W jakim banku warto jest założyc sobie konto?

Postautor: osel » 23 kwie 2019, 9:00

Nest Bank ma rachunek osobisty w pln za 0zł.

Dobre oświetlenie nie musi być drogie, o czym czytałem na blogu o nest banku https://dajopinie.blogspot.com/p/bank-nest-konto.html dotyczącym rachunku oszczędnościowego i osobistego. Sam zastosowałem połączenie szklanych kloszy z żarówkami na standardowy trzonek E27. Dzięki temu umieściłem tam energooszczędne żarówki LED o mocy 10W każda. Dają tyle światła co 100W żarówka tradycyjna, pobierając jedną dziesiątą mocy. Zaś koszt zakupu takiej to ok. 9zł w markecie. Na pomysł natrafiłem czytając blog o finansach osobistych gdzie jest więcej ciekawych informacji o oszczędzaniu. Rozwiązań, które mogą pomóc nam w wyborze odpowiednich produktów bankowych i ubezpieczeniowych. Przykładowo kont osobistych, polis OC i innych produktów finansowych.
osel
newbie
 
Posty: 25
Rejestracja: 10 wrz 2016, 7:21

Re: W jakim banku warto jest założyc sobie konto?

Postautor: erneststephens21 » 11 lip 2019, 4:47

Good article you has and thanks fo sharing this. niner noise
erneststephens21
newbie
 
Posty: 36
Rejestracja: 26 cze 2019, 2:37

Re: W jakim banku warto jest założyc sobie konto?

Postautor: dews » 20 lip 2019, 21:45

Dość długo zastanawiałem się nad wyborem rachunku, który będę mógł przekształcić w wspólne konto bankowe z prowadzonego indywidualnie. Natrafiłem na Nazwę Nest Bank i postanowiłem sprawdzić, co się pod nią kryje. Początkowo nie byłem pewien czy ta instytucja nie jest czasami jakimś parabnakiem. Jednak po wertowaniu w sieci dziesiątek stron, blogów i for internetowych z opiniami klientów oraz recenzjami profesjonalistów na jego temat. Wspólne konto w Nest Banku nie jest jednak typowym produktem, jaki znasz. Tutaj rachunek taki funkcjonuje na zasadzie udzielenia drugiej osobie pełnomocnictwa. Oczywiści ustanowienie takiej osoby jako współposiadacza rachunku jest całkowicie darmowe. Wystarczy założyć darmowe nest konto, np. poprzez kuriera. Następnie po aktywacji rachunku zlecić darmowe dodanie pełnomocnika do Twojego ror-u. W ten sposób dość łatwo uzyskasz konto wspólne bez zbędnych opłat i formalności. Pełnomocnik otrzyma pocztą drugą kartę do konta oraz własny login i hasło.

Mam nadzieję, że moja podpowiedź pomoże wielu użytkownikom tego forum bankowego. Zarówno zarejestrowanym, userom na tej stronie, jak też przypadkowym, trafiającym tutaj z wyszukiwarki. Teraz już wiesz, że jak wykorzystać tę możliwość i założyć wspólne konto w Nest Banku w prosty i przejrzysty sposób. :hura:
dews
greenhorn
 
Posty: 68
Rejestracja: 03 lip 2016, 18:04

Re: W jakim banku warto jest założyc sobie konto?

Postautor: pieknyolek » 13 sie 2019, 8:49

według mnie PKO ma teraz najlepszą ofertę ;)
pieknyolek
junior fellow
 
Posty: 193
Rejestracja: 18 mar 2019, 9:19

Re: W jakim banku warto jest założyc sobie konto?

Postautor: awesome25 » 06 wrz 2019, 8:17

Warto sprawdzać, jakie bonusy oferują banki za założenie u nich konta osobistego. Na http://banki365.pl/jak-banki-zachecaja- ... sobistego/ dowiecie się, czym kuszą teraz banki.
awesome25
greenhorn
 
Posty: 82
Rejestracja: 22 lip 2014, 10:12



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości