Gdzie uczyć się angielskiego we Wrocławiu??? Please, doradźc

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: Gdzie uczyć się angielskiego we Wrocławiu??? Please, doradźc

Postautor: karolla » 17 sie 2004, 9:51

Hej, wiem ż…e ten temat był juz poruszany na forum, ale jestem z Wrocławia i chciałabym zacząć się wkońcu gdzieś uczyć dodatkowo języka angielskiego.
Nie mam pojęcia na co zwracać uwagę przy wyborze.
Macie jakieś sugestie? Wskazówki? Polecacie jakąś szczególnie dobrą?
Tylko szczerze, ok?
karolla
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 01 cze 2005, 23:00


Re: Gdzie uczyć się angielskiego we Wrocławiu??? Please, doradźc

Postautor: xeo » 11 kwie 2008, 18:59

xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26

kursy online

Postautor: bartek56 » 02 mar 2010, 2:59

pamiętaj ż…e prócz standardowych kursów warto się również… zainteresować kursami online są one jakby uzupełnieniem tego czego zdołasz się nauczyć w szkole na kursach tradycyjnych poza tym polecam mp3 do słuchania bardzo waż…na sprawa. ja staram się codziennie słuchac min 30 minut angielskiego. jeśli ktoś jest już… znurzony kursami stacjonarnymi to odradzam jakichkolwiek, zacznijcie się uczyć sami:)

z linków polecam:
http://www.english-secrets.com
http://www.english-online.org.uk/course.htm
http://www.effortlessenglish.pl

spróbuje odnaleść materiały które zdają się być dla ciebie interesujące.:)
muszą być na tyle łatwe dla ciebie byś rozumiała conajmniej 80% tego co słuchasz.

Powodzenia
bartek56
 

Re: Gdzie uczyć się angielskiego we Wrocławiu??? Please, doradźc

Postautor: zmleek » 26 wrz 2012, 22:16

ze szkół to farta mają ci którzy mieszkają w Warszawie, bo tam jest TFLS
zmleek
 

Re: Gdzie uczyć się angielskiego we Wrocławiu??? Please, doradźc

Postautor: sikoiw » 12 paź 2012, 8:40

Alternatywnie uderzaj do english by phone, wiedzą jak uczyć angielskiego on - line
sikoiw
 

najlepsza szkoła

Postautor: nakshatri » 21 paź 2012, 18:47

Ja polecam szkołę Angielski Dż…entelmen. Super poziom, efektywność i bardzo interesujące zajęcia. Moż…na się uczyć nawet w knajpie albo w zoo! Grupy są małe, więc mieliśmy stały, bezpośredni kontakt z nauczycielem. Co więcej, uczą sami native speakerzy, więc i to świadczy o świetnym poziomie. Bardzo poprawił mi się akcent, zakres słownictwa, gramatyka i ogólna swoboda w mówieniu. No i ceny są przystępne:)
nakshatri
 

Re: najlepsza szkoła

Postautor: Gość » 06 gru 2012, 16:21

nakshatri pisze:Ja polecam szkołę Angielski Dż…entelmen. Super poziom, efektywność i bardzo interesujące zajęcia. Moż…na się uczyć nawet w knajpie albo w zoo! Grupy są małe, więc mieliśmy stały, bezpośredni kontakt z nauczycielem. Co więcej, uczą sami native speakerzy, więc i to świadczy o świetnym poziomie. Bardzo poprawił mi się akcent, zakres słownictwa, gramatyka i ogólna swoboda w mówieniu. No i ceny są przystępne:)


Bardziej będziesz zadowolony z Profi Lingua, więdzą jak uczyć
Gość
 

Kurs językowy www.chatterbox.pl online Najlepszy

Postautor: Boczek952 » 30 mar 2013, 15:24

A ja polecam kurs językowy www.chatterbox.pl . Też… moż…esz uczyć się wszędzie gdzie tylko chcesz . Mi osobiście bardzo pomógł :) Nauka na teblecie komputerze w telefonie . Jest lektor online więc masz tak jakby nauczyciela która Ci pomoż…e w nauce . Moż…esz uczyć się sam lub w grupie zalezy od cb . Elastyczne godziny nauki . Jest to nowość i rewolucja . Sam byłem na początku sceptycznie nastawiony ale jednak efekty były świetne . I pierwsza godzina jest za darmo więc zobaczysz czy Ci się spodoba :)
Boczek952
 

Re: Gdzie uczyć się angielskiego we Wrocławiu??? Please, doradźc

Postautor: marbnam » 11 kwie 2013, 0:50

polecam warszawskie tfls, to jest szkoła, która ma swietną renomę
marbnam
 

marnbam do domu

Postautor: hanjo » 01 maja 2013, 16:41

marnbam umiesz czytać ???? w temacie wrocław, w treści wrocław boldem a ty polecasz szkołe z wawy XD trololo.
jeż…eli chodzi o moje doświadczenia to przez rok chodziłam do speak up na świdnickiej przed maturą i bardzo sobie chwaliłam ten kurs, głównie ze względu na róż…norodne metody i tym samym brak nudy podczas zajęć, elastyczny grafik tych zajęć i dostępność native speakerów zarówno w placówce jak i przez skype :) zresztą oni organizują tam lekcje pokazowe, więc sama moż…esz sprawdzić. powodzenia :)
hanjo
 

Re: Gdzie uczyć się angielskiego we Wrocławiu??? Please, doradźc

Postautor: asia353 » 10 maja 2013, 15:35

zmleek pisze:ze szkół to farta mają ci którzy mieszkają w Warszawie, bo tam jest TFLS

TFLS to jedyna dobra szkoła językowa w Warszawie. Byłam na kilku kursach w warszawskich szkołach i w końcu trafiłam do TFLS - ta szkoła spełnia moje oczekiwania w 100%. Profesjonalni i doświadczeni lektorzy, wysoki poziom i nauka w małych grupach - po prostu świetna szkoła. Bez problemów zdałam egzamin CAE. Polecam
asia353
 

szkoła

Postautor: majban » 03 cze 2013, 13:36

Polecam szkołę językową olymp na krzykach. uczą tam metodą callana, a nauczyciele mają naprawdę dobry akcent. Polecam! :)
majban
 

Re: Gdzie uczyć się angielskiego we Wrocławiu??? Please, doradźc

Postautor: dzikus3 » 29 cze 2013, 9:07

ja załapałem się na 12 godzin bezpłatnych konwersacji tematycznych. Jeśli chcesz w krótkim czasie podszkolić język to kurs wakacyjny w tfls to super opcja.
dzikus3
 

Re: Gdzie uczyć się angielskiego we Wrocławiu??? Please, doradźc

Postautor: bajka87 » 24 lip 2013, 15:39

chodzę do szkoły TFLS kurs wakacyjny przygotowujący do CPE, polecam, bardzo fajny kursik, super lektor i mam małą grupę, tylko 5 osób, już… byłam w TFLS na kursie do FCE, dlatego wróciłam, jedyna porządna szkoła w Warszawie
bajka87
 

edueduonline.pl

Postautor: GrzesiekWieclawski » 25 lip 2013, 11:40

Ze swojej strony mogę polecić coś takiego jak szkoła online EduEdu (www / edu edu online / pl). Musiałem pilnie ogarnąć kwestię angielskiego, bo wypadł mi wyjazd do pracy jakieś 2 miesiące temu i miałem miesiąc ż…eby się podszkolić. Znalazłem ich reklamę na FB, umówiłem się na lekcję próbną (jest za free) i zdecydowałem się na zajęcia indywidualne z polską lektorką. Jakość o wiele lepsza niż… Skype, książ…ka i słuchawki gratis, po miesiącu nie wstydziłem się z nikim zagadać w UK. Nadal tam się uczę i polecam. Grzesiek.
GrzesiekWieclawski
 

Re: Gdzie uczyć się angielskiego we Wrocławiu??? Please, doradźc

Postautor: edyta1234 » 28 sie 2013, 8:22

Polecam tfls ponieważ… jako jedyni chyba w Warszawie wydają po zakończeniu kursu zaświadczenia MEN o ukończeniu kursu co jest poż…niej brane pod uwage przy rekrutacjach na wyż…sze stanowiska. tak było w moim przypadku.
edyta1234
 

Kameralna szkoła :) Simply Speaking

Postautor: enjoylearning » 18 wrz 2013, 16:07

polecam bardzo gorąco szkołe Simply Speaking - maja dwa oddzialy. Jeden na Powstancow Sl a drugi na Mińskiej. SS jest kameralne, przytulne i jedyne w swoim rodzaju.
Polecam kazdemu kto chce naprawde nauczyc sie jezyka/przypomniec sobie etc.
Lektorzy są przesympatyczni i z powołaniem - to widać na kazdych zajeciach. Dostosowuja sie do potrzeb uczniow - mozna poprosic by kladli nacisk na konwersacje/gramatyke/słownictwo.

Na zajecia mozna chodzic w grupach badz indywidualnie :D

szczerze polecam! :)
enjoylearning
 

Re: Gdzie uczyć się angielskiego we Wrocławiu??? Please, doradźc

Postautor: bednaro » 18 wrz 2013, 20:20

edyta1234 pisze:Polecam tfls ponieważ… jako jedyni chyba w Warszawie wydają po zakończeniu kursu zaświadczenia MEN o ukończeniu kursu co jest poż…niej brane pod uwage przy rekrutacjach na wyż…sze stanowiska. tak było w moim przypadku.


ja też… zwracam na to uwagę przy wyborze szkoły językowej i faktycznie TFLS wydaje bardzo wartościowe zaświadczenia
bednaro
 

Re: Gdzie uczyć się angielskiego we Wrocławiu??? Please, doradźc

Postautor: kukala » 17 paź 2013, 9:43

Ja wybrałam szkołę TFLS bo bardzo podobała mi się oferta tej szkoły i bezpłatne piątkowe konwersacje z nativami. Polski lektor z którymi są zajęcia w poniedziałki i środy lub wtorki i czwartki po 2 lub 3 godziny robi sekcje: gramatyka i ćwiczenia ze słuchu. Szkoła organizuje takż…e MOCK exam, czyli egzamin próbny, który wygląda podobnie jak ten prawdziwy i wtedy moż…na zobaczyć czego jeszcze nie opanowaliśmy aby zdać jak najlepiej . Takż…e dla mnie to był właściwy wybór godny polecenia.
kukala
 

Re: Gdzie uczyć się angielskiego we Wrocławiu??? Please, doradźc

Postautor: Guest2 » 17 paź 2013, 13:30

Hej
ja mogę polecić www.malyprymusek.pl, świetnie się nauczyłem angielskiego online, dają duż…o materiałów i bardzo tanie lekcje online, ok 7 zł za lekcję- warto

Pozdrawiam
Guest2
 

Re: Gdzie uczyć się angielskiego we Wrocławiu??? Please, doradźc

Postautor: englishaddicted » 14 sie 2014, 13:20

wszystko zależ…y od nauczyciela i innych pracowników szkoły jezykowej, jak uczą?, czy są ż…yczliwi i pomocni?, czy odpowiadają na maile dosyć szybko, a nie po tygodniu:) ?czy w ogóle się tobą interesują?, czy tylko wziąć kasę i tzw. obsługa klienta na tym się kończy:)
ja polecam w goldenfox we wro Jolę, Kasię i Gabi i Ala - Australijczyka, bo akurat miałem z nimi zajęcia lub warsztaty i wiem, jak uczą
są tam też… inni lektorzy, akurat reszty nie znam, ale jeśli mają podobny sposób uczenia i w ogole sa podobnie zyczliwymi osobami, no to nie zawiedziecie sie:) nie dam sobie nic obciąć (ani głowy, ani ż…adnej kończyny:)), ale ręczę za nich słowem:)
czasami trudno trafić do jakiegos fajnego miejsca, wiec ja zawsze pytam i z polecenia głównie korzystam z róż…nych usług, na ogól się to sprawdza
englishaddicted
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2014, 13:03

Re: Gdzie uczyć się angielskiego we Wrocławiu??? Please, doradźc

Postautor: Cathernkrk2938 » 19 sie 2014, 13:56

Jejku, czy Ci wszyscy polecacze TFLS są podstawieni, czy ta szkoła rzeczywiście jest taka dobra? Mam wraż…enie lekkiego spamu :D A jeśli już… ktoś miał kontakt z angielskim to sama rekomenduję naukę samodzielną + sporadyczny kontakt z nauczycielem w celu edukacyjnej rozmowy, wytknięcia błędów itp.
Cathernkrk2938
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 10 sie 2014, 16:51

Re: Gdzie uczyć się angielskiego we Wrocławiu??? Please, doradźc

Postautor: Misiek321 » 10 wrz 2014, 7:58

Ja osobiście polecam dość nie typowy sposób. Sam proponuej skorzystać z kursu on line. Sam korzystam z : www.chatterbox.pl i jestem bardzo zadowolony z tego co tam dostaje. Bardzo szybka metoda nauki a do tego bardzo skuteczna, polecam :)
Misiek321
newbie
 
Posty: 28
Rejestracja: 21 sie 2014, 20:11

Uwaga na Speak up !!!! nie splacaja kredytu do banku!

Postautor: Adanussi » 18 sie 2015, 17:04

Uwaga przed Speak up!!!! WYSZLO NA JAW ZE POZYTYWY PISZA CI ZE SPEAK UP. WIAZESZ SIE KREDYTEM KTOREGO NEI SPLACA SZKOLA!!!

PO ZAKONCZENIU KURSU I OPLACENIA WSZELKEJ NALEZNOSCI A SZKOLA NIE INFORMUJE BANKU O ZERWANIU UMOWY ORAZ NIE WYPLACAJA PIENIEDZY BANKU, W ZAMIAN TEGO BANK SCIGA UCZNIOW BO NA NICH JEST UMOWA!!!!!!! SZKOLA SIE ODCINA, NIE CHCE TEGO KOMENTOWAC, NIE MOWIA PRAWDY DLACZEGO NIE SPLACAJA BANK A OBARCZAJA UCZNIOW!!! KOSZMAR!
MAM DOSYC PRZYPOMINAN BANKU O WPLACIE KIEDY TO SPLACILAM KILKA MIESIECY TEMU A SZKOLA WCIAZ IM NIE ZWROCILA NALEZNOSCI. I POWIEDZCIE CZY TO NIE JEST O.SZUSTWO Z PELNA PREMEDYTACJA???


MUSZE ZA SZKOLE ZA NICH SPLACIC JESZCZE 1500ZL!!!! TAK PO PROSTU Z ICH WYBRYKU????? TO ONI POWINNI BYLI ZWROCIC BO JA SWOJE OPLACILAM!!
ja zakonczylam z nimi wspolprace w maju i do tej pory nie moge sie wykaraskac od problemow!!

Problem polega na tym ze:

- szkola nie przelewa pieniedzy banku,( poczytaj inne forum) wydaje mi sie ze maja duze zadluzenia i moga zbankrotowac moze to celowy chwyt spolek... kto wie..

- w momencie kiedy zrywasz umowe szkola ma obowiazek splacic w przeciagu 14 dni wszystkie pieniadze banku, ktore na poczatku bank przelal na konto szkoly

- szkola ma obowiazek poinformowac bank ze zerwales umowe. Speak up tego nie robi( upominalam sie w biurze, centrali speak zeby wkoncu zalatwili co powinni a konczy sie tylko na obietnicach juz drugi miesiac) a ja wciaz oplacam za nich kredyt!

- to ze szkola nie przelewa pieniedzy banku wiec bank sciga ciebie bo jestes zwiazany tez z bankiem. Ja zerwalam umowe ze speak up w maju i do tej pory szkola nie zwrocila banku pieniedzy. Z racji tego ze szkola nie informuje celowo!!! Bank ze zerwales umowe ze szkola, w banku widnieje ze maja jeszcze pol roku kredytu ktory teorytycznie ja mam splacac( a praktycznie szkola), i w tej chwili splacam z miesiaca na miesiac dodatkowe raty, ktore powinien byl zaplacic speak up!!
ponadto
-jezeli zwlekasz z plata chociazby jeden dzien bank wysyla odrazu pismo za ktore ty tez musisz im zaplacic 14 zl za to ze oni cie o tym poindormowali. + jezeli odbierzesz od nich telefon to tez placisz ok 12 zl
- placisz rowniez odsetki za spoznienie za kazdy dzien zwloki

Jak ci sie to podoba? zastanow sie czy chcesz miec zszarpane nerwy bo uwierz z bankiem nie wygrasz a jestes pierwsza osoba ktora sciga bank, ich nie interesuje czy szkola placi im czy nie bo to ty jestes na umowie!! Pozdrawiam
Adanussi
newbie
 
Posty: 19
Rejestracja: 18 sie 2015, 16:15

Re: Gdzie uczyć się angielskiego we Wrocławiu??? Please, doradźc

Postautor: ladymagbet » 26 sty 2016, 17:04

Polecam ci szkołę online: http://www.fluentbe.com. Mają w ofercie naukę angielskiego z lektorami z Polski, UK i USA. Masz też kontakt z innymi uczniami i niezbyt długo czekasz na zapisanie się na zajęcia.
ladymagbet
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2016, 16:59

Re: Gdzie uczyć się angielskiego we Wrocławiu??? Please, doradźc

Postautor: Topa12 » 24 lut 2016, 10:44

Najlepiej w domu. :) Dużo filmów i seriali anglojęzycznych, jak najwięcej kontaktu z językiem, czytanie anglojęzycznych blogów, artykułów etc. Dodatkowo samemu doskonalenie słownictwa. No i też trzeba się odblokować i udzielać gdzieś w tym języku.
Topa12
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 24 lut 2016, 10:40

Re: Gdzie uczyć się angielskiego we Wrocławiu??? Please, doradźc

Postautor: Aligru » 24 lip 2019, 11:08

Ja polecam szkołe angielskiego https://youenglish.school/ Mój znajomy się tam zapisał w celu doszlifowania języka. Wydaje mi się że najwięcej dały mu rozmowy z lektorami, bo oswoił się z językiem i teraz bez problemu się nim posługuje. Szczerze to dzięki jego umiejętnościom załatwiliśmy sobie z żoną wakacje na Majorce, sam bym sobie nie poradził :)
Aligru
newbie
 
Posty: 27
Rejestracja: 11 lut 2019, 14:56

Re: Gdzie uczyć się angielskiego we Wrocławiu??? Please, doradźc

Postautor: Werbena » 08 lis 2019, 14:30

Demostenes. Bardzo fajna centrum językowe. Zajęcia mieliśmy w małych grupkach więc lepiej przyswajało się wiedzę, no i super nauczyciele :D 
Werbena
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 08 lis 2019, 14:27

Re: Gdzie uczyć się angielskiego we Wrocławiu??? Please, doradźc

Postautor: Werbena » 08 lis 2019, 15:04

Ja uczyłam się angielskiego w centrum językowym Demostnes i byłam bardzo zadowolona. Mieliśmy super lektora i małą grupę, więc lepiej było nam przyswajać wiedzę, a co więcej to centrum ma w ofercie bezpłatne indywidualne konsultacje z lektorem, która ja akurat wykorzystałam aby nadrobić godziny na których byłam nieobecna. 
Werbena
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 08 lis 2019, 14:27

Re: Gdzie uczyć się angielskiego we Wrocławiu??? Please, doradźc

Postautor: jowkakotka » 17 gru 2019, 14:03

We Wrocławiu najlepszy jest Demostenes - naprawdę fajna szkoła, małe grupy wię naprawdę dużo można się nauczyć
jowkakotka
newbie
 
Posty: 14
Rejestracja: 21 lip 2016, 9:51

Re: Gdzie uczyć się angielskiego we Wrocławiu??? Please, doradźc

Postautor: Zafon » 19 gru 2019, 14:02

We Wrocławiu najlepszy jest Demostenes - naprawdę fajna szkoła, małe grupy wię naprawdę dużo można się nauczyć
Zafon
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2019, 14:01


Re: Gdzie uczyć się angielskiego we Wrocławiu??? Please, doradźc

Postautor: lukaszSz » 06 kwie 2020, 15:07

Cześć,

Uczę się języka już od jakiegoś czasu, tak naprawdę zacząłem naukę od zera sam. Co mogę teraz z perspektywy doradzić to bardzo wazna jest systematyczność bez tego można nie zaczynać nauki.
Rutyna i nawyk w nauce naprawdę się przydadzą, jeżeli będziemy chcieli się nauczyć języka z powodzeniem.

https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angie ... iu-opinie/ tutaj widziałem też ciekawe propozycje odnośnie nauki we Wrocławiu.
lukaszSz
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 02 kwie 2020, 11:32

Re: Gdzie uczyć się angielskiego we Wrocławiu??? Please, doradźc

Postautor: Peter666 » 02 sie 2020, 14:55

ja bym poszedl w nauke online. u mnie super sprawdzili sie oni: www.choices.com.pl szczerze polecam! :)
Peter666
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 02 sie 2020, 14:26

Re: Gdzie uczyć się angielskiego we Wrocławiu??? Please, doradźc

Postautor: Peter666 » 28 sie 2020, 12:04

A po co wiazac sie z konkretna lokalizacja? Szczegolnie w dobrie COVID... Mnie zachecil ten artykul https://choices.com.pl/englishtogo/czy- ... a-otwarte/ i juz wiem, ze nie bede ryzykowal zamieszania, a tym bardziej ryzykowania zakazeniem pojawiajac sie na zajeciach stacjonarnych, ktore nazajutrz moga byc odwolane. W tym roku kontynuuje nauke na upper-intermediate w CHOICES #AngielskiNaWynos https://choices.com.pl
Peter666
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 02 sie 2020, 14:26



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości